صفحه 164 از 183 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام، دانشگاه جولای برای من درخواست COS داده، انتظار داشتیم آگوست بدستمون برسه که هنوز نرسیده، آیا مشکلی هست بنظرتون؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmoshtagh نمایش پست ها
    سلام، دانشگاه جولای برای من درخواست COS داده، انتظار داشتیم آگوست بدستمون برسه که هنوز نرسیده، آیا مشکلی هست بنظرتون؟
    ممنون
    سلام
    والا من تجربه زیادی ندارم ولی COS من حدود 4 هفته طول کشید... برای من هم جولای بود و اگوست رسید
    موفق باشید

سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد مدرک زبان اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم
    من برای تایید مدرک دکتری که به زبان انگلیسی گرفته بودم از طریق UK NARIC اقدام کردم. (ای کاش نمیکردم) بعد از کلی مسخره بازی حدود 12 روز پیش مدارکی برای من ارسال شده که قرار بود تا سقف 7 روز برسه که معلوم نیست گم شده یا به دلیل تحریم یا هر چی نرسیده و معلوم هم نیست برسه و هیچ پاسخگویی از طرف پست یا NARIC وجود نداره. هر کار میکنم نه تنها تصویر مدرک رو ایمیل نمیکنن (که البته ارزشی هم نداره) بلکه حتی حاضر نمیشن به من اعلام کنن ارزیابی ها موفق و مورد تایید بوده یا خیر. کسی تجربه تعامل با اینها رو داره؟ کسی اطلاعاتی در مورد شرایط پست از انگلستان به ایران رو داره؟
    در عین حال اگر مجبور بشم امتحان ایلتس بدم متوجه شدم سه مدل امتحان مورد قبول هست: UKVI Academic, UKVI general, Life skills general ایا هر سه برای ویزای کار tier 2 برای پستداک قبول هستند؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

سلام

برای ویزای tier2 فقط
    UKVI Academic و UKVI general قبول هست

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ویزای tier 2 را از تهران میتوانید اقدام بفرمائید.

پایدار باشید
    سلام وقت بخیر
    من امشب هزینه بیمه رو پرداخت کردم و الان وارد مرحله ای شدم که باید محل مصاحبه رو مشخص کنم
    Choose a visa application centre
    علیرغم اینکه قبلا هم این سوال رو همون ابتدای کار ثبتنام پرسیده بود و ایران رو قبول کرده بود الان دراین مرحله فقط شهرهای امارات و ترکیه قابل انتخاب هستند!
    الان چطوری باید تهران انتخاب کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DrBioOptics نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من امشب هزینه بیمه رو پرداخت کردم و الان وارد مرحله ای شدم که باید محل مصاحبه رو مشخص کنم
    Choose a visa application centre
    علیرغم اینکه قبلا هم این سوال رو همون ابتدای کار ثبتنام پرسیده بود و ایران رو قبول کرده بود الان دراین مرحله فقط شهرهای امارات و ترکیه قابل انتخاب هستند!
    الان چطوری باید تهران انتخاب کنم؟
    سلام دوستان
    این سوال رو خودم به جواب رسیدم فقط خواستم بیان کنم که اگر برای کسی دوباره سوال شد مفید باشه:
    در مرحله 5 ثبتنام برای ویزای tier 2 (بعد از پرداخت بیمه) شما باید شهر مورد نظر برای مصاحبه رو انتخاب کنید ... در همین مرحله هست که تهران معمولا شامل لیست نیست و شما باید چندین روز و چندین بار در هر روز همین مرحله رو چک کنید تا تهران در لیست ظاهر بشه و وقتهای اون باز بشن.
    علیرغم اینکه به صورت رسمی سه شنبه ها این اتفاق می افته (احتمالا) اما برای من همین امروز که جمعه هست اتفاق افتاد... من خیلی خوش شانس بودم چون همون لحظه میخواستم ناامیدانه استانبول رو انتخاب کنم.
    بنابراین اگر براتون ارزش داره که تهران باشه اصلا ناامید نشید و کمی به خودتون زمان بدید شاید درست بشه. ضمنا این رو هم بگم امروز حمعه سامانه باز شد و تقریبا تمام روزهای آتی قابل انتخاب بودند. یعنی میشد برای دو روز دیگه هم وقت گرفت.
    نکته دیگه اینکه بیخودی تحت عنوان نوبت فوری و این چیزها (برای این ویزای کاری) پول به آژانس ها ندید هیچ کاری غیر از همین کاری که خودتون میتونید بکنید انجام نمیدن. کافیه که دوستی یا رابطه ای برای پرداخت هزینه از طریق کارت اعتباری داشته باشید

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من ۱۹ آگوست رفتم استانبول و مدارکم رو تحویل دادم. ۲۶ اگوست هم واسم ایمیل اومد که مدارکم رسیده شفیلد. الان سه هفته گذشته و هیچ خبری نشده. ایمیل از tsl هم واسم اومد که اکانتم ساخته شده ولی توی سایت gov که لاکین کردم و رجیسترو زدم بازم نتونستم رجیستر کنم. خیلی نگران شدم که باید چیکار کنم! میشه راهنمایی کنید؟

سلام دوستان. این خبر جدید post study work visa رو شنیدید؟ گه 2 سال بعد تحصیل اجازه میدن بمونن دانشجوها؟ کسی خبر داره از چه زمانی به بعد این قانون اعمال میشه؟ ورودی January 2020 رو شامل میشه یا نه همون سپتامبر 2020؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. این خبر جدید post study work visa رو شنیدید؟ گه 2 سال بعد تحصیل اجازه میدن بمونن دانشجوها؟ کسی خبر داره از چه زمانی به بعد این قانون اعمال میشه؟ ورودی January 2020 رو شامل میشه یا نه همون سپتامبر 2020؟
    اطلاعات بیشتری ندادند ولی گفتند دانشجوهایی که سال تحصیلی 2020/2021 را وارد می شوند. احتمالا اگر ژاونیه 2020 وارد میشوید فقط در صورتی روی این ویزا حساب کنید که دوره تحصیلی شما پاییز 2021 یا دیرتر به پایان می رسد.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اطلاعات بیشتری ندادند ولی گفتند دانشجوهایی که سال تحصیلی 2020/2021 را وارد می شوند. احتمالا اگر ژاونیه 2020 وارد میشوید فقط در صورتی روی این ویزا حساب کنید که دوره تحصیلی شما پاییز 2021 یا دیرتر به پایان می رسد.
    اگر برای mba بخام بیام، ژانوبه 2021 درس تموم میشه و به پاییزش نمیرسه. پس اپلای نکنیم ببینیم چی میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)