صفحه 118 از 183 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

از دوستان كسي هست كه موفق شده باشه اين نوع ويزا رو به اقامت/پاسپورت تبديل كنه؟
    مراحل به چه شكلي هست؟
    من الان يك brp كارت سه ساله گرفتم و تازه كارم رو شروع كردم، تحت چه شرايطي ميتونم درخواست اقامت بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    از دوستان كسي هست كه موفق شده باشه اين نوع ويزا رو به اقامت/پاسپورت تبديل كنه؟
    مراحل به چه شكلي هست؟
    من الان يك brp كارت سه ساله گرفتم و تازه كارم رو شروع كردم، تحت چه شرايطي ميتونم درخواست اقامت بدم؟
    شما بعد از اینکه 5 سال در ویزاهای قابل قبول (Tier 1, Tier 2 و ...) باشید میتونید برای اقامت اقدام کنید. درآمدتون هم باید بیشتر از 37,900 پوند باشه (برای شما که 5 سال دیگه اقدام خواهید کرد).

Junior Member

سلام دوستان، ببخشید من یه جاب آفر داشتم و درخواست ویزای Tier2 داده بودم که هفته پیش گرفتم. اما مال همسرم که به عنوان دیپندنت من درخواست داده بود، متاسفانه ریجکت شد، طبق توضیه دانشگاه admin review در خواست کردیم اما هنوز جوابش نیومده، اگر خدای نکرده نتیجه ش منفی باشه بازم، باید دوباره برای ایشون اپلیکیشن جدید پر کنیم. مساله ای که هست اینه که، دانشگاه در CoS من به ایشون هم maintenance داده بود یعنی دیگه نیاز به ارائه مدارک مالی نبود، اما الان تنها دو روز از تاریخ اون CoS باقی مونده و قطعا ما نمی رسیم تو این دو روز درخواست مجدد با همون CoS پر کنیم؟ آیا اگر من به دانشگاه این موضوع ر بگم CoS رو عوض می کنند؟ ممکنه عوض نکنن؟ با توجه به اینکه ویزای من اوکی شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما بعد از اینکه 5 سال در ویزاهای قابل قبول (Tier 1, Tier 2 و ...) باشید میتونید برای اقامت اقدام کنید. درآمدتون هم باید بیشتر از 37,900 پوند باشه (برای شما که 5 سال دیگه اقدام خواهید کرد).
    من فکر می کن شغل های phd Level از این کف درامدی معاف هستن درسته؟

https://www.gov.uk/guidance/immigrat...r-skilled-work

Senior Member

سلام

من برای ویزای TIER2 از تهران روز 23 سپتامبر اقدام کردم. بعد دوهفته از ابوظبی ایمیل زدن و یه سوال راجع به پوزیشن و حقوق فعلیم پرسیدن که من گفتم تازه دکترام رو 2 ماهه دفاع کردم و چون مشغول مصاحبه و گرفتن نامه اسپانسرشیپ و اپلای ویزای انگلیس بودم برای کاری اقدام نکردم و الان بیکارم. امروز بهم ایمیل زدن و گفتن:

Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

میخواستم ببینم کسی از دوستان تجربه مشابه داره؟ کسی هست که همچین ایمیلی دریافت کرده باشه؟

آیا این مساله الان نگران کننده هست ؟ یعنی پیش اومده که منجر به ردی ویزا بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    یعنی مثلا الان درآمد من درسال اول ۳۶ هزار هست بعد ۵ سال درآمدم به مثلا ۴۵ هزار میرسه، این سال اول جزو پنج سال به حساب نمیاد؟

ApplyAbroad Guru

یعنی مثلا الان درآمد من درسال اول ۳۶ هزار هست بعد ۵ سال درآمدم به مثلا ۴۵ هزار میرسه، این سال اول جزو پنج سال به حساب نمیاد؟
    مهم درآمد 1 سال آخر است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط malihekrb نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید من یه جاب آفر داشتم و درخواست ویزای Tier2 داده بودم که هفته پیش گرفتم. اما مال همسرم که به عنوان دیپندنت من درخواست داده بود، متاسفانه ریجکت شد، طبق توضیه دانشگاه admin review در خواست کردیم اما هنوز جوابش نیومده، اگر خدای نکرده نتیجه ش منفی باشه بازم، باید دوباره برای ایشون اپلیکیشن جدید پر کنیم. مساله ای که هست اینه که، دانشگاه در CoS من به ایشون هم maintenance داده بود یعنی دیگه نیاز به ارائه مدارک مالی نبود، اما الان تنها دو روز از تاریخ اون CoS باقی مونده و قطعا ما نمی رسیم تو این دو روز درخواست مجدد با همون CoS پر کنیم؟ آیا اگر من به دانشگاه این موضوع ر بگم CoS رو عوض می کنند؟ ممکنه عوض نکنن؟ با توجه به اینکه ویزای من اوکی شده
    دلیل رد شدن ایشون چی بوده؟

Junior Member

آیا این درسته که در طول ۵ سال فقط دوبار میشه برای ویزای کار tier 2 اقدام کرد؟
    مثلا اگر یک نفر یک پیشنهاد کار سه ساله داشته باشه، وسطش (مثلا بعد از یکسال) یک پیشنهاد کار دوساله بگیره، بعدش دیگه نمیتونه اقدام کنه؟

ApplyAbroad Guru

آیا این درسته که در طول ۵ سال فقط دوبار میشه برای ویزای کار tier 2 اقدام کرد؟
    مثلا اگر یک نفر یک پیشنهاد کار سه ساله داشته باشه، وسطش (مثلا بعد از یکسال) یک پیشنهاد کار دوساله بگیره، بعدش دیگه نمیتونه اقدام کنه؟
    ماکسیمم فقط 6 سال میتونید در Tier 2 باشید. یا باید بعد از 5 سال تبدیل به اقامت کنید یا اگه نتونستید باید از کشور خارج بشید و بعد از 12 ماه که زمانتون ریست میشه دوباره اقدام کنید.

https://www.gov.uk/tier-2-general/extend-your-visa

در شرایطی که شما گفتید محدودیتی برای اقدام وجود نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)