صفحه 111 از 183 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    میشه لینک اون راهنما را هم بزارین چون من اون راهنمای داخل سایت ۷۰ و خورده ای ص را کامل هم سرچ کردم و هم خوندم و نه تنها اسم این دو بانک بلکه اسم هیچ بانک دیگه ای نبود

چیز جداگونه ای برای شهروندای ایرانی عیر ار این لینک زیر وجود داره؟!

https://assets.publishing.service.go...18_Revised.pdf
    در اینجا ببینید:
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...l-institutions

اسم بانک هایی که مورد قبول نیستند (Table 7) و هستند (Table 8) رو میتونید ببینید که همونطور که جناب houman1979 گفتند فقط پارسیان و پاسارگاد مورد قبول است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sattar1363 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من برای ویزای کار اقدام کرده بودم و رد شده بود.
    بعد برای administrative review درخواست دادم که قبول کردن دلایلم رو و امروز پاسپورت رو توی استانبول(محلی که برای ویزا اقدام کرده بودم) تحویل دادم برای ویزا.
    کسی تجربه یا اطلاعی داره در مورد اینکه چقدر طول میکشه تا ویزا درج بشه و پاسپورت برگرده؟
    شما از سرویس پاس بک استفاده کرده بودید ؟
    اگر بله آیا پاسپورتتون رو وقتی رد شدید خواستن ؟
    ممنون ميشم وقتي جوابتون اومد اينجا پست بزاريد چون منم امروز پاسپورت رو تحويل دادم

Junior Member

من از دفتر تهران اقدام کرده بودم. دقیقا سه هفته بعد پاسپورت‌هامون رسید. خوشبختانه نتیجه مثبت بود. یک ویزای یک ماهه دادند که بایستی تو این مدت سفر رو برنامه‌ریزی کنی و کارت BRP رو تحویل بگیری.
    اگر از دوستان کسی در مورد نحوه برنامه‌ریزی سفر، نکات و مدارک موردنیاز برای اجاره خونه، بازکردن حساب بانکی و... تجربه‌ای داره لطف کنه و راهنمایی کنه.
    من برنامم اینه که یک هفته زودتر از تاریخ شروع به کارم سفر کنم تا بتونم خونه اجاره کنم و کارهای اداری مربوط به بازکردن حساب و... رو انجام بدم. نمیدونم این ایده خوبیه یا نه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در اینجا ببینید:
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...l-institutions

اسم بانک هایی که مورد قبول نیستند (Table 7) و هستند (Table 8) رو میتونید ببینید که همونطور که جناب houman1979 گفتند فقط پارسیان و پاسارگاد مورد قبول است.

ممنون من این لینک و ندیده بودم
    من اون راهنمای کلی را خونده بودم که فقط گفته بود حساب بانکی بیارین . به هیچ عنوان ۹۰ روز وقت ندارم
    مجبورم از بانک دیگه ای ببرم ولی از بانکی میبرم که تو اون لیستی که صریحا نوشته قبول نداریم نباشه
    بانک پارسیانم هم امروز شارژ کردم ولی ۹۰ روز نیست
    تو نامه دانشگاه هم نوشته ۴۰۰۰ تا برای جابحایی بهت میدیم
    ایشالله که گیر ندن
    باز هم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    من از دفتر تهران اقدام کرده بودم. دقیقا سه هفته بعد پاسپورت‌هامون رسید. خوشبختانه نتیجه مثبت بود. یک ویزای یک ماهه دادند که بایستی تو این مدت سفر رو برنامه‌ریزی کنی و کارت BRP رو تحویل بگیری.
    اگر از دوستان کسی در مورد نحوه برنامه‌ریزی سفر، نکات و مدارک موردنیاز برای اجاره خونه، بازکردن حساب بانکی و... تجربه‌ای داره لطف کنه و راهنمایی کنه.
    من برنامم اینه که یک هفته زودتر از تاریخ شروع به کارم سفر کنم تا بتونم خونه اجاره کنم و کارهای اداری مربوط به بازکردن حساب و... رو انجام بدم. نمیدونم این ایده خوبیه یا نه؟!

خیلی مبارک باشه
    من هم میخام یک هفته زودتر برم
    شنیدم حساب و به راحتی باز نمیکنن تا ادرس نداشته باشیم!
    خونه هم نمیدن تا حساب نداشته باشیم!! یعنی باید بریم تازه دنبال دوندگی مرع و تخم مرعی
    میدونم بعضی بانکها هم خیلی سخت حساب باز میکنن که سراغشون نرید مثل HSBC

باز هم تبریک!

Junior Member

من رشته تحصیلیم مورد نیازه تو انگلیس و اسکاتلند(کارشناسی رادیولوژی) طبق این سایت:
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...ccupation-list
    ترم پنجم. میشه کمی در مورد این ویزا راهنماییم کنید؟ ظاهرا باید مدرک HPC داشته باشم. زبانم عالیه. چقدر شانس دارم به نظرتون؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh96 نمایش پست ها
    من رشته تحصیلیم مورد نیازه تو انگلیس و اسکاتلند(کارشناسی رادیولوژی) طبق این سایت:
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...ccupation-list
    ترم پنجم. میشه کمی در مورد این ویزا راهنماییم کنید؟ ظاهرا باید مدرک HPC داشته باشم. زبانم عالیه. چقدر شانس دارم به نظرتون؟
    شما ابتدا باید کار پیدا کنید (کارفرمایی که بتونه شما رو اسپانسر کنه) و بعد از اون Shortage list بودن شغل پروسه ویزای شما رو ساده تر می کنه.

ApplyAbroad Guru

خیلی مبارک باشه
    خونه هم نمیدن تا حساب نداشته باشیم!! یعنی باید بریم تازه دنبال دوندگی مرع و تخم مرعی

باز هم تبریک!
    نامه از محل کار بیارید که آدرستون رو تایید کرده باشه و درآمد رو هم نوشته باشه برای حساب باز کردن معمولا کافی است. برای خانه هم احتمالا اذیت میشید ولی با همون نامه شدنی است. بانک های جدید فقط آنلاین رو امتحان کنید‌ (Monzo, Starling) که خیلی ساده تر میشه حساب باز کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ladybird19 نمایش پست ها
    شما از سرویس پاس بک استفاده کرده بودید ؟
    اگر بله آیا پاسپورتتون رو وقتی رد شدید خواستن ؟
    ممنون ميشم وقتي جوابتون اومد اينجا پست بزاريد چون منم امروز پاسپورت رو تحويل دادم
    نه- من پاسپورتم رو تحویل دادم و با برگه عبور اومدم ایران.
    پاسپورتم رو پریروز tlscontact بهم برگردوند و گفت باید منتظر ایمیل دومی باشم که ازم بخوان پاسپورتم رو تحویل بدم .
    اما با اینکه من 6 روزه ایمیل تاییدیه admin review رو گرفتم هنوز ایمیل پوم رو نگرفتم.
    برای شما ایمیل دوم اگر اومد کی اومد؟
    و اینکه دوستان کسی هست که در مورد اینکه چطوری میشه پیگیری کرد اطلاعاتی داشته باشه؟

خیلی مبارک باشه

باز هم تبریک!
    خیلی جاها هستند که برای خونه گرفتن نیاز صد در صدی به شماره حساب داشتند ندارند. برای آدرس هم مثلا بانک لویدز برای من با آدرس محل کار حساب باز کرد و آدرس منزل ازم نخواست. قرارداد و یک نامه از محل کار ازم خواستند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)