صفحه 113 از 183 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

دوستان سلام.
    من 10 روز بعد از گرفتن ایمیل admin review هنوز ایمیل د.م که برای submit کردن پاسپورت هست رو دریافت نکردم .
    کسی نیست که تجربه مشابه داشته باشه یا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه که چقدر باید منتظر بمونم؟!

از طرفی 40 روز دیگه COS من expire میشه. به نظرتون تا اون موقع میرسه کارام انجام بشه؟!

Senior Member

سلام

سپاسگزارم

من قراردادم رو امضا کردم، امتحان زبانم رو دادم، کارنامم رو هم دریافت کردم، منتظر دریافت CoS هستم تا در سایت ثبت نام کنم و بعد وقت بگیرم. که باید تا نیمه سپتامبر صبر کنم گویا.

سایت برای ثبت نام TIER2 همان gov.uk هست درسته؟ در همین سایت هم باید نوبت سفارت را رزرو کرد یا سایت دیگه ای داره؟ این بخش یک مقداری مبهم هست چون بعضی کشورها vfs مخصوص به خودشان را دارند

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما. کل مراحل به این شکل بود:
    -بلافاصله بعد از اینکه پذیرش قطعی شد از HR دانشگاه یک کپی از قرارداد رو ایمیل کردند که امضا کنم. اون زمان حدود سه ماه و نیم تا شروع کارم فرصت داشتم.
    -امضا کردم و برگردوندم. بعدش دوباره ایمیل زدند که کپی آخرین مدرک و پاسپورت رو ارسال کنم تا برای CoS اقدام کنند.
    -۳ هفته طول کشید تا CoS رو بفرستند. توی این مدت من در مورد ویزای Tier 2 از سایت سفارت تحقیق کردم و همچنین تونستم یک وقت فوری برای آزمون UKVI بگیرم.
    -وقتی CoS دستم رسید، نتیجه آزمون UKVI هم روز بعدش رسید و دنبال گرفتن وقت رفتم.
    -تا ۲-۳ روز مدام سایت رو چک کردم تا اینکه روز سه‌شنبه ساعت ۱-۲ ظهر وقت سفارت ایران باز شد. همون موقع وقت گرفتم برای سه هفته دیگه (به کمک کردیت کارت دوستان).
    -روز موعود مدارک که شامل CoS، کپی کارنامه آزمون، پاسپورت و... بود رو تحویل دادیم و عکس و اثرانگشت هم همان زمان گرفتند. (برای اینکه بدانید چه مدارکی برای کیس شما لازمه حتما سایت سفارت رو شخم بزنید!)
    -دقیقا سه هفته بعد ویزا دم در خونه تحویل داده شد. که تا زمان شروع کار تقریبا یک ماه زمان دارم تا سفر کنم.

بنابراین اگر قصد دارید از دفتر تهران اقدام کنید، سه تا سه هفته رو کم و بیش در نظر بگیرید.

Junior Member

خیلی خوبه. من خودم از سایت visa4uk برای ثبت نام و گرفتن وقت اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

سپاسگزارم

من قراردادم رو امضا کردم، امتحان زبانم رو دادم، کارنامم رو هم دریافت کردم، منتظر دریافت CoS هستم تا در سایت ثبت نام کنم و بعد وقت بگیرم. که باید تا نیمه سپتامبر صبر کنم گویا.

سایت برای ثبت نام TIER2 همان gov.uk هست درسته؟ در همین سایت هم باید نوبت سفارت را رزرو کرد یا سایت دیگه ای داره؟ این بخش یک مقداری مبهم هست چون بعضی کشورها vfs مخصوص به خودشان را دارند

ممنونم

Senior Member

بنظرم یه جایی تو صفحات قبل خوندم که گویا دیگه نباید از سایت visa4uk وقت بگیریم و باید از gov.uk اقدام کنیم؟ درسته یا میشه از هر دو ثبت نام کرد

لطفا هر کسی میدونه راحع به سایت های اپلای ویزای TIER2 و همچنین سایت گرفتن وقت برای سفارت در ایران راهنمایی کنه

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    خیلی خوبه. من خودم از سایت visa4uk برای ثبت نام و گرفتن وقت اقدام کردم.

Senior Member

سلام

من دارم برای ویزای TIER2 General تو سایت gov.uk رجیستر میکنم. رسیده به پرداخت و سه تا استاندارد و پرایوریتی و پرمیوم داره. من میخوام تو دفتر تهران درخواست ویزا بدم. باید همون استاندارد رو انتخاب کنم درسته؟

در ضمن هنوز هیچ بخشی تو سایت نیست که بگه باید زمان رو کی انتخاب کنم. پس کی میشه زمان و دفتر مصاحبه رو انتخاب کرد؟

لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

من دارم برای ویزای TIER2 General تو سایت gov.uk رجیستر میکنم. رسیده به پرداخت و سه تا استاندارد و پرایوریتی و پرمیوم داره. من میخوام تو دفتر تهران درخواست ویزا بدم. باید همون استاندارد رو انتخاب کنم درسته؟

در ضمن هنوز هیچ بخشی تو سایت نیست که بگه باید زمان رو کی انتخاب کنم. پس کی میشه زمان و دفتر مصاحبه رو انتخاب کرد؟

لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    شما فکر کنم به اشتباه فرم تقاضای ویزا از داخل انگلیس رو پر کردید.

ویزا پراسس تایم رو جدیدا برای استانبول زدن 60 روز !!!! وحشتناکه!!!!
    https://visa-processingtimes.homeoff...bul-turkey/all

منم نگران همین اکسپایر شدن Cos هستم. جدید مدت زمان لازم برای ویزا ها رو تو سایت UKGOV آپدیت کردن و ماه آگوست رو زده. tier2 رو زده 60 روز تو استانبول!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sattar1363 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من 10 روز بعد از گرفتن ایمیل admin review هنوز ایمیل د.م که برای submit کردن پاسپورت هست رو دریافت نکردم .
    کسی نیست که تجربه مشابه داشته باشه یا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه که چقدر باید منتظر بمونم؟!

از طرفی 40 روز دیگه COS من expire میشه. به نظرتون تا اون موقع میرسه کارام انجام بشه؟!

Senior Member

سلام

نه، تو سایت gov.uk درخواست از خارج انگلیس رو انتخاب کردم. حل شد گویا. پرداخت استاندارد رو انتخاب کردم. و زمان مصاحبه ویزا رو هم برای دفتر تهران تو ادامش قبل پرداخت آورد و انتخاب کردم.

برای 23 سپتامبر شده. لازمه که تو سایت دیگه ای هم مجددا appoinment رو ثبت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما فکر کنم به اشتباه فرم تقاضای ویزا از داخل انگلیس رو پر کردید.

Senior Member

خیلی زیاده. ماله تهران رو نداره. ولی احتمالا همون زمان امارات میشه برای تهران؟ چون شنیدم میفرستن اونجا برای بررسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mangaworms نمایش پست ها
    ویزا پراسس تایم رو جدیدا برای استانبول زدن 60 روز !!!! وحشتناکه!!!!
    https://visa-processingtimes.homeoff...bul-turkey/all

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)