صفحه 153 از 183 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگر منظورتان BRP هست گاهی تا سه هفته هم طول میکشد و این زمان از نظر خودشان کاملا طبیعی هم هست.

اصلا نگران چیزی نباشد حتما همه چیز به خوبی و ارامش انجام میشود .

برای همه یکی دو هفته اول حتی یک دو ماه اول پر هیجان است ولی تمام میشود و هیچ مشکلی هم به امید خدا پیش نمی اید و کارها رویه عادیشان را دنبال میکنند.

پایدار باشید
    سلام
    بانك ادرس ميخواد
    بي ارپي با تاخير مياد بعد چك كنين اشتباه نباشه براي من اشتباه بوددوباره ايميل زدم بعد جواب دادن يكي ديگه ميفرستن
    سنتندر ب من گفت از ايران نميشه پول فرستاد من هم نميتونم بفرستم

ApplyAbroad Superstar

سلام

البته الان دیر شده ولی برای دریافت بی آر پی یکی از بهترین جاها محل اداری خود اسپانسر است. مثلا اگر دانشگاهی باشید میشد آدرس بین الملل دانشگاه را داد. حالا البته دیگر گذشته است.

نه سنتندر که هیچ بانک دیگر از ایران پول نمیگیرد. در واقع بانکهای ایرانی ارتباط ندارند که پول بفرستند. من چندین سال پیش اقدام از اینجا کردم و بعد از ۸ ماه !! مجوز از معادل بانک مرکزی اینجا گرفتم که ۱۰۰۰۰ پوند از بانک ایرانی سامان به حسابم اینجا بفرستند. بانک اینجا هم مشکلی نداشت. ولی وقتی رفته بودم بانک سامان شعبه مرکزی خ انقلاب گفت کلا ارتباط ندارند با بانکهای انگلیسی که پولی بفرستند....

سعی کنید از ایرانیهای اینجا خرید کنید و در ایران بفرمایید ریال به حساب فروشنده بریزند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام
    بانك ادرس ميخواد
    بي ارپي با تاخير مياد بعد چك كنين اشتباه نباشه براي من اشتباه بوددوباره ايميل زدم بعد جواب دادن يكي ديگه ميفرستن
    سنتندر ب من گفت از ايران نميشه پول فرستاد من هم نميتونم بفرستم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

وقتی شرکت Maintenance رو قبول میکنه، این مبلغ رو میشه ازشون گرفت برای هزینه های ماه اول؟ و اگر میشه این مبلغ رو از حقوق ماه اولمون کم میکنن؟ کسی در مورد این چیزی میدونه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    وقتی شرکت Maintenance رو قبول میکنه، این مبلغ رو میشه ازشون گرفت برای هزینه های ماه اول؟ و اگر میشه این مبلغ رو از حقوق ماه اولمون کم میکنن؟ کسی در مورد این چیزی میدونه؟
    بله اگه شرکتی Maintenance رو قبول کنه و بهتون پرداخت کنه بعدا از حقوق شما کم میکنه (مگر اینکه Relocation package رو قبلا در قراردادتون به توافق رسیده باشید و این بخشی از اون باشه).

Junior Member

بعد از 4 ماه ویزای 6 ماهه مولتی ویزیتور نوع سی گرفتم واسه اینترویوی فیس تو فیس آکادمیک. به من گفتند بعد از ورود میتونم بعد گرفتن کانترکت و CoS اقدام به تایر 2 کنم. آیا این کار قانونیه و با توجه به سیستم جدید UKVCAS در شهرهای مختلف انگلیس میتونم اقدام کنم. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    بعد از 4 ماه ویزای 6 ماهه مولتی ویزیتور نوع سی گرفتم واسه اینترویوی فیس تو فیس آکادمیک. به من گفتند بعد از ورود میتونم بعد گرفتن کانترکت و CoS اقدام به تایر 2 کنم. آیا این کار قانونیه و با توجه به سیستم جدید UKVCAS در شهرهای مختلف انگلیس میتونم اقدام کنم. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
    بهتون اشتباه گفتند. از ویزای ویزیتور نمیتونید به tier 2 سوییچ کنید. شما باید از کشور خارج بشید و ویزای tier 2 بگیرید که restricted هست و شامل همه محدودیت ها (درآمد، RMLT و امتیاز) میشه. اگر شغل آکادمیک هست دانشگاه ها معمولا میتونند براتون COS بگیرند.

Member sahand1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

سلام دوستان. برای اخذ ویزای کاری (پست دکتری) در انگلیس چه هزینه هایی و چقدر برای سفارت باید بپردازیم؟ من چیزی در این مورد پیدا نکردم. سپاسگذارم.

Junior Member

سلام دوستان.من برای ویزای tier 2 اقدام کرده بودم ولی وقتی ویزام اومد اون دو تا برگ که مربوط به بی‌ ار پی هست همراهش نبود! من به شماره توی سایت زنگ زدم دو بار و ایمیل هم زدم بهم گفتن صبر کن ولی ویزای من تا ۹ مارچ اعتبار داره. می‌خواستم بدونم برای ورود به انگلیس اون دو برگه احتیاجه یا ویزا کافیه. و کسی تا به حال اگر این مشکل رو داشته ممنون میشم منو راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozimozi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای ویزای tier 2 اقدام کرده بودم ولی وقتی ویزام اومد اون دو تا برگ که مربوط به بی‌ ار پی هست همراهش نبود! من به شماره توی سایت زنگ زدم دو بار و ایمیل هم زدم بهم گفتن صبر کن ولی ویزای من تا ۹ مارچ اعتبار داره. می‌خواستم بدونم برای ورود به انگلیس اون دو برگه احتیاجه یا ویزا کافیه. و کسی تا به حال اگر این مشکل رو داشته ممنون میشم منو راهنمایی کنه

سلام من مطمین نیستم ولی فک نمیکنم مهم باشه چون داخلش نوشته به پست کمک میکنه تا راحت تر بی ار پی رو پیدا کنه با همون ویزاهم میتونن چون بی ار پی من دیر اومد بار دوم که رفتم با ویزام بهم داد.
    بازم مطمین نیستم
    موفق باشید

Senior Member

سلام
    من وقتی وارد شدم، افسر مربوطه فقط پاسپورت و اوون برچسب توش رو دید و مهر زد و چیز دیگه ای هم نخواست.
    نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mozimozi نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)