صفحه 120 از 183 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

ممنون دوستان بابت پاسختون، من یه دوست انگلیسی داشتم که تو شرکت قبلی باهم همکار بودیم و اون کار جدیدشو دقیقا از همین شرکت گرفت و الان سر کار هست، ادرس سایتشون اینه:
    https://www.spgsearch.com/

آگهی ها هم معمولا از طریق کارمنداشون تو لینکداین گذاشته میشه برای جذب.
    در مورد مجوز اسپانسر من چک کردم و این شرکت اسمش تو لیست هست در واقع اینو همون روز اول که بهم اوکی دادن چک کردم و از این بابت مشکلی نبود ( اسم شرکت Content and Code هست )
    اینکه تا الان من دست نگه داشتم از ارتباط مستقیم با افراد اون شرکت این بود که بهم گفتن شما باید اون شرکت Recruitment رو دقیقا مثل شرکت اصلی ببینین و فک کنین با اون دارین مذاکره میکنین چون ارتباط مستقیم شما بدون هماهنگی با این شرکتا حرفه ای نیست. ولی الان که فکرشو میکنم میبینم از این بلاتکلیفی که توش هستم بهتره حداقل تهش اینه میگن به خاطر غیر حرفه ای رفتار کردن نمیگیریمت یا اتفاقایی میوفته که خوشایند نباشه ولی واقعا دیگه تحملشو ندارم سه هفتس فقط منتظر نشستم تا ببینم چی میشه و بهم میگن باید تا اخر ماه صبر کنی تا پروست شروع بشه.
    واقعا اینا قبل اینکه اون یک ماه اگهی تموم شه نمیتونن باهات قرارداد ببندن؟ یا حتی یه افر رسمی بهت بدن که خیالت راحت شه که سرکار نیستی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    ممنون دوستان بابت پاسختون، من یه دوست انگلیسی داشتم که تو شرکت قبلی باهم همکار بودیم و اون کار جدیدشو دقیقا از همین شرکت گرفت و الان سر کار هست، ادرس سایتشون اینه:
    https://www.spgsearch.com/

آگهی ها هم معمولا از طریق کارمنداشون تو لینکداین گذاشته میشه برای جذب.
    در مورد مجوز اسپانسر من چک کردم و این شرکت اسمش تو لیست هست در واقع اینو همون روز اول که بهم اوکی دادن چک کردم و از این بابت مشکلی نبود ( اسم شرکت Content and Code هست )
    اینکه تا الان من دست نگه داشتم از ارتباط مستقیم با افراد اون شرکت این بود که بهم گفتن شما باید اون شرکت Recruitment رو دقیقا مثل شرکت اصلی ببینین و فک کنین با اون دارین مذاکره میکنین چون ارتباط مستقیم شما بدون هماهنگی با این شرکتا حرفه ای نیست. ولی الان که فکرشو میکنم میبینم از این بلاتکلیفی که توش هستم بهتره حداقل تهش اینه میگن به خاطر غیر حرفه ای رفتار کردن نمیگیریمت یا اتفاقایی میوفته که خوشایند نباشه ولی واقعا دیگه تحملشو ندارم سه هفتس فقط منتظر نشستم تا ببینم چی میشه و بهم میگن باید تا اخر ماه صبر کنی تا پروست شروع بشه.
    واقعا اینا قبل اینکه اون یک ماه اگهی تموم شه نمیتونن باهات قرارداد ببندن؟ یا حتی یه افر رسمی بهت بدن که خیالت راحت شه که سرکار نیستی؟
    بله باید صبر کنند تا RLMT تموم بشه قبل از اینکه با شما قرارداد ببندند ولی بهتون آفر رو میتونن بدن اگر در آفر بنویسند سابجکت به RLMT است. شما فعلا کمی صبر کنید ولی بقیه آپشن هاتون رو هم باز نگه دارید و این رو قطعی در نظر نگیرید تا وقتی COS صادر نشده. بنا به توصیف هاتون و چک کردن این شرکت SPG Research (که متفاوت با اون SPG ای بود که من دیده بودم) به نظر نمی رسه سر کار باشید ولی کماکان راهکارشون برای اینکه پول رو Recruiter براتون نگه داره عجیب و غیرمعمول بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله باید صبر کنند تا RLMT تموم بشه قبل از اینکه با شما قرارداد ببندند ولی بهتون آفر رو میتونن بدن اگر در آفر بنویسند سابجکت به RLMT است. شما فعلا کمی صبر کنید ولی بقیه آپشن هاتون رو هم باز نگه دارید و این رو قطعی در نظر نگیرید تا وقتی COS صادر نشده. بنا به توصیف هاتون و چک کردن این شرکت SPG Research (که متفاوت با اون SPG ای بود که من دیده بودم) به نظر نمی رسه سر کار باشید ولی کماکان راهکارشون برای اینکه پول رو Recruiter براتون نگه داره عجیب و غیرمعمول بود.
    اگر میتونستم یه حساب مستر یا ویزا داشته باشم این مشکل حل میشد، یه سری شرکت ها هستن ادعا میکنن باز میکنن این حساب ها رو که البته از 500 دلار به بالا میگیرن که هم هزینه خیلی زیادیه با توجه به ارز الان و هم اینکه هیچ اعتمادی نیست که این حساب ها واقعا کار کنه یا بعد مدتی از کار نیوفته، شاید یه راهش این باشه برای اینکه حداقل بهانه ای دستشون نباشه قید این پولو بزنم و یه حساب باز کنم و بهشون بدم.

ApplyAbroad Superstar

سلام. من متخصص کارهای بانکی نیستم ولی با اطمینان زیاد فکر میکنم این

کار در انگلستان برای حساب شخصی حداقل امکان نداشته باشد.

موفق باشید

اگر میتونستم یه حساب مستر یا ویزا داشته باشم این مشکل حل میشد، یه سری شرکت ها هستن ادعا میکنن باز میکنن این حساب ها رو که البته از 500 دلار به بالا میگیرن که هم هزینه خیلی زیادیه با توجه به ارز الان و هم اینکه هیچ اعتمادی نیست که این حساب ها واقعا کار کنه یا بعد مدتی از کار نیوفته، شاید یه راهش این باشه برای اینکه حداقل بهانه ای دستشون نباشه قید این پولو بزنم و یه حساب باز کنم و بهشون بدم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان سوالی که داشتم اینه که اگر شغل درخواستی من در shortage list نباشه ،۶ماه اگهی باید زده بشه،بعد من رو استخدام کنن؟من مهندس شبکه کامپیوتر هستم.ممنون از پاسخگوییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی که داشتم اینه که اگر شغل درخواستی من در shortage list نباشه ،۶ماه اگهی باید زده بشه،بعد من رو استخدام کنن؟من مهندس شبکه کامپیوتر هستم.ممنون از پاسخگوییتون
    فقط 28 روز باید آگهی زده بشه.

ApplyAbroad Guru

این کار امکان پذیر نیست. حقوقتون رو هم به مسترکارت یا ویزا نمی ریزند. حقوق ها در انگلیس از طریق سیستم PAYE پرداخت میشه و نوع پرداخت ها مستقیما به حساب بانکی است (از طریق شماره حساب و Sort code) و نه به کارت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    این کار امکان پذیر نیست. حقوقتون رو هم به مسترکارت یا ویزا نمی ریزند. حقوق ها در انگلیس از طریق سیستم PAYE پرداخت میشه و نوع پرداخت ها مستقیما به حساب بانکی است (از طریق شماره حساب و Sort code) و نه به کارت.
    این شماره حساب میتونه در کشور دیگه ای باشه؟ من شرکتی رو پیدا کردم که میگه برات تو روسیه یا آذربایجان حساب باز میکنیم.

ApplyAbroad Guru

این شماره حساب میتونه در کشور دیگه ای باشه؟ من شرکتی رو پیدا کردم که میگه برات تو روسیه یا آذربایجان حساب باز میکنیم.
    بله میتونه باشه ولی پیچیدگی های خودشو برای اون شرکت خواهد داشت.

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    من با یک مسئله ای مواجه شدم که کمی نگرانم کرده و امیدوارم کسی تجربه مشابه داشته باشه بتونی راهنماییم کنه
    من از طریق یکی از شرکت های کاریابی در انگلیس به نام SPG به یک شرکتی معرفی شدم و بعد از سه مصاحبه بهم جواب مثبت دادن و البته تمام این ارتباطات فقط از طریق همین SPG بود حتی ایمیل Offer هم از طریق این شرکت به من داده شد نه شرکتی که قراره باهاش قرارداد داشته باشم و براشون کارکنم.
    الان با اینکه سه هفته گذشته من هنوزم مستقیم به اون شرکت وصل نشدم و به من میگن باید تا اخر اکتبر صبر کنی، ظاهرا پروسه اینجوریه که باید این شغل رو یک ماه آگهی کنن در انگلیس و اروپا تا بعدش بتونن برای CoS اقدام کنن و به من قرارداد رسمی بدن، آیا برای بقیه دوستان هم به همین منوال بوده؟
    و اینکه به من میگن چون این پروسه ممکنه دو سه ماه طول بکشه این چند ماه رو بیا ریموت کار کن که منم قبول کردم و گفتن باید حساب به اسم خودت داشته باشی که متاسفانه ما تو ایران نمیتونیم این کارو بکنیم، بهشون گفتم من دوستانی دارم تو اروپا میشه حقوق رو به اونا واریز کنین که گفتن خیر، بعد گفتم خب پولو نگه دارین هر وقت اومدم اونجا بهم بدین که بازم قبول نکردن! حالا اون شرکت SPG بهم میگه بیا یه شرکت ثبت کن از طریق gov.uk بعد ما با تو قرارداد میبندیم پولتو ما نگه میداریم هر وقت اومدی اینجا بهت میدیم. یکم این پروسه واقعا غیر معقول میاد و داره نگرانم میکنه.
    من کلا در مورد این داستانها مشکوکم و البته نمیگم حتما مشکل داره ولی با احتیاط اقدام کنید. اولا اینکه قرارداد رو معمولا شرکت اصلی میده و کاریابی ها فقط یکی دو تا مصاحبه اولیه انجام میدن و بعد شما رو پاس میدن به شرکت اصلی
    دوم اینکه خیلی عجییبه شرکتی که هنوز از ویزای شما مطمئن نیست بخواد بیاد به شما پول بده و وقت بذاره.
    پیشنهادشون هم خیلی معمول نیست

بازم تاکید میکنم که نمیگم حتما مشکلی هست ولی این چیزایی که شما میگید با نرمهای کاری اینجا خیلی نمیخونه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)