صفحه 115 از 183 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من فردا باید payment ویزام و انجام بدم وقت پریموم دبی و بالای سه سال فکر کنم میشه نفری ۱۸۸۵ سه نفر هستیم
    به نظرتون بهترین و مقروبن به صرفه ترین راه جیه؟
    شماها چه جوری پرداخت کردین؟

دفعه قبل من خودم tehran payment پرداخت کردم ولی اون درصدش بالاست و برای پرداختهای زیاد اصلا مناسب نیست
    اگر صرافی خوب و قابل اعتماد و منصف هم میشناسین که پرداختهای این تیپی را انجام میدن ممنون میشم معرفی کنید

اقا يعني شماها هيچكدوم پول سفارت و نداردين

شما ویزاتون اومد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sattar1363 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من 10 روز بعد از گرفتن ایمیل admin review هنوز ایمیل د.م که برای submit کردن پاسپورت هست رو دریافت نکردم .
    کسی نیست که تجربه مشابه داشته باشه یا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه که چقدر باید منتظر بمونم؟!

از طرفی 40 روز دیگه COS من expire میشه. به نظرتون تا اون موقع میرسه کارام انجام بشه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mangaworms نمایش پست ها
    شما ویزاتون اومد؟
    من ایمیل سابمیت کردن پاسپورتم رو جمعه گرفتم و دوشنبه پاسپورت رو توی ترکیه سابمیت کردم.
    هنوز پاسپورتم برنگشته که البته فکر می‌کنم زود باشه.

Junior Member

سلام بچه ها ویزای ما مصاحبه هم داره؟
    یعنی سوال هم می پرسن؟ یا همون تحویل مدارک هست؟
    من دبی وقت گیرم نیومد
    ابوظبی گرفتم روز یکشنبه

Senior Member

سلام
    اینطور که بنده قبلا پرسیدم و دوستان پاسخ دادن گویا، راجع به دلایل انتخاب انگلیس می پرسن، جاهای دیگه ای که مصاحبه شدید و شانس داشتید و نیز اینکه چرا اوون شرکت یا دانشگاه رو برای کار انتخاب کردید.
    بنظر سوالهای روتینی هست که از همه می پرسن. شاید کمی هم راجع به بک گراند اون محل کار پرسش بشه. منتها خیلی مساله خاصی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام بچه ها ویزای ما مصاحبه هم داره؟
    یعنی سوال هم می پرسن؟ یا همون تحویل مدارک هست؟
    من دبی وقت گیرم نیومد
    ابوظبی گرفتم روز یکشنبه

Senior Member

در ضمن باید از تجربه خودم بگم که اگر تهران میرید برای درخواست ویزا، اصولا هیچ سوالی ازتون نمیشه. فقط مدارک رو ازتون تحویل میگیرن و بیومتریک رو انجام میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که بنده قبلا پرسیدم و دوستان پاسخ دادن گویا، راجع به دلایل انتخاب انگلیس می پرسن، جاهای دیگه ای که مصاحبه شدید و شانس داشتید و نیز اینکه چرا اوون شرکت یا دانشگاه رو برای کار انتخاب کردید.
    بنظر سوالهای روتینی هست که از همه می پرسن. شاید کمی هم راجع به بک گراند اون محل کار پرسش بشه. منتها خیلی مساله خاصی نیست.

Senior Member

سلام
    من یکشنبه وقت TIER2 داشتم دفتر تهران که تو میدون آرژانتین خیابون راشل کوری هست. گفتم تجربم رو بگم بقیه شاید براشون قابل استفاده باشه.
    - یه ربع قبل وقتتون، خودتون رو به مامور در ورودی معرفی کنید. شماره بارکدتون رو داره که البته روی چک لیستتون هست و توی برگه نوبت خودش تیک میزنه. یادآوری میکنه که فتوکپی از همه صفحات پاسپورت فعلی و قبلی هاتون همراهتون باشه. بسیار مودبانه برخورد میکنن و میگن بیرون باشید و 5 دقیقه قبل وقتتون مراجعه کنید که برید داخل.
    - وارد طبقه یک که میشید یه گیت امنیتی هست و یه خانم و آقای جوان بسیار محترمی هستن و چک لیست رو میبینن و اونها هم شماره بارکدش رو توی لیست خودشون تیک میزنن. بعد کیفتون رو میگیرن، موبایلتون رو میخوان سایلنت کنید و یه شماره بهتون میدن برای کیفتون و یه توکن برای نوبت. سپس میتونید برید تو سالن. البته نباید غیرموبایل هیچ مورد فلزی دیگه ای همراهتون باشه. چک امنیتیه و موردی نداره
    - بعد نوببتون که شد مراجعه میکنید به باجه و مدارک رو تحویل میگیرن. توی همین فروم دیدم هزار و یه مدرک نوشتن که ببرین ولی اگر برای TIER2 میرین. اینها حتما لازمه پرینت فرم درخواست ویزا، اصل و کپی تمامی صفحات پاسپورت فعلی و قبلی ها، CoS، قرارداد، کارنامه امتحان زبان، اگر maintenance در CoS تیک خورده هیچ چیز دیگه ای نمیخوان. نه مدرک تحصیلی میخوان، نه بلیط ، نه رزرو محل اقامت و نه حساب بانکی. البته همه این موارد رو میتونید بدید ولی همونهایی که گفتم برای صدور ویزا کافیه.
    - یه خانم جوونی خیلی شمرده و محترمانه این مدارک رو تحویل گرفتن و بعد یه رسید پست آرامکس رو دادن که آدرسم رو پرکنم برای برگشت پاسپورتم. پرسیدم زمانبندی چطوریه، گفتن ما میفرستیم ابوظبی و بعد ویزا میاد برای خودتون و بنابراین ما دقیقا نمیدونیم چقدر طول میکشه ولی به ما گفتن بگین سقفش سه هفته هست، مگر برای ویزاهایی که صدورش سرراست نباشه. بعد تمامی مدارک رو توی یه پوشه میزان و میگن منتظر گرفتن بیومتریک بشین.
    - بعد هم شمارتون رو برای بیومتریک میخونن. که میرین برای اثر انگشت و عکس. یه آقای جوونی هم خیلی با دقت عکس و مشخصات رو با چهره خوتون و پاسپورت و فرم درخواست ویزا چک میکنه و بعد شروع به گرفتن بیومتریک میکنه. در انتها میخوان یه امضای الکترونیک هم بدین بهشون و تمام.

در آخر هم بگم این موارد تجربه خودم از مراحل درخواست ویزای TIER2 در دفتر تهران بود و احتمالا فقط برای افرادی که این نوع ویزا رو اپلای کنن قابل انتظار هست.

امیدوارم این اطلاعات برای سایر دوستان قابل استفاده باشه و همچنین امیدوارم ویزام هم تو همون مدت صادر بشه.

من هم درگیر همین delay شدم تو استانبول. امروز 30 روز کاری شده ولی پاسپورت رو پس ندادن هنوز. لطفا هر وقت خبر جدیدی گرفتین ما رو هم اینجا مطلع کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sattar1363 نمایش پست ها
    من ایمیل سابمیت کردن پاسپورتم رو جمعه گرفتم و دوشنبه پاسپورت رو توی ترکیه سابمیت کردم.
    هنوز پاسپورتم برنگشته که البته فکر می‌کنم زود باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من هنوز COS ام نيومده و نگرانم که وقت سفارتم دير بشود
    آيا الان مي توانم وقت را بگيرم و روز سفارت COS را ارائه کنم
    آيا تا به حال کسي اين کار را کرده

(با توجه به اينکه در application form سفارت قسمت مربوط به COS number ستاره دار نيست.)

Senior Member

سلام
    برای اپلای من به شماره CoS نیاز داشتم بدون اون نمیشد. من از سایت gov.uk ثبت نام کرده بودم. از کدوم سایت اقدام به ثبت نام میکنید؟ معمولا CoS وسط هر ماه میلادی میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Km_Mo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز COS ام نيومده و نگرانم که وقت سفارتم دير بشود
    آيا الان مي توانم وقت را بگيرم و روز سفارت COS را ارائه کنم
    آيا تا به حال کسي اين کار را کرده

(با توجه به اينکه در application form سفارت قسمت مربوط به COS number ستاره دار نيست.)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)