صفحه 166 از 183 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوست عزیز

امید که به راحتی مستقر شده باشید و همه چیز در روال قرار گرفته باشد

از چند وقت قبل پایان مدت ویزای تحصیلی بهتره که شروع به گشتن بکنم؟

از همین الان! هر چه زودتر شغل پیدا کنید از دید من بهتر است.

برای تبدیل ویزای تحصیلی به tier2 باید حتما خاک انگلیس رو ترک کنم؟

خیر. نیازی نیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من در حال حاضر ویزای tier 4 دارم و برای مقطع ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه لنکستر دارم تحصیل میکنم چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
    من اگر بخوام برای ویزای tier2 اقدام بکنم از چند وقت قبل پایان مدت ویزای تحصیلی بهتره که شروع به گشتن بکنم؟
    برای تبدیل ویزای تحصیلی به tier2 باید حتما خاک انگلیس رو ترک کنم؟ نمیتونم تا مدت انقضای ویزای تحصیلی بمونم؟
    چقدر احتمال ریجکتی ویزای tier2 برای کسایی که تو خود انگلیس تحصیل کردن هست؟
    خیلی ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

امید که به راحتی مستقر شده باشید و همه چیز در روال قرار گرفته باشد

از چند وقت قبل پایان مدت ویزای تحصیلی بهتره که شروع به گشتن بکنم؟

از همین الان! هر چه زودتر شغل پیدا کنید از دید من بهتر است.

برای تبدیل ویزای تحصیلی به tier2 باید حتما خاک انگلیس رو ترک کنم؟

خیر. نیازی نیست.

موفق باشید
    سلام، خیلی ممنونم از پاسختون
    کمک های شما همیشه انتخاب رو برای من راحت تر کرده ولی من الان به یک مشکلی برخوردم.
    پاسپورت من تا سال 1402 مهلت داره و اگر من بخوام ویزای 5 ساله tier2 بگیرم آیا باید پاسپورتم رو عوض کنم یا ویزا رو در پاسپورتی که دو سال مهلت داره میزنن؟
    چون من بعد از درس نمیخوام به ایران برگردم چون بخاطر سربازی نمیتونم خارج بشم. تصمیم دارم بلافاصله ویزام رو tier2 کنم از طرفی از سفارت هم نمیتونم بعد اتمام درسم درخواست پاس جدید بکنم چون کارت معافیت یا اتمام خدمت میخوان که من بعد درسم معافیت تحصیلیم تموم میشه. آیا ویزای 5 ساله رو در پاسپورت دو ساله میزنن؟ اگر نه پیشنهاد میکنید چیکار کنم؟
    خیلی ممنون

Junior Member

کمک های شما همیشه انتخاب رو برای من راحت تر کرده ولی من الان به یک مشکلی برخوردم.
    پاسپورت من تا سال 1402 مهلت داره و اگر من بخوام ویزای 5 ساله tier2 بگیرم آیا باید پاسپورتم رو عوض کنم یا ویزا رو در پاسپورتی که دو سال مهلت داره میزنن؟
    چون من بعد از درس نمیخوام به ایران برگردم چون بخاطر سربازی نمیتونم خارج بشم. تصمیم دارم بلافاصله ویزام رو tier2 کنم از طرفی از سفارت هم نمیتونم بعد اتمام درسم درخواست پاس جدید بکنم چون کارت معافیت یا اتمام خدمت میخوان که من بعد درسم معافیت تحصیلیم تموم میشه. آیا ویزای 5 ساله رو در پاسپورت دو ساله میزنن؟ اگر نه پیشنهاد میکنید چیکار کنم؟
    خیلی ممنون
    فقط دقت کنید که زمانی که شما برای ویزا اقدام می‌کنید، باید پاسپورتتون حداقل شش ماه اعتبار داشته باشه. انشالله ویزای کار رو که بگیرید، دیگه توی پاسپورت نمی‌چسبونن و بهتون BRP card میدن.

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون
    سلام خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

پاسخ به سوال شما درشرایطی که میفرمائید نیاز به اشراف به اطلاعات نظام وظیفه ای وگذرنامه ای و سازمان سنجشی دارد که متاسفانه من کامپیتنت نیستم. امیدوارم دوستان با اطلاع بتوانند کمک کنند.
    البته میدانم هم شدنی و هم پیچیده است چون یکی دو نفری را میدانم که در شرایط شما ماندند و کار و ازدواج کردند و یکنفر میدانم حتی بورس وزارت بهداشت هم بود و البته بیش از ۱۲ سال است که به ایران نتوانسته اند بروند.

تصمیم مشکلی پیش رو دارید. امید که بهترین را انتخاب بفرمائید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان اگر شغل در Shortage list باشه ،نیازی نیست شرکت اسپانسر بشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر شغل در Shortage list باشه ،نیازی نیست شرکت اسپانسر بشه؟
    در هر صورت شرکت باید اسپانسر بشود. اگر در Shortage list باشه نیازی به Resident Labour Market Test نیست و پروسه ویزای شما سریع تر و راحت تر انجام خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در هر صورت شرکت باید اسپانسر بشود. اگر در Shortage list باشه نیازی به Resident Labour Market Test نیست و پروسه ویزای شما سریع تر و راحت تر انجام خواهد شد.
    اینکه شغل جز Shortage list هست رو اسپانسر می بایست در CoS بنویسه یا من خودم می بایست هنگام پر کردن فرم ویزا ادعا کنم؟
    ا
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

باسلام
    برای گرفتن وقت سفارت کجا رو پیشنهاد میدید دوستان؟
    تازگی ها کسی اقدام کرده برای ویزای Tier 2?
    من مدارکم تازه آماده شده و CoS را تازه دریافت کردم میخوام کاراهای سفارت رو انجام بدم ولی نمیدونم کجا رو انتخاب کنم تهران یا ترکیه؟
    ویرایش توسط mh1910 : October 21st, 2019 در ساعت 03:50 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    اینکه شغل جز Shortage list هست رو اسپانسر می بایست در CoS بنویسه یا من خودم می بایست هنگام پر کردن فرم ویزا ادعا کنم؟
    ا
    اسپانسر در CoS مشخص میکنه. شاید نیاز باشه شما هم در فرم قسمت مربوطه رو انتخاب کنید.

ApplyAbroad Guru

سلام به همگی
    من در حال حاضر ویزای tier 4 دارم و برای مقطع ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه لنکستر دارم تحصیل میکنم چندتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
    من اگر بخوام برای ویزای tier2 اقدام بکنم از چند وقت قبل پایان مدت ویزای تحصیلی بهتره که شروع به گشتن بکنم؟
    برای تبدیل ویزای تحصیلی به tier2 باید حتما خاک انگلیس رو ترک کنم؟ نمیتونم تا مدت انقضای ویزای تحصیلی بمونم؟
    چقدر احتمال ریجکتی ویزای tier2 برای کسایی که تو خود انگلیس تحصیل کردن هست؟
    خیلی ممنون
    برای تبدیل به Tier 2 در صورتیکه دانشجوی دکترا نیستید باید درستون تمام بشه (و یا در اواخرش باشه) و در حین درس و قبل از گرفتن مدرک باید کشور رو ترک کنید. برای دکترا قانون فرق داره. راهنمای Tier 2 رو مطالعه کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)