صفحه 158 از 183 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من میدونم، برای گرفتن ویزای شینگن از داخل انگلیس، باید حداقل سه ماه از اقامتتون در انگلیس گذشته باشه. البته من در مورد المان دارم میگم، شاید بلژیک قوانین متفاوتی داشته باشه.

بله متاسفانه بعد از سرچ کردن این موضوع رو فهمیدم
    ممنونم از همه دوستانی که پاسخگو بودند
    باید از همین جا برای ویزای شنگن اقدام کنم و امیدوار باشم که قبل از رفتنم برام صادر کنند.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اولا تبریک میگویم برای دریافت پیشنهاد شغل . امید که کارها به خوبی پیش برود و تشریف بیاورید.

من میخواستم اگر جسارت نباشد حضورتان بگویم خیلی خودتان را نگران یا درگیر این سمینار در بلژیک نکنید. مساله گرفتcos number و بعد ویزای انگلیس و .... به اندازه کافی به شما هیجان وارد میکند که شاید نخواهید درگیر یک ویزای دیگر با ویزای انگلیسی که هنوز صادر نشده و مدارک و درگیریهایی که شنگن دارد و مشکلات وقت دادن و همه در یک بازه واقعا کوتاه بشوید.

از این همایشها و سمینارها چندین و چند درسال برای همه رشته ها در جاهای مختلف دنیا حالا با کمی بالا و پایین هست که میتوانید بعد از ورود به انگلیس و مستقر شدن به مرور و سرصبر شرکت بفرمایید. استاد که این پیشنهاد را داده اند شاید از شرایط ویزا و مشکلات بچه های ایرانی اطلاع زیادی نداشته باشند بنابراین به شما گفته اند حتما شرکت کنید و...

شما خودتان بررسی واقعی بفرمایید ببینید چقدر احتمال موفقیت برای گرفتن ویزا هست .

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fardokhtrez نمایش پست ها
    بله متاسفانه بعد از سرچ کردن این موضوع رو فهمیدم
    ممنونم از همه دوستانی که پاسخگو بودند
    باید از همین جا برای ویزای شنگن اقدام کنم و امیدوار باشم که قبل از رفتنم برام صادر کنند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من پول بیمه را فقط به شما برمیگردانند.

ولی امیدکه ویزا بشوید و نیازی به اینکار نباشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salehpo نمایش پست ها
    سلام.روزتون بخیر

اگه ویزا داده نشه پول بیمه برگردانده میشه؟ کسی تجربه ای داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون آیا برای دریافت پیشنهاد کاری میشه از ایران اقدام کرد یا کار بیهوده ایه حتما باید حضوری رفت و اسپانسر پیدا کرد؟ ما در حال حاضر در ایران هستیم و در نرم افزارهای کاریابی به دنبال کارفرمایی که بتواند اسپانسر شود میگردیم و اپلای میکنیم.

ApplyAbroad Superstar

سلامی دیگر بر شما

از همه جای دنیا میشود دنبال شغلها گشت و لزومی ندارد در انگلستان باشید. توجه داشته باشید کسی که شغل را اگهی میکند برای استخدام فرد غیر انگلیسی /اروپایی باید شرایط خاص اسپانسر شدن را داشته باشد. این موضوع را در فوروم خیلی بحث کرده ایم. اگر مایل باشید بیشتر بدانید لطفا پستهای همین بخش را مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_a نمایش پست ها
    ممنون آیا برای دریافت پیشنهاد کاری میشه از ایران اقدام کرد یا کار بیهوده ایه حتما باید حضوری رفت و اسپانسر پیدا کرد؟ ما در حال حاضر در ایران هستیم و در نرم افزارهای کاریابی به دنبال کارفرمایی که بتواند اسپانسر شود میگردیم و اپلای میکنیم.

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

برای کارهای غیرآکادمیک امکانش صفر نیست ولی خیلی کمه چون کارفرماها معمولا مایل به ملاقات حضوری هستند و ترجیح میدن کسی باشه که دسترسی سریعی بهش داشته باشند. در مورد کارهای آکادمیک در محیطهای دانشگاهی معمولا راحت تره ولی برای شرکتهای خصوصی کار خیلی سخت تره. البته بازم تاکید میکنم صفر نیست و فکر میکنم یکی همین اخیرا در فروم این کار رو کرده بود (مطمئن نیستم ولی پستهای قبلی رو بخونید).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای کارهای غیرآکادمیک امکانش صفر نیست ولی خیلی کمه چون کارفرماها معمولا مایل به ملاقات حضوری هستند و ترجیح میدن کسی باشه که دسترسی سریعی بهش داشته باشند. در مورد کارهای آکادمیک در محیطهای دانشگاهی معمولا راحت تره ولی برای شرکتهای خصوصی کار خیلی سخت تره. البته بازم تاکید میکنم صفر نیست و فکر میکنم یکی همین اخیرا در فروم این کار رو کرده بود (مطمئن نیستم ولی پستهای قبلی رو بخونید).
    منظور از کارهای آکادمیک پست داک و ریسرچ هست؟

ApplyAbroad Guru

منظور از کارهای آکادمیک پست داک و ریسرچ هست؟
    بله منظورم همونها بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand1357 نمایش پست ها
    با سلام، من اخیرا از یک دانشگاهی پذیرش پست داک گرفتم و ساکن ایرانم. از دوستان خواهش می کنم به طور خلاصه بفرمایند چه مدارکی را برای اخذ ویزا واسه خودم، همسرم و فرزندم لازم دارم. و از کجا (چه سایتی) باید اقدام کنم؟ اگر سوالم تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید آخه مطالب زیاد هست و کمی سردرگم شدم.
    با سلام و احترام
    من هم شرایطم کاملا شبیه شماست. من برای خودم و همسرم و دخترم اپلیکیشن پر کردم. ولی یک مشکلی که الان پیدا کردم در ارتباط با IHS همسر ودخترم هست. من پذیرشم ۲ ساله است ولی نمیدونم چرا سایت هزینه IHS همسر ودخترم رو سه ساله محاسبه میکنه؟؟!! برای خودم همون دوساله (یعنی ۸۰۰ پوند) محاسبه میشه. شما با چنین مشکلی برخورد نکردید؟
    میشه لطف کنید بگید الان در چه مرحله ای هستید؟ تونستید ویزا بگیرید؟ خیلی ممنون میشم اگر تجربیاتتون رو شیر کنید. من شروع کارم تو CoS اول جون خورده و دیگه وقت زیادی ندارم.
    با سپاس فراوان

دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنید برای آدرس محل اقامت چی رو وارد کنم بهتره؟ آدرس دانشکده کافی هست؟ و بعد هم توضیح در پایان اپلیکیشن فرم در این مورد که مثلا ما در بدو ورود هتل رزرو خواهیم کرد؟
    سوال دیگه اینکه من به سوالی که نوشته بود چه مدت در این آدرس خواهید بود پاسخ دادم یک هفته
    به طور کلی نظرتون در این مورد چی هست؟
    لازمه حساسیتی به خرج بدم یا این کاملا روتین و حل شده است که معمولا آدرس دانشکده رو بدیم و بعد رزرو هتل رو برای مدت یک هفته تا ده روز برای سفارت ببریم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)