صفحه 160 از 183 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام خدمت همه خصوصا آقا هومن
    من با خوندن کامنت های اینجا متوجه شدم حقوق پیشنهادی زیر ۳۰۰۰۰ منجر به رد ویزا می شه و اینو درخواست دادم و برام درست کردند. از دوستان راهنما تشکر فراوان دارم. سوال دیگری برام پیش اومده که ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
    من دو تا پیشنهاد کاری دارم یکی از آلمان که نوامبر شروع می شه یکی هم از انگلیس که سپتامبر شروع می شه من می خواستم دو ماه سپتامبر و اکتبر رو برم انگلیس و بعدش کار آلمان رو در نوامبر شروع کنم. به نظرتون اگر ویزای تایر ۲ توی پاسم بخوره برای گرفتن ویزای کاری آلمان مشکلی پیش میاد؟ چون آلمان برام مهمتره

Junior Member

سلام چرا این فروم دیگه فعال نیست؟
    من یه سوال فوری دارم خواهشا جواب بدید در مورد پر کردن فرم درخوست ویزای آنلاین همسرم در قسمت travel history و سوال مربوط به سابقه ریجکتی ویزا.
    همسر من یه بار درخواست ویزای تحصیلی از پرتغال کرده بود که به دلیل فاصله زیاد ارشدش رد شده بود ولی تو پاسپورتش مهر ریجکت هم نبود و چون نامه سفارت به زبان پرتغالی بود ما متوجه نشده بودیم که این یک نوع ریجکتیه و فکر می کردیم درخواستشو کان لم یکن در نظر گرفتند. به همین دلیل در قسمت سابقه ریجکت گزینه خیر رو زدیم. پس فردا وقت ملاقات ما با سفارته و موقع چک مدارک و دقیق شدن بیشتر نامه پرتغال را ترجمه کردیم و دیدیم زده ریجکت! حالا اگر نامه ریجکت رو با یک کاور لتر ببریم vfs و دستی فرم را اصلاح کنیم آیا مشکلی پیش میاد یا باید کلا اپلیکیشن همسرم رو پس بگیریم و دوباره مراحل تکمیل فرم و پرداخت ها رو انجام بدیم؟ ما برای تایر 2 اقدام کردیم

Senior Member

سلام
    کسی از دوستان راجع به cooling off period چیزی میدونه؟

ممنونم میشم اگر راهنمایی بفرمایین

Senior Member

با سلام
    من از پوزیشن دانشگاهیم حدود یک و ماه و نیم پیش پس از هفت ماه کشمکش های زیاد با لاین منجرم که از هفته دوم کارم شروع شد استعفا کردم. الان در دوره نوتیس هستم و آخر آگوست اتمام قراردادم هست.
    کسی از دوستان میتونه به این سوالات پاسخ بده؟
    یک - تبعات این استعفا چی هست؟ من فقط میدونم که ویزام بعد از شصت روز به نوعی باطل میشه.
    دو - با توجه به اینکه الان دنبال یه کار دیگه هستم، آیا کسی از دوستان راهنمایی خاصی از این بابت داره؟ آیا هیچ مورد حقوقی یا قانونی هست که باید در نظرش بگیرم.
    سه - این مساله Cooling off period رو میشه بفرمایید چیه؟ من میدونم که اگر خارج بشم از کشور برای بکسال دیگه نمیتونم وارد بشم. سوال این هست که اگر دانشگاه ویزام رو ترمینیت کنه، آیا توی اون فرصت دوماهه اگر کار پیدا کنم میتونم ویزا بگیرم یا اون دوره دوماهه هم شامل همین پریود cooling off میشه؟
    چهار - من ویزام ابتدا قرار بود که آخر جولای 2020 به اتمام برسه، آیا با این استعفا و ابطال ویزا، من میتونم بعد یکسال از خروجم برگردم یا باید یعد یکسال از جولای 2020 برگردم؟

با توجه به اینکه در فشار روحی شدید هستم ممنونم میشم دوستان راهنمایی کنن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    با سلام
    من از پوزیشن دانشگاهیم حدود یک و ماه و نیم پیش پس از هفت ماه کشمکش های زیاد با لاین منجرم که از هفته دوم کارم شروع شد استعفا کردم. الان در دوره نوتیس هستم و آخر آگوست اتمام قراردادم هست.
    کسی از دوستان میتونه به این سوالات پاسخ بده؟
    یک - تبعات این استعفا چی هست؟ من فقط میدونم که ویزام بعد از شصت روز به نوعی باطل میشه.
    دو - با توجه به اینکه الان دنبال یه کار دیگه هستم، آیا کسی از دوستان راهنمایی خاصی از این بابت داره؟ آیا هیچ مورد حقوقی یا قانونی هست که باید در نظرش بگیرم.
    سه - این مساله Cooling off period رو میشه بفرمایید چیه؟ من میدونم که اگر خارج بشم از کشور برای بکسال دیگه نمیتونم وارد بشم. سوال این هست که اگر دانشگاه ویزام رو ترمینیت کنه، آیا توی اون فرصت دوماهه اگر کار پیدا کنم میتونم ویزا بگیرم یا اون دوره دوماهه هم شامل همین پریود cooling off میشه؟
    چهار - من ویزام ابتدا قرار بود که آخر جولای 2020 به اتمام برسه، آیا با این استعفا و ابطال ویزا، من میتونم بعد یکسال از خروجم برگردم یا باید یعد یکسال از جولای 2020 برگردم؟

با توجه به اینکه در فشار روحی شدید هستم ممنونم میشم دوستان راهنمایی کنن
    تاریخ انتهای ویزای شما الان دیگه مهم نیست و دولت با توجه به استعفا و اعلام کارفرما ویزا رو کوتاه میکنه. تنها توصیه اینه که با آرامش دنبال کار جدید باشید.

دوستان سلام
    من خواستم اینجا از همه ی دوستانی که توی این مدت در این مسیر مارو راهنمایی کردند تشکر کنم
    علاوه بر این شرح خلاصه ای از روند ویزامون ارائه بدم شاید برای بقیه مفید باشه.

من از دانشگاه کاردیف پذیرش فول فاند با گرنت ماری-کوری گرفتم بعد از طی مراحل ثبت نام در دانشگاه مدیر منابع انسانی برای من COS رو ثبت نام كرد و به من داد تا باهاش مراحل گرفتن وقت ملاقات سفارت رو شروع کنم.
    پس از صدور COS فرم های سفارت رو پر کردیم من و همسرم هرکدوم دوتا اکانت جداگانه ساختیم و مراحل رو پیش رفتیم.
    روز تحویل مدارک هم مدارک زیر رو ارائه کردیم:
    1- پاسپورت، مدرک زبان، مدارک تحصیلی، نامه COS، نامه پذیرش اولیه و نامه ثبت نام دانشگاه برای من
    2- پاسپورت، سند ازدواج،مدارک اثبات حقیقی بودن رابطه مون مثل ( عکس های قدیمی، اسکرین شات مکاتبات ایمیلیمون، اسکرین شات مکالمات اسکایپ) برای همسرم. علاوه بر این مدارک دانشگاه یک نامه ی جداگانه برای همسرم داده بود چون ما همزمان باهم نیومدیم. توی این نامه ذکر کرده بود که همسر این خانم که دانشجوی ماست دیرتر میاد و ما درجریانیم و به محض ورودشون ساپورت مالی و امکانات اقامتشون برعهده ی ماست.
    این رو توضیح بدم که ما سال ها دوست بودیم اما زمان ثبت رسمی ازدواجمون به طور اتفاقی نزدیک وقت سفارت شده بود به همین دلیل ترجیح دادیم جهت رفع هرگونه ابهام مدارک اثبات طولانی بودن رابطه مون رو بهشون ارائه کنیم.
    3- هزینه ی بیمه و بررسی ویزا رو از یکی از سایت هایی که خدمات پرداخت میدن پرداخت کردیم.
    4- گرفتن وقت سفارت مقداری اذیت کننده و استرس زاست اما چیزی نیست که نتونید خودتون انجام بدین کمی صبوری و پیگیری می خواد. برای مثال ما دوشنبه ظهر ساعت دوازده پای سیستم نشستیم و اسم تهران رو توی لیست دیدیم اما وقتی باز می کردیم به نظر وقت ها پر بودن همینطور رفرش میزدیم و بازهم در همین حالت بود درست وقتی که کاملا نا امید شده بودیم و فکر می کردیم که راهی جز وقت خریدن و یا رفتن به ترکیه ساعت یک و دو دقیقه ظهر بود که تقویم باز شد و ما تونستیم وقتمون برو بگیریم.

شاد و موفق باشید.

فراموش کزدم اشاره کنم که ویزامون Tier 2 بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط fardokhtrez نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من خواستم اینجا از همه ی دوستانی که توی این مدت در این مسیر مارو راهنمایی کردند تشکر کنم
    علاوه بر این شرح خلاصه ای از روند ویزامون ارائه بدم شاید برای بقیه مفید باشه.

من از دانشگاه کاردیف پذیرش فول فاند با گرنت ماری-کوری گرفتم بعد از طی مراحل ثبت نام در دانشگاه مدیر منابع انسانی برای من COS رو ثبت نام كرد و به من داد تا باهاش مراحل گرفتن وقت ملاقات سفارت رو شروع کنم.
    پس از صدور COS فرم های سفارت رو پر کردیم من و همسرم هرکدوم دوتا اکانت جداگانه ساختیم و مراحل رو پیش رفتیم.
    روز تحویل مدارک هم مدارک زیر رو ارائه کردیم:
    1- پاسپورت، مدرک زبان، مدارک تحصیلی، نامه COS، نامه پذیرش اولیه و نامه ثبت نام دانشگاه برای من
    2- پاسپورت، سند ازدواج،مدارک اثبات حقیقی بودن رابطه مون مثل ( عکس های قدیمی، اسکرین شات مکاتبات ایمیلیمون، اسکرین شات مکالمات اسکایپ) برای همسرم. علاوه بر این مدارک دانشگاه یک نامه ی جداگانه برای همسرم داده بود چون ما همزمان باهم نیومدیم. توی این نامه ذکر کرده بود که همسر این خانم که دانشجوی ماست دیرتر میاد و ما درجریانیم و به محض ورودشون ساپورت مالی و امکانات اقامتشون برعهده ی ماست.
    این رو توضیح بدم که ما سال ها دوست بودیم اما زمان ثبت رسمی ازدواجمون به طور اتفاقی نزدیک وقت سفارت شده بود به همین دلیل ترجیح دادیم جهت رفع هرگونه ابهام مدارک اثبات طولانی بودن رابطه مون رو بهشون ارائه کنیم.
    3- هزینه ی بیمه و بررسی ویزا رو از یکی از سایت هایی که خدمات پرداخت میدن پرداخت کردیم.
    4- گرفتن وقت سفارت مقداری اذیت کننده و استرس زاست اما چیزی نیست که نتونید خودتون انجام بدین کمی صبوری و پیگیری می خواد. برای مثال ما دوشنبه ظهر ساعت دوازده پای سیستم نشستیم و اسم تهران رو توی لیست دیدیم اما وقتی باز می کردیم به نظر وقت ها پر بودن همینطور رفرش میزدیم و بازهم در همین حالت بود درست وقتی که کاملا نا امید شده بودیم و فکر می کردیم که راهی جز وقت خریدن و یا رفتن به ترکیه ساعت یک و دو دقیقه ظهر بود که تقویم باز شد و ما تونستیم وقتمون برو بگیریم.

شاد و موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم به سوالم جواب بدید؛من میخوام پذیرش تحصیلی برای فوق بگیرم و بیام لندن ۳۸ سالم هست و ۱۴ سال سابقه کار شبکه کامپیوتر دارم میخوام بپرسم آیا امکانش هست بعد از فوق شرکتی اسپانسر من بشه و من بتونم ویزامو تبدیل به ویزای کار کنم؟

بله قطعا امکانش هست. اما راحت نیست اوصولا. دوره فوق در انگلیس یک ساله هست و حجم درسا سنگین هست. و در عین حال باید برای کار از شروع دوره فوق اقدام کنید. باید اپلای کنید. رقابت زیاده و جاب افر گرفتن واقعا راحت نیست. در ضمن برای رشته های کامپیوتری کار زیاد هست. اما همون طور که گفتم رقابت بالاست. از پس مصاحبه ها بر اومدن خودش مهارت بالایی میخوادو ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم به سوالم جواب بدید؛من میخوام پذیرش تحصیلی برای فوق بگیرم و بیام لندن ۳۸ سالم هست و ۱۴ سال سابقه کار شبکه کامپیوتر دارم میخوام بپرسم آیا امکانش هست بعد از فوق شرکتی اسپانسر من بشه و من بتونم ویزامو تبدیل به ویزای کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام
    اکثر ویزاهای کاری که اینجا داده میشه مربوط به کارهای پژوهشی دانشگاهی است و عموما برای فوق دکتری می تونید ویزا بگیرید- البته هر ساله لیستی از شغل های مورد نیاز بریتانیا هم منتشر میشه که ممکنه رشته شما در اون لیست باشه ولی خوب بستگی به سالی داره که شما اقدام می کنید- با جستجوی عبارت list of shortage occupations uk در گوگل می توانید لیست رو ببنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)