صفحه 161 از 183 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

ممنون دوستان متاسفانه شغلم در shortlist نیست؛بعد از پایان تحصیلم چندماه فرصت دارم برای کار پیدا کردن؟

البته ویزای کار فقط برای کارهای پژوهشی صادر نمیشه. ویزای کار رو شرکت ها هم صادر میکنن. طبق اخرین اپدیت هم افیس حدود 30000 شرکت مجوز اسپانسر شدن برای ویزای کار دارن. کلا با لیسانس و فوق لیسانس در انگلیس شانس گرفتن کار در شرکت ها خیلی بالاست. اما با دکترا شانس خیلی کمتر میشه و بیشتر کارهای پژوهشی یا استاد دانشگاهی شانس دارن.
    ویزای فوق لیسانس هم فکر میکنم حدودا 16 ماهه باشه. به محض اینکه شما مدرک دانشگاهتون دریافت کنید ، دانشگاه بهتون ایمیل میزنه و اعلام میکنه که حدود 3-4 هفته اینده باید کشور رو ترک کنید. بهترین زمان برای کار اپلای کردن، حین تحصیل هست. و بیشتر افرادی که قصد موندن در انگلیس رو داشتن، دقیقا حین تحصیل برای کار یا کاراموزی اقدام کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    ممنون دوستان متاسفانه شغلم در shortlist نیست؛بعد از پایان تحصیلم چندماه فرصت دارم برای کار پیدا کردن؟

Junior Member

سلام
    من با گرنت ماری‌کوری واسه پی‌اچ‌دی قبول شدم ولی آیلتسم اکادمیک هست که ۶.۵ شده و واسه دانشگاه اوکی هست. الان بهم گفتن که باید ویزای کار بگیرم و IELTS UKVI لازمه.
    سوال من اینه که من الان بخوام برم دوباره ایلتس UKVI بدم، اگه زیر ۶.۵ بشه، با توجه به اینکه اکادمیکم واسه دانشگاه اوکیه، مشکلی برای ویزا پیش نمیاد؟
    قاعدتا اگه بالای ۴ باشه برای سفارت اوکیه ولی میخوام بدونم سفارت به اینکه من باید دانشجوی پی‌اچ‌دی باشم هم‌ توجهی داره؟
    توی سایت خوندم که گفته بود کلا کسی که تیر۲ میگیره اجازه تحصیل هم داره. یعنی همون بالای ۴ برای تحصیل هم اوکیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorour_j نمایش پست ها
    سلام
    من با گرنت ماری‌کوری واسه پی‌اچ‌دی قبول شدم ولی آیلتسم اکادمیک هست که ۶.۵ شده و واسه دانشگاه اوکی هست. الان بهم گفتن که باید ویزای کار بگیرم و IELTS UKVI لازمه.
    سوال من اینه که من الان بخوام برم دوباره ایلتس UKVI بدم، اگه زیر ۶.۵ بشه، با توجه به اینکه اکادمیکم واسه دانشگاه اوکیه، مشکلی برای ویزا پیش نمیاد؟
    قاعدتا اگه بالای ۴ باشه برای سفارت اوکیه ولی میخوام بدونم سفارت به اینکه من باید دانشجوی پی‌اچ‌دی باشم هم‌ توجهی داره؟
    توی سایت خوندم که گفته بود کلا کسی که تیر۲ میگیره اجازه تحصیل هم داره. یعنی همون بالای ۴ برای تحصیل هم اوکیه؟
    این مساله رو باید با دانشگاه مطرح کنید. از نظر قانونی برای سفارت همون 4 کافیه ولی اگر نمره شما 4 بشه (که خیلی بعیده چون نمره قبلی شما 6.5 شده) این احتمال وجود داره که افسر ویزا در مصاحبه توانایی شما برای انجام این کار تحقیقاتی رو زیر سوال ببره البته این یه احتماله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این مساله رو باید با دانشگاه مطرح کنید. از نظر قانونی برای سفارت همون 4 کافیه ولی اگر نمره شما 4 بشه (که خیلی بعیده چون نمره قبلی شما 6.5 شده) این احتمال وجود داره که افسر ویزا در مصاحبه توانایی شما برای انجام این کار تحقیقاتی رو زیر سوال ببره البته این یه احتماله
    بله، ۴ که نه. ولی شاید ۶ بشم چون دفعه‌های پیش تا از ۶ بیاد رو ۶.۵ چندبار ماک دادم.
    از دانشگاه پرسیدم. مدرک رو گفتن ایلتس اکادمیک رو قبول دارن ولی compliance deparment که CoS رو واسم فرستاد، گفت تو ویزای کاری بگیری که بتونی هم کار کنی هم تحصیل قبوله‌ واسه ما یعنی tier 2 general.
    من میخوام بدونم اگه ایلتس اکادمیک ۶.۵ و ایلتس UKVI رو با ۵.۵ یا ۶ تحویل سفارت بدم. ممکنه بگن چون UKVI به موردنیاز پی‌اچ‌دی نمیخوره، ریجکت کنن؟ یا دانشگاه و سفارت جداگونه مدارکو بررسی میکنن.
    ویرایش توسط Sorour_j : July 27th, 2019 در ساعت 12:29 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorour_j نمایش پست ها
    بله، ۴ که نه. ولی شاید ۶ بشم چون دفعه‌های پیش تا از ۶ بیاد رو ۶.۵ چندبار ماک دادم.
    از دانشگاه پرسیدم. مدرک رو گفتن ایلتس اکادمیک رو قبول دارن ولی compliance deparment که CoS رو واسم فرستاد، گفت تو ویزای کاری بگیری که بتونی هم کار کنی هم تحصیل قبوله‌ واسه ما یعنی tier 2 general.
    من میخوام بدونم اگه ایلتس اکادمیک ۶.۵ و ایلتس UKVI رو با ۵.۵ یا ۶ تحویل سفارت بدم. ممکنه بگن چون UKVI به موردنیاز پی‌اچ‌دی نمیخوره، ریجکت کنن؟ یا دانشگاه و سفارت جداگونه مدارکو بررسی میکنن.
    دوست عزیز من شرایط مشابه شمارو داشتم آیلتس اکادمیک ۷ داشتم و بعدش چون مجبور شدم UKVI بدم و خیلی عجله‌ای بود چیزی نخوندم و نمره‌‌م ۶ و نیم شد. شما قطعا ۴ نمیشی که نگران باشی. کلا خیلی نگران ویزا نباشید خصوصا وقتی دانشگاهتون A-rated باشه.

دوستان عزیز ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.

من ویزای Tier2 دارم ولی وضعیتیم در دانشگاه Staff/Student هست. دانشگاه نامه ی معاف از مالیات به من داده اما نمیدونم که آیا با ویزای Tier2 هم می تونم ازین نامه استفاده کنم یا اون برای کسانی هست که Tier4 دارند؟ من باید council tax خونه رو پرداخت کنم یا نه؟

بر اساس قانون کنسل تکس دانشجویان معاف از مالیات هستن. و نامه کنسل تکس رو دانشگاه برای معاف بودن فقط برای دانشجویان صادر میکنه. بهتره با قسمت ادمین یا ویزای دانشگاهتون صحبت کنید. قطعا اطلاعات اونا دقیق تر هستش. چون ویزای کار یا همون Tier 2 باید کنسل تکس پرداخت کنه در صورت اجاره خونه.

t
    نقل قول نوشته اصلی توسط fardokhtrez نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.

من ویزای Tier2 دارم ولی وضعیتیم در دانشگاه Staff/Student هست. دانشگاه نامه ی معاف از مالیات به من داده اما نمیدونم که آیا با ویزای Tier2 هم می تونم ازین نامه استفاده کنم یا اون برای کسانی هست که Tier4 دارند؟ من باید council tax خونه رو پرداخت کنم یا نه؟

I lived like that for 3 years. Had the same situation in uni and did not pay council tax. I did not have any problems till now. but it is always better to check with the council of your city.

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم در مورد مدرک زبان برای سفارت. همسر من یه موقعیت پست داک گرفته ولی مدرک زبان نداره و در عین حال دانشگاه هم میزان زبانش رو کافی دونسته و نیازی به مدرک زبان ندونسته. با اینحال باز هم باید برای سفارت مدرک ایلتس ببره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)