صفحه 165 از 183 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    اگر برای mba بخام بیام، ژانوبه 2021 درس تموم میشه و به پاییزش نمیرسه. پس اپلای نکنیم ببینیم چی میشه
    فعلا اپلای کنید تا اطلاعات بیشتری ارائه شود. آفر را معمولا میشود به سال بعد دیفر کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    فعلا اپلای کنید تا اطلاعات بیشتری ارائه شود. آفر را معمولا میشود به سال بعد دیفر کرد.
    درسته بله. فقط نگرانم اینا باز سال دیگه قانون تجدید نظر کنن وسط راه آدم بمونه. معلوم نیست چقدر میشه روی ثبات این قانون تا حداقل 2 سال دیگه حساب کرد

دوستانی که تجربه دارند، پروسه صدور CoS توسط شرکتی/دانشگاهی که بهتون شغل رو آفر داده طولانی هست؟ من قرارداری رو با یک شرکت بزرگ امضا کردم ومدتیه منتظرم CoS رو آماده کنند که خبری نشده.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارند، پروسه صدور CoS توسط شرکتی/دانشگاهی که بهتون شغل رو آفر داده طولانی هست؟ من قرارداری رو با یک شرکت بزرگ امضا کردم ومدتیه منتظرم CoS رو آماده کنند که خبری نشده.
    سلام در اولین مرحله شغل را باید ۴ هفته دستکم آگهی کرده باشند پیش از آنکه بتوانند در خواست cos number بکنند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

برای اطلاعات کلی این سند را ببینید

https://assets.publishing.service.go...h_addendum.pdf

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در اولین مرحله شغل را باید ۴ هفته دستکم آگهی کرده باشند پیش از آنکه بتوانند در خواست cos number بکنند.
    متشکر
    5 ماه هست که آگهی شده. من حتی قراردادم امضا کردم باهاشون. منتظرم CoS بفرستند اما نتونستن. یعنی پروسه ی زمان بری که از home office درخواستش کنند؟

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

متشکر
    5 ماه هست که آگهی شده. من حتی قراردادم امضا کردم باهاشون. منتظرم CoS بفرستند اما نتونستن. یعنی پروسه ی زمان بری که از home office درخواستش کنند؟
    هوم آفیس معمولا ماهی یک بار جلسه میذاره تا درخواست‌های rectricted CoSها رو بررسی کنه. باید از شرکت بپرسید که اونها کی مدارک رو به هوم آفیبس فرستادن. CoS از زمان صادر شدنش سه ماه اعتبار داره. توی این مدت سه ماهه شما باید برای ویزا اقدام کنید.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز
    من کسانی را دیده ام دو ماه منتظر مانده اند و در یک مورد شاید سه ماه. ولی 5 ماه خیلی طولانی است و با اطلاعات من عادی نیست. به نظرم مستقیم با شرکت صحبت بفرمایید.

برای درک بهتر مساله به ذهنم رسید سوال کنم که آیا شغل را از طریق آژانس پیدا کردید؟ یا برای آن وجهی پرداخت شده است؟

موفق باشید

متشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط allahdini نمایش پست ها
    هوم آفیس معمولا ماهی یک بار جلسه میذاره تا درخواست‌های rectricted CoSها رو بررسی کنه. باید از شرکت بپرسید که اونها کی مدارک رو به هوم آفیبس فرستادن. CoS از زمان صادر شدنش سه ماه اعتبار داره. توی این مدت سه ماهه شما باید برای ویزا اقدام کنید.

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من کسانی را دیده ام دو ماه منتظر مانده اند و در یک مورد شاید سه ماه. ولی 5 ماه خیلی طولانی است و با اطلاعات من عادی نیست. به نظرم مستقیم با شرکت صحبت بفرمایید.

برای درک بهتر مساله به ذهنم رسید سوال کنم که آیا شغل را از طریق آژانس پیدا کردید؟ یا برای آن وجهی پرداخت شده است؟

موفق باشید
    متشکرم از راهنمایی هاتون.
    ببخشید خوب بیان نکردم، شغل 5 ماه هست که به صورت عمومی اگهی شده، اما (بعد از چندین اینترویو که حدود 4-5 ماه زمان برده) من یک ماهه که آفر شغل رو دریافت و قرارداد رو امضا کردم.
    پس انتظار در حد دو ماه و بیشتر هم بوده! من می پنداشتم ظرف یه هفته می تونند CoS رو صادر کنند که من برای ویزا اقدام کنم.
    نه از آژانسی نبوده، و مستقیم خود شرکت آگهی کرده بود. هیچ هزینه ای براش پرداخت نکردم.

Junior Member

سلام به همگی
    من در حال حاضر ویزای tier 4 دارم و برای مقطع ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه لنکستر دارم تحصیل میکنم چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
    من اگر بخوام برای ویزای tier2 اقدام بکنم از چند وقت قبل پایان مدت ویزای تحصیلی بهتره که شروع به گشتن بکنم؟
    برای تبدیل ویزای تحصیلی به tier2 باید حتما خاک انگلیس رو ترک کنم؟ نمیتونم تا مدت انقضای ویزای تحصیلی بمونم؟
    چقدر احتمال ریجکتی ویزای tier2 برای کسایی که تو خود انگلیس تحصیل کردن هست؟
    خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)