صفحه 163 از 183 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی که دارم اینکه من شغلم تو shortage list نیست اگر شرکتی بخواد منو استخدام کنه چه مدت باید آگهی بزنه؟
    https://assets.publishing.service.go...h_addendum.pdf

28 روز (صفحه 123).

هزینه NHS رو از سال 2015 گذاشتن. هر کسی که میخواد ویزای بگیره اعم از ویزای دانشجویی، کار و ازدواج باید این هزینه رو پرداخت کنه. حال بعضی از شرکت ها یا دانشگاهها که اسپانسر ویزای کار میشن این هزینه رو برای شما پرداخت میکنن بعضی ها نه! وقتی هم که مشغول به کار بشین اگه حقوق سالیانه تون بین حدود 17000 تا 37000 تا در سال باشه ماهیانه 20 درصد از تون مالیات کم میشه. و همین طور NATIONAL INSURANCE NUMBER! که هیچ ربطی بیه بیمه درمان نداره! مثلا اگه حقوق ماهیانه شما 2500 پوند در ماه هست حدود 500 پوند بابت مالیت و نشنال اینشورنس کم میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    هزینه خدمات درمانی در انگلستان از طریق مالیات و NI هست که در هر صورت از حقوق شما کسر خواهد شد یعنی به نوعی شما دو بار این هزینه را پرداخت می کنید. منصفانه نیست ولی هدف Home Office از Immigration Health Surcharge این بوده که وقتی حساب کردند بطور متوسط مهاجرهای کشور بیشتر از اینکه به NHS پول پرداخت کنند از خدمات درمانی استفاده می کنند این هزینه برای پوشش این تفاوت گذاشته شده و اشکالی ندیدند که بعضی مهاجرها (مثل مهاجرهای Tier 2) به ناچار در حال پرداخت هزینه خدمات درمانی مهاجرهایی هستند که مالیات پرداخت نمی کنند ولی از خدمات پزشکی استفاده می کنند. اینها همه در ادامه سیاست های ضد مهاجرتی سال های اخیر بوده است و این هزینه هم به مرور زمان همیشه افزایش یافته.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    هزینه NHS رو از سال 2015 گذاشتن. هر کسی که میخواد ویزای بگیره اعم از ویزای دانشجویی، کار و ازدواج باید این هزینه رو پرداخت کنه. حال بعضی از شرکت ها یا دانشگاهها که اسپانسر ویزای کار میشن این هزینه رو برای شما پرداخت میکنن بعضی ها نه! وقتی هم که مشغول به کار بشین اگه حقوق سالیانه تون بین حدود 17000 تا 37000 تا در سال باشه ماهیانه 20 درصد از تون مالیات کم میشه. و همین طور NATIONAL INSURANCE NUMBER! که هیچ ربطی بیه بیمه درمان نداره! مثلا اگه حقوق ماهیانه شما 2500 پوند در ماه هست حدود 500 پوند بابت مالیت و نشنال اینشورنس کم میشه!
    اطلاعاتی که دادید دقیق نیست. همه افراد نیاز نیست هزینه IHS رو پرداخت کنند و استثناهایی وجود داره. National Insurance برای بیمه بازنشستگی و بخشی از خدمات NHS استفاده میشه. هزینه NHS بطور کلی 80 درصد از طریق مالیات و 20 درصد از طریق National Insurance تامین میشه.

https://fullfact.org/health/how-nhs-funded

با اینکه صحبتتون درباره کسری 500 پوندی بر حقوق 2500 پوندی صحیح است ولی بقیه توضیحاتتون باز هم دقیق نیست. 12,500 پوند ابتدایی درآمد هیچ مالیاتی ندارد، هر چیزی بین 12,500 و 50,000 نرخ 20 درصد مالیات خواهد داشت و بعد از اون 40 درصد و بعد هم 45 درصد. National Insurance جدا از این هست که بر اساس درآمد هفتگی محاسبه میشه (0 درصد تا 166 پوند، 12 درصد تا 962 پوند و 2 درصد بیشتر از اون).

در مورد هزینه NHS تمام کسانیکه که برای ویزای دانشجویی، ویزای کار و ویزای ازدواج اقدام میکنن بایستی هزینه NHS رو پرداخت کنن. نرخش برای هر گروه متفاوت هست و یکسان نیست.
    من در مورد کسری مالیات به طور کلی گفتم. بله درسته تا 12500 مالیات تعلق نمیگیره. بعد از 12500 بایستی مالیات از حقوق کسر بشه. ببخشید اگه خیلی ریز نشدم. چون سوال دوستمون در بالا کلی بود. بله NATIONAL INSURANCE و مالیات به طور جداگانه از حقوق کسر میشن و بسته به حقوق دارن بدون شک. هر چه حقوق بیستر باشه قطعا بیستر هم کسر میشن

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اطلاعاتی که دادید دقیق نیست. همه افراد نیاز نیست هزینه IHS رو پرداخت کنند و استثناهایی وجود داره. National Insurance برای بیمه بازنشستگی و بخشی از خدمات NHS استفاده میشه. هزینه NHS بطور کلی 80 درصد از طریق مالیات و 20 درصد از طریق National Insurance تامین میشه.

https://fullfact.org/health/how-nhs-funded

با اینکه صحبتتون درباره کسری 500 پوندی بر حقوق 2500 پوندی صحیح است ولی بقیه توضیحاتتون باز هم دقیق نیست. 12,500 پوند ابتدایی درآمد هیچ مالیاتی ندارد، هر چیزی بین 12,500 و 50,000 نرخ 20 درصد مالیات خواهد داشت و بعد از اون 40 درصد و بعد هم 45 درصد. National Insurance جدا از این هست که بر اساس درآمد هفتگی محاسبه میشه (0 درصد تا 166 پوند، 12 درصد تا 962 پوند و 2 درصد بیشتر از اون).

سلام دوستان وقت بخیر
    در توضیحات مفید قبلی مطالبی پیدا کردم اما نتونستم جمعبندی کنم چون بعضا تضاد داشتن. بنابراین از افرادی که اخیرا برای پستداک ویزا گرفتند سوالی داشتم: میشه ویزای کاری رو از تهران اقدام کرد و گرفت و یا حتما باید به استانبول یا ابوظبی رفت؟ آیا تفاوتی در نتیجه داره یا تفاوتی زمان صدور ویزا و یا تفاوت در گرفتن نوبت سفارت هست؟

یه سوال کوچیک دیگه هم داشتم که ایا همسرم هم باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشه یا فقط خود من؟

متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط DrBioOptics نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    در توضیحات مفید قبلی مطالبی پیدا کردم اما نتونستم جمعبندی کنم چون بعضا تضاد داشتن. بنابراین از افرادی که اخیرا برای پستداک ویزا گرفتند سوالی داشتم: میشه ویزای کاری رو از تهران اقدام کرد و گرفت و یا حتما باید به استانبول یا ابوظبی رفت؟ آیا تفاوتی در نتیجه داره یا تفاوتی زمان صدور ویزا و یا تفاوت در گرفتن نوبت سفارت هست؟

یه سوال کوچیک دیگه هم داشتم که ایا همسرم هم باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشه یا فقط خود من؟

متشکرم
    سلام دوست عزیز

ویزای tier 2 را از تهران میتوانید اقدام بفرمائید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان وقت بخیر

متشکرم
    سلام مجدد

همسرتان به عنوان همراه شما نیازی به مدرک زبان ندارند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنونم از راهنمایی خوبتون

ببخشید شما در مورد مالیات هم اطلاعاتی دارید؟ یک سوال هم در اون زمینه داشتم: با توجه به میزان حقوق سالیانه 32000 پوند که دانشگاه برای من در نظر گرفته، طوری که متوجه شدم مالیات هم از این مبلغ کسر میشه.
    آیا کسر مالیات ارتباطی به درامد سایر اعضای خانواده و به اصطلاح میانگین سرانه داره یا خیر؟ در واقع چون همسر و فرزند خردسال دارم میخواستم بدونم باز هم همین 20% که دوستان ذکر کردند کسر میشه یا بسته به سایر عوامل ممکنه متغیر باشه؟

ApplyAbroad Superstar

ببخشید شما در مورد مالیات هم اطلاعاتی دارید؟ یک سوال هم در اون زمینه داشتم: با توجه به میزان حقوق سالیانه 32000 پوند که دانشگاه برای من در نظر گرفته، طوری که متوجه شدم مالیات هم از این مبلغ کسر میشه.
    آیا کسر مالیات ارتباطی به درامد سایر اعضای خانواده و به اصطلاح میانگین سرانه داره یا خیر؟ در واقع چون همسر و فرزند خردسال دارم میخواستم بدونم باز هم همین 20% که دوستان ذکر کردند کسر میشه یا بسته به سایر عوامل ممکنه متغیر باشه؟
    سلام مجدد دوست عزیز

خواهش می کنم کار مهمی نبود.
    مالیات را دوستان با اطلاعات بیشتر بهتر میتو انند توضیح بدهند. ولی کلیت این است با داشتن فرزند و همسر نسبت به فرد مجرد با همین درامد مالیات کمتری خواهید پرداخت.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

مالیات ارتباطی به افراد دیگه خانواده نداره بخصوص در درآمدهای بالای 20 هزار پوند. در مورد بچه هم کسانی که اقامت دائم داشته باشند شاید بتونند از معافیتهایی برخوردار شند که بعیده برای دانشجویان خارجی یا دارندگان ویزای کار قابل استفاده باشه. نرخهای مالیاتی در سایت HMRC مشخص هستند و در گوگل سرچ کنید UK tax calculator سایتهای زیادی رو میبینید که با درج رقم درآمد ناخالص به شما درآمد خالص رو نشون میده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)