صفحه 169 از 183 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

دوستان من یه سوالی داشتم
    برای افرادی که تخصصشون در list of shortage occupations uk می باشد، امکان پیدا کردن کار چقدر هست؟ ایا باز هم برای این افراد احتیاج هست تا کارشون تبلیغ بشه یا خیر؟
    یه اطلاعات کلیی رو در این موضوع اگر بدین ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_k70 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی داشتم
    برای افرادی که تخصصشون در list of shortage occupations uk می باشد، امکان پیدا کردن کار چقدر هست؟ ایا باز هم برای این افراد احتیاج هست تا کارشون تبلیغ بشه یا خیر؟
    یه اطلاعات کلیی رو در این موضوع اگر بدین ممنون میشم.
    نیازی به آگهی تبلیغ کارشون نیست.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

با سلام خدمت همه عزیزان.... واقعا خیلی خوشحالم که با وجود روی کار آمدن تکنولوژی های مختلف این فروم همچنان زنده و پویا هستش.
    تشکر هم بابت راهنمایی همه دوستان که واقعا مفید هست. واقعا بدون اغراق این گروه تنها گروه تو اینترنت هست که اعضا صادقانه پاسخ می دهند تجربیات خودشون رو به اشتراک می گذارند. ممنون از همه
    مخصوصا اینکه نه VFS و نه خود سفارت به هیچ سوالی پاسخ نمی دن. من حتی به ایمیلی ( که سفارت برای پرسش های متقاضیان آنهم با پرداخت هزینه حدود 6 پوندی برقرار کرده) ایمیل زدم و در پاسخ در عین ناباوری برای من لینک اطلاعاتی که تو خود سایت هوم آفیس و UK هست رو فرستادن.

من الان پست داک چین هستم و اخیرا یک موقعیت ریسرچ KTP برای دانشگاه منچستر پذیرش گرفته ام. دو سوال داشتم و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- آیا برای همسر من داشتن مدرک زبان UKVI و گواهی سوء پیشینه هم لازم هست یا خیر؟
    2- قرارداد من بصورت 2.5 ساله هست و پاسپورت من 2 سال اعتبار داره. یقینا در صورت صدور ویزا اعتبار آن تا 2 سال خواهد بود. پس از اتمام اعتبار ویزا آیا برای تمدید 6 ماه باقی مانده باید مجددا فرآیند صدور ویزا از ابتدا آغاز شود؟ مثلا باید هزینه ای که الان پرداخت می کنم رو مجددا برای 6 ماه باقی مانده پرداخت کنم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط orouskhani نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان.... واقعا خیلی خوشحالم که با وجود روی کار آمدن تکنولوژی های مختلف این فروم همچنان زنده و پویا هستش.
    تشکر هم بابت راهنمایی همه دوستان که واقعا مفید هست. واقعا بدون اغراق این گروه تنها گروه تو اینترنت هست که اعضا صادقانه پاسخ می دهند تجربیات خودشون رو به اشتراک می گذارند. ممنون از همه
    مخصوصا اینکه نه VFS و نه خود سفارت به هیچ سوالی پاسخ نمی دن. من حتی به ایمیلی ( که سفارت برای پرسش های متقاضیان آنهم با پرداخت هزینه حدود 6 پوندی برقرار کرده) ایمیل زدم و در پاسخ در عین ناباوری برای من لینک اطلاعاتی که تو خود سایت هوم آفیس و UK هست رو فرستادن.

من الان پست داک چین هستم و اخیرا یک موقعیت ریسرچ KTP برای دانشگاه منچستر پذیرش گرفته ام. دو سوال داشتم و ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- آیا برای همسر من داشتن مدرک زبان UKVI و گواهی سوء پیشینه هم لازم هست یا خیر؟
    2- قرارداد من بصورت 2.5 ساله هست و پاسپورت من 2 سال اعتبار داره. یقینا در صورت صدور ویزا اعتبار آن تا 2 سال خواهد بود. پس از اتمام اعتبار ویزا آیا برای تمدید 6 ماه باقی مانده باید مجددا فرآیند صدور ویزا از ابتدا آغاز شود؟ مثلا باید هزینه ای که الان پرداخت می کنم رو مجددا برای 6 ماه باقی مانده پرداخت کنم؟

ممنون
    سلام
    برای همسر مدرک زبان نیاز نیست.
    برای خودتون هم فکر نکنم گواهی سوء پیشینه نیاز باشه چه برسه به همسر (حداقل برای من که نیاز نبود).
    در مورد اعتبار ویزا، مطمئن نیستم، ولی بعید می دونم نیاز به پرداخت هزینه های اولیه باشه، نهایتا فقط یه کارت جدید شاید صادر میشه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    برای همسر مدرک زبان نیاز نیست.
    برای خودتون هم فکر نکنم گواهی سوء پیشینه نیاز باشه چه برسه به همسر (حداقل برای من که نیاز نبود).
    در مورد اعتبار ویزا، مطمئن نیستم، ولی بعید می دونم نیاز به پرداخت هزینه های اولیه باشه، نهایتا فقط یه کارت جدید شاید صادر میشه.
    خیلی ممنون بابت پاسخ شما.
    دو سوال دیگه هم داشتم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.
    1- دانشگاه اصل نامه رو COS برای من میفرسته؟ منظورم اینه که باید اصل COS رو به سفارت تحویل بدیم یا با کپی هم قابل قبوله؟
    2- شما الان انگلستان زندگی می کنید؟ میتونید بفرمایید متوسط هزینه زندگی بدون درنظر گرفتن هزینه مربوط به اجاره خانه چقدر است؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شماره گواهی را اسپانسر به شما اعلام میکند که میتواند در یک ایمیل یا همراه قرارداد باشد. اگر میخواهید محکم کاری کنید از اسپانسر بخواهید یک پرینت از روی سیستم - اگر اشتباه نکنم به این سیستم SMS میگویند- برایتان بفرستند.

هزینه رندگی واقعا باید روشن تر بفرمایید. مثلا برای مواد غذایی به تنهایی میشود با ۲۵۰ پوند زندگی کرد هر چند که هزینه های شمال و جنوب و شرق با هم تفاوت دارند. یک شلوار جین را حدود ۲۵ پونددر نظر بگیرید و یک جفت کفش معمولی را بین ۴۰ تا ۷۰. در تمام اینها فروشگاههای مختلف با هم تفاوت میکنند. هزینه موبایل اگر قرارداد بگیرید بین ۸ تا ۲۰ در نظر بگیرید. دو تا کتاب دانشگاهی را بین ۶۰ تا ۸۰ ببینید..... هزینه بنرین ۱.۲ تا ۱.۴ پوند هر لیتر. اینترنت ماههای اول تا ۳۰ پوند و بعد از ۴۰ شروع میشود...

اینها همه را سایتهایی هستند که میگویند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط orouskhani نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسخ شما.
    دو سوال دیگه هم داشتم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.
    1- دانشگاه اصل نامه رو COS برای من میفرسته؟ منظورم اینه که باید اصل COS رو به سفارت تحویل بدیم یا با کپی هم قابل قبوله؟
    2- شما الان انگلستان زندگی می کنید؟ میتونید بفرمایید متوسط هزینه زندگی بدون درنظر گرفتن هزینه مربوط به اجاره خانه چقدر است؟
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. من برای Tier 2 از دبی اقدام کردم با سرویس Priority. الان 10 روز گذشته و من نه sms دریافت کردم و نه هیچ ایمیلی. البته مسئولشون همون روز اول گفت sms امارات کلا واسه ایرانیا ارسال نمیشه. الان اصلا نمیدونم مدارک دستشون رسیده و آیا تحت بررسیه یا نه.
    1- با توجه به اینکه سفارت هم هیچ جوابی نمیده، آیا میشه بدون پاسپورت به ایران برگشت و پولی به سفارت داد که بعد از اعلام نتیجه برام پست کنن؟
    2- 10 روز الافی بدون هیچ دریافت ایمیل یا تماسی آیا طبیعیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام دوستان، اگر شما ویزا توریستی (Standard Vistor) براتون از ۱ آوریل ۲۰۲۰ صادر شده باشه و یکدفعه قبل از این تاریخ کار پیدا کنید و بخواین برای ویزای (Tier 2) اقدام کنید، مشکلی‌ پیش میاد؟ کسی‌ چنین تجربه‌ای داشته؟

منظورم اینکه ویزا دارید و هنوز هم نرفتید انگلیس!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای Tier 2 از دبی اقدام کردم با سرویس Priority. الان 10 روز گذشته و من نه sms دریافت کردم و نه هیچ ایمیلی. البته مسئولشون همون روز اول گفت sms امارات کلا واسه ایرانیا ارسال نمیشه. الان اصلا نمیدونم مدارک دستشون رسیده و آیا تحت بررسیه یا نه.
    1- با توجه به اینکه سفارت هم هیچ جوابی نمیده، آیا میشه بدون پاسپورت به ایران برگشت و پولی به سفارت داد که بعد از اعلام نتیجه برام پست کنن؟
    2- 10 روز الافی بدون هیچ دریافت ایمیل یا تماسی آیا طبیعیه؟
    در مورد سوال یک خیر نمیشه در مورد سوال دو بله خیلی دیر نیست.

سلام
    دوستانی که تجربه یا اطلاعی از پذیرش پست داک دارند، دانشگاه هم ممکنه مدرک زبان درخواست کنه؟ چون سفارت IELTS General رو هم قبول داره ولی اگه دانشگاه نیاز داشته باشه به نظر حتما باید برای IELTS Academic اقدام کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)