صفحه 167 از 183 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای تبدیل به Tier 2 در صورتیکه دانشجوی دکترا نیستید باید درستون تمام بشه (و یا در اواخرش باشه) و در حین درس و قبل از گرفتن مدرک باید کشور رو ترک کنید. برای دکترا قانون فرق داره. راهنمای Tier 2 رو مطالعه کنید
    من الان سایت هوم آفیس رو مطالعه کردم جایی ننوشته بود که میبایست خاک رو ترک کنم، این در صورتی هست که مدت اعتبار ویزای دانشجویی در حال اتمام باشه ولی نوشته بود اگر درخواست کار دارید بعد از تحصیل لزومی نداره خارج بشید تا نتیجه بهتون اعلام بشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    من الان سایت هوم آفیس رو مطالعه کردم جایی ننوشته بود که میبایست خاک رو ترک کنم، این در صورتی هست که مدت اعتبار ویزای دانشجویی در حال اتمام باشه ولی نوشته بود اگر درخواست کار دارید بعد از تحصیل لزومی نداره خارج بشید تا نتیجه بهتون اعلام بشه.
    حرفی که شما زدید با حرف من تناقضی نداره. منم عرض کردم بعد از اتمام درس میتونید تبدیل کنید ولی در حین درس خیر نمیتونید.

دوستان سلام
    من درحال حاضر در با ویزای سه ساله Tier2 در بریتانیا دانشجو هستم و سال بعد برای انجام بخشی از پروژه با توجه به اینکه این دوره دکتری joint degree هست باید یکسال رو خارج از بریتانیا و در اروپا باشم یعنی جوریکه برای من این برنامه چیده شده من تموم این یکسال رو پیوسته نیستم. خودم کمی سرچ کردم و خوندم که اگر خروج بالای ۱۸۰ روز مربوط به چیزی باشه که بخاطرش ویزای بریتانیا گرفتید مشکلی نیس کسی اینجا میتونه بمن کمک کنه؟ آیا مشکلی برای ویزام پیش نمیاد؟ اگه استادم بدونه که مشکلی هست میتونه برنا رو عوض کنه. البته این توضیحم اضافه کنم که هفت ماهش در سال ۲۰۲۰ هست و ۵ ماهش در سال ۲۰۲۱ یعنی مجموعش در یکسال نیست اما پیوسته است.

نقل قول نوشته اصلی توسط fardokhtrez نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من درحال حاضر در با ویزای سه ساله Tier2 در بریتانیا دانشجو هستم و سال بعد برای انجام بخشی از پروژه با توجه به اینکه این دوره دکتری joint degree هست باید یکسال رو خارج از بریتانیا و در اروپا باشم یعنی جوریکه برای من این برنامه چیده شده من تموم این یکسال رو پیوسته نیستم. خودم کمی سرچ کردم و خوندم که اگر خروج بالای ۱۸۰ روز مربوط به چیزی باشه که بخاطرش ویزای بریتانیا گرفتید مشکلی نیس کسی اینجا میتونه بمن کمک کنه؟ آیا مشکلی برای ویزام پیش نمیاد؟ اگه استادم بدونه که مشکلی هست میتونه برنا رو عوض کنه. البته این توضیحم اضافه کنم که هفت ماهش در سال ۲۰۲۰ هست و ۵ ماهش در سال ۲۰۲۱ یعنی مجموعش در یکسال نیست اما پیوسته است.
    No it is ok and normal for phd placements. As long as your boss agrees to this.

من اخیرا منتظر دریافت CoS خودم بودم که تاریخ 5 ام همین ماه دریافت کردم. از مسئول شرکتی که بهم آفر داده بودند پرسیدم مگه 11 ام هر ماه home office پرونده های رو بررسی نمیکنه، گفت قوانین تغییر کرده. اگه مدرک مورد نیاز یه شغل مرتبه PhD باشه، ما بدون تایید home office می تونیم من بعد CoS رو صادر کنیم.
    گفتم اینجا خبرش رو بذارم، شاید به درد کسی بخوره.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

با سلام
    من برای ویزای Teir2 اقدام کردم الا منتظر نتیجه ویزا هستم در زمان پرکردن فرم ویزا ایتم سینگل (مجرد) را زدم چون نامزد بودیم الان اگر قرار باشد قبل از رفتن عقد کنیم و بعدش همسرم برای ویزا اقدام کند
    در این شرایط مشکلی پیش نمی آید برای رفتن خودم و همچنین برای ویزای همسر؟
    اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mh1910 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ویزای Teir2 اقدام کردم الا منتظر نتیجه ویزا هستم در زمان پرکردن فرم ویزا ایتم سینگل (مجرد) را زدم چون نامزد بودیم الان اگر قرار باشد قبل از رفتن عقد کنیم و بعدش همسرم برای ویزا اقدام کند
    در این شرایط مشکلی پیش نمی آید برای رفتن خودم و همچنین برای ویزای همسر؟
    اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
    شما در زمان اقدام مجرد بودید پس گزینه صحیح همان مجرد است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما در زمان اقدام مجرد بودید پس گزینه صحیح همان مجرد است.

ممنون ازپاسخ تون
    اللن قبل از رفتن عقد کنیم بعد همسرم یک ماه بعد برای ویزا اقدام کند مشکلی برای اوندن ایشون پیش نمیاد؟
    با توجه به اینکه تاریخ عقد نزدیک تاریخ رفتن من باشه از این دسنه مشکلات پیش نمی اید مننون میشم راهنمایی کنید
    با سپاس

با سلام به همه دوستان
    میخاستم از تجربیات شما استفاده کنم و بپرسم

من مدرکم کارشناسی ارشد خاک و پی هست و رزومه قوی و زبانم خوب هست
    میخاستم از شما کمک بگیرم برای گرفتن COS از کجا شروع کنم و شرکتها رو به چه صورت پیدا کنم که افر بگیرم؟///ایا امکان گرفتن کار از ایران هست؟رشته من در شورت لیست هست
    تشکر از شما

Junior Member

من در زمان پرداخت هزینه های بیمه IHS هیچ مشکلی نداشتم و از سایت ها واسط استفاده کردم، اما زمانی که فرم همسرم رو پر کردم و از همان سایت واسط برای پرداخت استفاده کردم دوباره تاییدیه پرداخت بیمه برای من ارسال شد و وقتی میخواهم فرم همسرم رو پیش ببرم میگه دوباره پرداخت بیمه کنید!
    فکنم تنها راهم منتظر بودن هست تا دوشنبه و سوال کردن از خود سفارت هست، فقط نگران این هستم که مشکلی نیست که من فرمم رو همینطور در مرحله پرداخت هزینه ویزا نگه دارشتم؟ یک جا خوندم تا 10 روز میشه فرم ویزا باز بمونه و بعدش پاک میشه. کسی میتونه کمکی کنه بهم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)