صفحه 156 از 183 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام نه از ايران تازه داره اقدام ميكنه
    سلام دوست عزیز
    نه هیچ مدرکی لازم نیست. اگر cos رو گرفته باشه هیچ مدرکی برای دکتری و کار نیاز نیست. فقط مدرک IELTS-UKVI و تمکن مالی (این موردم اگر در cos تیک خورده دیگه نیاز نیست).
    اصولا افرادی که cos از جاهای خوبی میگیرن، نگرانی از بابت دریافت ویزا نداشته باشن. انگلستان از خداشه که بتونه افراد قوی رو جذب کنه. اینجا پره از افراد متوسط که اکثرشون هم از هند اومدن. چون انگلستان دیگه جمعیتی نداره که جایگزین نیروی کارش بکنه، به راحتی ویزای کار صادر میکنه.
    تنها سختگیری در cos هست که فرد بتونه بگیره. بعد اون مراحل ساده اداری هست برای صدور ویزا.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majidtabriz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نه هیچ مدرکی لازم نیست. اگر cos رو گرفته باشه هیچ مدرکی برای دکتری و کار نیاز نیست. فقط مدرک IELTS-UKVI و تمکن مالی (این موردم اگر در cos تیک خورده دیگه نیاز نیست).
    اصولا افرادی که cos از جاهای خوبی میگیرن، نگرانی از بابت دریافت ویزا نداشته باشن. انگلستان از خداشه که بتونه افراد قوی رو جذب کنه. اینجا پره از افراد متوسط که اکثرشون هم از هند اومدن. چون انگلستان دیگه جمعیتی نداره که جایگزین نیروی کارش بکنه، به راحتی ویزای کار صادر میکنه.
    تنها سختگیری در cos هست که فرد بتونه بگیره. بعد اون مراحل ساده اداری هست برای صدور ویزا.
    اینکه از خداشه نه خیلی درست نیست چون ممکنه واقعا نیاز داشته باشه ولی سیاستهای مهاجرتی همیشه منطبق بر نیازهای جامعه نیستند و خیلی وقتها به خاطر بازیهای سیاسی تنظیم میشه و اتفاقا انگلیس ساده ویزای کار نمیده و اطلاعات اشتباه ندید. همین اخیرا هم ویزای کارآفرینی رو با اینکه واقعا نیاز بود بهش بست و جایگزینش عملا یه چیز عجیب غریب و به درد نخوریه.

در مورد ویزاهای کاری امکان مصاحبه هم هست و باید متقاضیان این موضوع رو در نظر بگیرند.

Junior Member

سلام. از زمانی که پاسپورت و فرم COS رو از دانشگاه میگیریم چند روز طول میکشه که ویزا رو بگیریم؟
    منظورم زمان وقت سفارت گرفتن به اضافه زمانی که جواب سفارت و صدور ویزا طول میکشه

Junior Member

سلام . روزتون بخیر.
    برای ویزای کار مدرک تحصیلی لازم هست؟ توی توضیحات که نگاه کردم چیزی ندیدم. اگه جایی اشاره کرده لطفا شماره تبصره رو بگین. خیلی ممنون
    لینک توضیحات تایر 2
    https://www.gov.uk/government/public...-tier-2-worker

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام

بله ترجمه همون مدارک موقت کافیه نیاز به اصل دانشنامه نیست.

موفق باشین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salehpo نمایش پست ها
    سلام . روزتون بخیر.
    برای ویزای کار مدرک تحصیلی لازم هست؟ توی توضیحات که نگاه کردم چیزی ندیدم. اگه جایی اشاره کرده لطفا شماره تبصره رو بگین. خیلی ممنون
    لینک توضیحات تایر 2
    https://www.gov.uk/government/public...-tier-2-worker
    بند 133 همون راهنما و صفحه 40 و 41 این راهنما:
    https://assets.publishing.service.go...er-2-v32.0.pdf

جایی نگفته که لازمه به صورت واجب ولی به دلیل بحث مصاحبه ممکنه لازم بشه. اینکه حالا مصاحبه بشید یا نه هم به نظر افسر ویزا داره.

Junior Member

سلام
    کسی جدیدا یعنی بعد از ۶ مارچ ۲۰۱۹ اپلای کرده واسه ویزا؟
    تو رجیستر کردن محل مصاحبه tlscontact چیکار باید کرد؟ روالش تغییر کرده
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من می خوام از استانبول برای ویزای tier 2 اقدام کنم. یکی از شرکت های پیکاپ به من گفت که قانون عوض شده و بعد از تحویل مدارک به سفارت پاسپورت رو بر می گردونند، آیا درسته این؟

Junior Member

سلام دوستان. من اخیرا برای پست داک انگلیس پذیرش گرفتم. چند مشکل اساسی در پرداخت هزینه بیمه IHS برای دیپندنت ها (همسر و فرزند) وجود داره. می خواستم خواهش کنم که اگر کسی تجربه ای داره سریع به ما کمک کنه.
    بر اساس فرمول محاسبه برای ویزای جنرال tier2 که خود سایت سفارت داده هزینه IHS برای هر نفر میشه مبلغ 400 پوند به ازای هر سال (ما سه نفر هستیم و ویزامون 2 ساله است که در مجموع میشه نفری 800 پوند ضربدر 3). متاسفانه بعد از اینکه فرم اپلیکیشن آنلاین رو برای هر سه نفر پر کردیم و به مرحله پرداخت هزینه ها رسیدیم دو تا مشکل اساسی وجود داشت:

1- برای هر سه نفر این پیغام رو میده: You do NOT have any dependents!

2- بعد از اینکه دکمه تایید و ادامه رو میزنم هزینه بیمه رو اتوماتیک از پوند به دلار تبدیل میکنه و مشکل اصلی اینجاست که برای من که main applicant هستم مبلغ 1088 دلار و نشون میده (یعنی هر سال ویزا مبلغ 544 دلار که با احتساب نرخ تبدیل پوند به دلار منطقی به نظر میرسه) ولی متاسفانه برای وابستگان من یعنی همسر و فرزند 2.5 ساله من هر کدوم مبلغ 1632 دلار رو نشون میده (یعنی برای 3 سال!!!!!!!!!).

3- سوال بعدی اینه که چرا پرداخت من رو با دیپندنت هام (همسر و فرزندم) جداگانه حساب میکنه و یکی نمیکنه؟؟؟؟!!!!

4- این تازه شروع ماجرا است. نمیدونم مرحله بعدی که نوبت به پرداخت هزینه سفارت به مبلغ هر نفر 841 دلار خواهد بود چی اتفاق هایی خواهد افتاد! چون هنوز تا اونجا پیش نرفتم و فعلا در مرحله پرداخت هزینه IHS گیر کردیم. لذا اگر برای مراحل بعدی هم کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه؟؟؟؟

من البته سعی میکنم گزارش این اشکالات سایت رو به سفارت report بدم. دوستان دیگه هم اگر چنین کاری بکنند ممنون میشم که سایرین بعد از ما اینقدر اذیت نشن

ممنونم از عزیزانی که وقت میزارن و پاسخ میدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اخیرا برای پست داک انگلیس پذیرش گرفتم. چند مشکل اساسی در پرداخت هزینه بیمه IHS برای دیپندنت ها (همسر و فرزند) وجود داره. می خواستم خواهش کنم که اگر کسی تجربه ای داره سریع به ما کمک کنه.
    بر اساس فرمول محاسبه برای ویزای جنرال tier2 که خود سایت سفارت داده هزینه IHS برای هر نفر میشه مبلغ 400 پوند به ازای هر سال (ما سه نفر هستیم و ویزامون 2 ساله است که در مجموع میشه نفری 800 پوند ضربدر 3). متاسفانه بعد از اینکه فرم اپلیکیشن آنلاین رو برای هر سه نفر پر کردیم و به مرحله پرداخت هزینه ها رسیدیم دو تا مشکل اساسی وجود داشت:

1- برای هر سه نفر این پیغام رو میده: You do NOT have any dependents!

2- بعد از اینکه دکمه تایید و ادامه رو میزنم هزینه بیمه رو اتوماتیک از پوند به دلار تبدیل میکنه و مشکل اصلی اینجاست که برای من که main applicant هستم مبلغ 1088 دلار و نشون میده (یعنی هر سال ویزا مبلغ 544 دلار که با احتساب نرخ تبدیل پوند به دلار منطقی به نظر میرسه) ولی متاسفانه برای وابستگان من یعنی همسر و فرزند 2.5 ساله من هر کدوم مبلغ 1632 دلار رو نشون میده (یعنی برای 3 سال!!!!!!!!!).

3- سوال بعدی اینه که چرا پرداخت من رو با دیپندنت هام (همسر و فرزندم) جداگانه حساب میکنه و یکی نمیکنه؟؟؟؟!!!!

4- این تازه شروع ماجرا است. نمیدونم مرحله بعدی که نوبت به پرداخت هزینه سفارت به مبلغ هر نفر 841 دلار خواهد بود چی اتفاق هایی خواهد افتاد! چون هنوز تا اونجا پیش نرفتم و فعلا در مرحله پرداخت هزینه IHS گیر کردیم. لذا اگر برای مراحل بعدی هم کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه؟؟؟؟

من البته سعی میکنم گزارش این اشکالات سایت رو به سفارت report بدم. دوستان دیگه هم اگر چنین کاری بکنند ممنون میشم که سایرین بعد از ما اینقدر اذیت نشن

ممنونم از عزیزانی که وقت میزارن و پاسخ میدهند

بیمه بستگان بیشتر دریافت میکنه و احتمالا بعد از صدور ویزا به کارت اعتباری برمیگرده پول
    اینو ببینید
    https://www.gov.uk/healthcare-immigr...cation/refunds

Junior Member

سلام . ویزای کار انگلیس مالتی پل هست؟ یعنی مثلا شش ماه پس از اقامت در بریتانیا میشه به ایران مسافرت کرد و برگشت و در این صورت دوباره مراحل سفارت و ویزا گرفتن لازم داره یا نه؟
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)