صفحه 17 از 183 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط hdd156 نمایش پست ها
    فرمایش شما کاملا درسته. تنها از این نظر گفتم ممکنه (در حد احتمال) واسه ویزا یه کوچولو شبهه درست کنه که مثلاً آفیسر با خودش فکر کنه این طرف که داره می ره بریتانیا، قصد واقعی اش کار و تحصیل نیست و از الان فکر 30 سال دیگست که باز نشست می شه پس می خوات بمونه در بریتانیا. البته من اطلاع چندانی در مورد ویزای UK ندارم، اما برای کانادا و امریکا باید نشون بدی که قصدت تحصیله و در انتها خاک اون کشور رو ترک می کنی. کاری هم که به بنده حقیر و 12 نفر دیگه پیشنهاد شده در واقع کار research توی دانشگاهه و فکر می کنم برای مدت 36 ماه. البته از بدو ورود به دانشگاه باید لزوما برای PhD هم ثبت نام کنم. در واقع با این ویزای TIER2 باید درس خوند. پس شغل نمی تونه دائمی باشه. از طرفی هم فکر نمی کنم بشه سابقه Pension رو از کشوری به کشور دیگه انتقال داد. باز هم ممنون می شم اگه شما یا دیگران کمک کنید در این زمینه.
    والله، ویزای شما یه کم پیچیده است. من ازش سر در نمیارم. یادمه راهنمای ویزای تیر 2 رو که می خوندم توش نوشته شده بود اولاً از خارج از انگلیس نمیشه واسش اپلای کرد. دوم اینکه باید شغلتون دائمی باشه. حالا یا من درست نخونده بودم یا قوانین تغییر کرده. البته یه احتمال دیگه هم اینه که من معمولاً قوانین مربوط به سوییچ ویزا رو می خوندم! شاید اصلاً اون قوانین ویزای کار مربوط به شما نبوده باشه.
    منظورم از مفید بودن سابقه ی بیمه برای اینه که مثلاً اگر بخواین مهاجرت کنین احتمالاً یه نکته ی مثبت براتون به حساب میاد یا اگه توی انگلیس بمونید مثلاً مزایای خوبی در آینده داشته باشه براتون.
    راستی! ویزای کار point-based هست و نظر آفیسر اهمیتی نداره. شما اگه مدارک لازم و کافی رو ارائه بدید و مورد خیلی مشکوکی هم توی پرونده تون نداشته باشید، مطمئناً ویزاتون رو می گیرید. اطلاعات بیشتر رو از اینجا می تونید بگیرید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hdd156 نمایش پست ها
    فرمایش شما کاملا درسته. تنها از این نظر گفتم ممکنه (در حد احتمال) واسه ویزا یه کوچولو شبهه درست کنه که مثلاً آفیسر با خودش فکر کنه این طرف که داره می ره بریتانیا، قصد واقعی اش کار و تحصیل نیست و از الان فکر 30 سال دیگست که باز نشست می شه پس می خوات بمونه در بریتانیا. البته من اطلاع چندانی در مورد ویزای UK ندارم، اما برای کانادا و امریکا باید نشون بدی که قصدت تحصیله و در انتها خاک اون کشور رو ترک می کنی. کاری هم که به بنده حقیر و 12 نفر دیگه پیشنهاد شده در واقع کار research توی دانشگاهه و فکر می کنم برای مدت 36 ماه. البته از بدو ورود به دانشگاه باید لزوما برای PhD هم ثبت نام کنم. در واقع با این ویزای TIER2 باید درس خوند. پس شغل نمی تونه دائمی باشه. از طرفی هم فکر نمی کنم بشه سابقه Pension رو از کشوری به کشور دیگه انتقال داد. باز هم ممنون می شم اگه شما یا دیگران کمک کنید در این زمینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    راستی! ویزای کار point-based هست و نظر آفیسر اهمیتی نداره. شما اگه مدارک لازم و کافی رو ارائه بدید و مورد خیلی مشکوکی هم توی پرونده تون نداشته باشید، مطمئناً ویزاتون رو می گیرید.
    موفق باشید.
    این نکته ای که گفتین کاملاً درسته.
    تا جایی که من مطالعه و پرس و جو کردم، شما اگه امتیازات رو بیاری ویزا رو بهت میدن. یارو نمیشینه یکی یکی اشکال پیدا کنه تو پرونده شما. مجوز ورود به انگلستان (CoS) رو دانشگاه گرفته. شما میری یزا رو میگیری فقط.
    مگه اینکه اشکال بزرگی تو سابقه ات باشه.

آقا hdd156 من یه ایمیل به شما دادم.

ApplyAbroad Guru

من اصلا حواسم نبود شما برای Tier 2 اقدام میکنید. اصلا نکران نباشید. Tier 2 هنوز ویزای PBS هست یعنی شرایط رو داشته باشید افسر ویزا نمیتونه گیر بده. در ضمن این ویزای منتهی به اقامت دائمه و حتی اگر شما از اول هم بگید در صورت احراز شرایط میخوام اقامت دائم بگیرم مشکلی نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    والله، ویزای شما یه کم پیچیده است. من ازش سر در نمیارم. یادمه راهنمای ویزای تیر 2 رو که می خوندم توش نوشته شده بود اولاً از خارج از انگلیس نمیشه واسش اپلای کرد. دوم اینکه باید شغلتون دائمی باشه. حالا یا من درست نخونده بودم یا قوانین تغییر کرده. البته یه احتمال دیگه هم اینه که من معمولاً قوانین مربوط به سوییچ ویزا رو می خوندم! شاید اصلاً اون قوانین ویزای کار مربوط به شما نبوده باشه.
    منظورم از مفید بودن سابقه ی بیمه برای اینه که مثلاً اگر بخواین مهاجرت کنین احتمالاً یه نکته ی مثبت براتون به حساب میاد یا اگه توی انگلیس بمونید مثلاً مزایای خوبی در آینده داشته باشه براتون.
    راستی! ویزای کار point-based هست و نظر آفیسر اهمیتی نداره. شما اگه مدارک لازم و کافی رو ارائه بدید و مورد خیلی مشکوکی هم توی پرونده تون نداشته باشید، مطمئناً ویزاتون رو می گیرید. اطلاعات بیشتر رو از اینجا می تونید بگیرید.
    موفق باشید.
    خیر برای ویزای Tier 2 میشه از خارج از انگلیس اقدام کرد و محدودیتی در مورد دائمی بودن کار هم نیست.

سلام

دانشگاه در رابطه با CoS این ایمیل رو به من زده.

Our application to the UKBA for a Restricted Certificate of Sponsorship has been approved and so we are now in a position to assign you with a Certificate of Sponsorship.

Please can you scan and send me a copy of your passport (front page and the details page) at your earliest convenience, as the details are required to make the application.

من هنوز پاسپورت ندارم. باید صبر کنم تا پاسپورت بگیرم یا میشه مدرک دیگه ای هم ارئه کرد؟
    ضمنا منظورش از Restricted چی بوده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط E47 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه در رابطه با CoS این ایمیل رو به من زده.

Our application to the UKBA for a Restricted Certificate of Sponsorship has been approved and so we are now in a position to assign you with a Certificate of Sponsorship.

Please can you scan and send me a copy of your passport (front page and the details page) at your earliest convenience, as the details are required to make the application.

من هنوز پاسپورت ندارم. باید صبر کنم تا پاسپورت بگیرم یا میشه مدرک دیگه ای هم ارئه کرد؟
    ضمنا منظورش از Restricted چی بوده؟
    بله باید پاسپورت بگیرید. Restricted مربوط به نوع CoS شماست (Unrestricted محدودیت های قانونی کمتری داره مثلا عدم نیاز به مارکت تست یا عدم شمرده شدن در سهمیه تعداد Tier 2 ها). برای شما هیچ فرقی نباید داشته باشه تفاوت برای اسپانسر شماست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jim2 نمایش پست ها
    وقتی ایمیل میدید معمولن همینجوری عمومی و یا با یه template جواب میدن.شما باید زنگ بزنی بهشون و داستانو بگی
    اتفاقا زنگ زدن در این موارد درست نیست چون فردا دستتون به جایی بند نیست. ایمیلی که به ایشون زدند گویا و واضحه.

ApplyAbroad Guru

اگر 2 هزار یورو در حساب برای سه ماه دارید که کافیه پرینت بانکی سه ماه رو بگیرید و ببرید. در سایت UKBA اطلاعات کامل در مورد شرایط پرینت بانکی هست.

Junior Member

آقا هومن

ممنون از کمک شما.
    برایmaintenance همسر مبلغ 2000 یورودر حساب بنده هست. یعنی حساب بانکی فقط به نام من هست.
    پرینت حساب بانکی یا نامه بانک به نام من صادر میشه. آیا این پرینت حساب یا نامه را میتوان برای maintenance همسر هم استفاده کرد؟
    خواهش میکنم در مورد این سوال کمک بفرمائید.
    بسیارمتشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser_ نمایش پست ها
    آقا هومن

ممنون از کمک شما.
    برایmaintenance همسر مبلغ 2000 یورودر حساب بنده هست. یعنی حساب بانکی فقط به نام من هست.
    پرینت حساب بانکی یا نامه بانک به نام من صادر میشه. آیا این پرینت حساب یا نامه را میتوان برای maintenance همسر هم استفاده کرد؟
    خواهش میکنم در مورد این سوال کمک بفرمائید.
    بسیارمتشکرم
    دوست عزیز به شما گفتم هم در این فروم و هم در سایت UKBA به طور مفصل در مورد شرایط پرینت بانکی صحبت شده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)