صفحه 172 از 183 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط ejafar نمایش پست ها
    سلام بر دوستان،
    بنده یه پذیرش پست داک از اسپانیا Seville و یه پذیرش پست داک از منچستر انگلستان دارم.
    فاند اسپانیا 28.5 هزار یورو و انگلستان 32 هزار پوند هست. متاهل هستم.
    با در نظر گرفتن ریسک ویزا و هزینه های وحشتناک برای ویزای انگلیس، و همچنین آزاد سازی مدارک ارشد و دکتری برای ویزای انگلیس (برای اسپانیا نیاز نیست)، آزمون IELTS، و جدا بودن انگلیس از اتحادیه اروپا، تصمیم گرفتم برای اسپانیا اقدام میکنم.
    میخواستم نظر دوستان رو بدونم.
    دوستان دیگه توضیح خوبی دادند. ولی هدف بلند مدت شما چیست؟ انگلیس در اتحادیه اروپا نیست که نیست! همین الانشم از همون اسپانیا آلمان هلند سوییس فرانسه تلاششون رو میکنند که بیاند انگلیس بموند. در خود اروپا بخواهید بمونید که اسپانیا اصلا جای موندن نیست (از دید من کلا کشورهای غیر انگلیسی زبان جای موندن نیستند) و فقط باید موقتی بهش نگاه کنید. هزینه وحشتناک ویزای انگلیس هم نمیدونم چقدر بیشتر از اسپانیاست ولی باز با دید بلند مدت بعیده پارامتر مهمی باشه.

در مورد هزینه ها به پوند تبدیلشون کنید بعدا مقایسه کنید. فاند اسپانیا حدود 3500 پوند در سال که حدود 4000 یورو میشه از انگلیس کمتره با نرخ آزاد حدود 60 میلیون در ساله. من خبر ندارم نمیدونم نرخ آزاد سازی مدرک شما در ایران چقدره؟ در ضمن کی از شما این مدارک رو خواسته حتما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوستان دیگه توضیح خوبی دادند. ولی هدف بلند مدت شما چیست؟ انگلیس در اتحادیه اروپا نیست که نیست! همین الانشم از همون اسپانیا آلمان هلند سوییس فرانسه تلاششون رو میکنند که بیاند انگلیس بموند. در خود اروپا بخواهید بمونید که اسپانیا اصلا جای موندن نیست (از دید من کلا کشورهای غیر انگلیسی زبان جای موندن نیستند) و فقط باید موقتی بهش نگاه کنید. هزینه وحشتناک ویزای انگلیس هم نمیدونم چقدر بیشتر از اسپانیاست ولی باز با دید بلند مدت بعیده پارامتر مهمی باشه.

در مورد هزینه ها به پوند تبدیلشون کنید بعدا مقایسه کنید. فاند اسپانیا حدود 3500 پوند در سال که حدود 4000 یورو میشه از انگلیس کمتره با نرخ آزاد حدود 60 میلیون در ساله. من خبر ندارم نمیدونم نرخ آزاد سازی مدرک شما در ایران چقدره؟ در ضمن کی از شما این مدارک رو خواسته حتما؟
    درود بر شما و بقیه دوستان،
    ممنونم از پاسخهاتون که بسیار راه گشا است. من با نظر شما کاملا موافقم که اسپانیا جای موندن نیست و فقط به دید موقت جهت راه یابی به اروپا بهش نگاه میکنم. از طرفی، نمیخوام ریسک ریجکت شدن ویزای انگلیس رو بخاطر یه سری مدارک یا بحث مالی بپذیرم. خسته شدم توی ایران، کلا برای این دو جا توی اروپا اقدام کردم و هر دوشون اوکی دادن. میخوام هر طوری شده، رفتنم قطعی بشه.
    در مورد هزینه، بیشتر هزینه ویزا منظورم هست، هزینه ویزا برای هر نفر حدود 500 پوند، هزینه بیمه حدود 1200 پوند برای سه سال، هزینه آزادسازی کل مدارک ۸۰ میلیون تومان، حساب بانکی برای هر نفر ۵۰ میلیون تومان. ما دونفر هستیم، البته لازم باشه فعلا میتونم تنهایی بیام ولی بازم هزینه خیلی بالاست. اگه در مورد هزینه اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید، چون اگه هزینه ها این باشه اصلا از پسش بر نمیام.
    در ضمن از هرکسی شنیدم میگن برای ویزای انگلیس نیاز به اصل مدارک تحصیلی هست که جدا از هزینه یک فرایند چند ماهه هست. اگر هر کسی خلاف اینکه نیاز به مدارک اصلی هست رو از کسی شنیده لطف کنن بگن، ممنون میشم.

ApplyAbroad Guru

ممنونم از پاسخهاتون که بسیار راه گشا است. من با نظر شما کاملا موافقم که اسپانیا جای موندن نیست و فقط به دید موقت جهت راه یابی به اروپا بهش نگاه میکنم. از طرفی، نمیخوام ریسک ریجکت شدن ویزای انگلیس رو بخاطر یه سری مدارک یا بحث مالی بپذیرم. خسته شدم توی ایران، کلا برای این دو جا توی اروپا اقدام کردم و هر دوشون اوکی دادن. میخوام هر طوری شده، رفتنم قطعی بشه.
    در مورد هزینه، بیشتر هزینه ویزا منظورم هست، هزینه ویزا برای هر نفر حدود 500 پوند، هزینه بیمه حدود 1200 پوند برای سه سال، هزینه آزادسازی کل مدارک ۸۰ میلیون تومان، حساب بانکی برای هر نفر ۵۰ میلیون تومان. ما دونفر هستیم، البته لازم باشه فعلا میتونم تنهایی بیام ولی بازم هزینه خیلی بالاست. اگه در مورد هزینه اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید، چون اگه هزینه ها این باشه اصلا از پسش بر نمیام.
    در ضمن از هرکسی شنیدم میگن برای ویزای انگلیس نیاز به اصل مدارک تحصیلی هست که جدا از هزینه یک فرایند چند ماهه هست. اگر هر کسی خلاف اینکه نیاز به مدارک اصلی هست رو از کسی شنیده لطف کنن بگن، ممنون میشم.
    خوب در مورد هزینه های دیگه من نمیدونم هزینه اسپانیا چقدره. هزینه سفارتش چقدره یا مثلا هزینه بیمه در اسپانیا رو چک کردید؟ در مورد پول حساب بانکی که اون هزینه نیست اون رو ازتون نمیگیرند. در ضمن من الان دقیقا متوجه نشدم شما اگر ویزای Tier 2 بخواهید بگیرید و اسپانسر شما در CoS هزینه Maintenance رو ساپورت کنه دیگه حساب بانکی نمی خواهید. در مورد Tier 2 تا جایی که من میدونم و در قوانین هم میتونید چک کنید اینه که مدرک تحصیلی رو در صورتیکه اسپانسر نخواد سفارت نمیخواد. ممکنه سفارت در بحث مصاحبه این مساله رو لحاظ کنه و بپرسه ولی جزو مدارک واجب نیست.

Junior Member

سلام تبریک میگم.

اقای هومن کاملا درست میفرماین اگر maintanence شما رو هیومن ریسورس تیک بزنه که میزنه برای کارهای دانشگاهی شما نیاز به گردش حساب بانکی ندارین و من خودم موقت مدارک رو دادم اصلا اصل ندارم با cos نامبر احتمال ریجکتی کمه من تا ب امروز کسیو ندیدم که ویزای پستداک (کاری tier2) vd[;j ani fhai.

اگر اشتباه کردم دوستان باتجربه تر لطفا اصلاح کنن.

Junior Member TriBeCa آواتار ها

من میخام از همی کسونی که به ما کمک کردن تشکر کنم به خصوص از ksr , homan1979 ; که پیام دادن و پیشقدم شدن تلفن کنن و راهنمایی بدن . الان ولی دیگه ایمیل داده هوم افیس اتلس که ویزاشو دادن و کارا درست شدن و مدرکشونو میفرستن با پست به خونشون ساوتامپتن. بشون گفتن کار شون محدوده یعنی گفتن restricted work‌که ما نمیفهمیم درست ینی چی که جای دیگه کار نکنه خوب اون که نمیخاست جای دیگه کار بکنه بشون گفتن که 20 ساعت میتونه بیشتر کار کنه اونم بازما نفهمیدیم که اخر ینی چی. ولی یگه ینی مشکلی نیست که بگن برگرد. واقن بچهای اینجا خوبن و همه بهم کمک میدن و منم میخام که خدا کمکشون بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون که جوابمو دادین اصن فکر نمیکرمکه کسی به ما کمک کنه یعنی پیشقدم بشه یکی دیگه از دوستای اینجا هم پیغوم دادن. خوب پس یعنی ما نگران نباشیم و کاراشون خودبخود داره درست میشه. یعنی کار دیگه ای نباید بکنه. دیرنیس و بهشون خبر میدن و ایمیل هست نه تلفن؟ خیلی خبر خوبی به ما دادین دستتون درد نکنه. ما همه ا ز ناراحتیش ناراحتیم و کاری زیادی برای ویزا و اینا بلد نیستیم. خبرتون خیلی خوب بود مرسی واقعن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان.

من اخیرا برای یک موقعیت پست داک پذیرش گرفتم فکر میکنم حدودای دسامبر بود که پذیرش شرطی گرفتم و ژانویه امتحان آیلتس دادم. شروع کارم رو اول مارچ اعلام کردن و دیروز شماره CoS رو برام فرستادن و مرتب ایمیل میزنن که زودتر برای ویزا اقدام کن و بهمون خبر بده پروسه کاری رو. سوالم اینجاست که آیا میتونم کمی defer کنم و تاریخ شروع رو بگم برام دیرتر بزنن. مطمینم که 1 مارچ نمیرسم ولی مساله اصلی اینه که تا دو یا سه هفته آینده نمیتونم برای ویزا اقدام کنم. به نظرتون چجوری میتونم بهشون بگم که میخوام دیرتر برای ویزا اقدام کنم و آیا متداوله که درخواست کنم شروع کار رو دیرتر بزنن؟ ممنون میشم اگر نظر یا ایده ای دارین بهم بگین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fp_elec نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من اخیرا برای یک موقعیت پست داک پذیرش گرفتم فکر میکنم حدودای دسامبر بود که پذیرش شرطی گرفتم و ژانویه امتحان آیلتس دادم. شروع کارم رو اول مارچ اعلام کردن و دیروز شماره CoS رو برام فرستادن و مرتب ایمیل میزنن که زودتر برای ویزا اقدام کن و بهمون خبر بده پروسه کاری رو. سوالم اینجاست که آیا میتونم کمی defer کنم و تاریخ شروع رو بگم برام دیرتر بزنن. مطمینم که 1 مارچ نمیرسم ولی مساله اصلی اینه که تا دو یا سه هفته آینده نمیتونم برای ویزا اقدام کنم. به نظرتون چجوری میتونم بهشون بگم که میخوام دیرتر برای ویزا اقدام کنم و آیا متداوله که درخواست کنم شروع کار رو دیرتر بزنن؟ ممنون میشم اگر نظر یا ایده ای دارین بهم بگین
    سلام دوست عزیز

عقب و جلو کردن زمان شروع کار خیلی متداول است و اسپانسر با توجه به شرایط کار موافقت میکند یا البته قبول نمیکند. اتفاقا من ایرانی میشناسم که پست لکچرر گرفت ولی به دلیل تولد بچه و مسوولیتهای پدری ۶ ماه شروع کار را عقب انداختند.

عقب انداختن طولانی مستلزم شماره جدید است البته ولی دو سه هفته نباید مشکلی باشد اگر اسپانسر بخواهد موافقت کند چون اگر اشتباه نکنم شماره کس یک ماه یا سه ماه اعتبار دارد.این مورد را البته دقیقاچک بفرمایید در متن اورده شده است.

بنابراین مستله راواضح به دانشگاه بفرمائید د لیل کارتان را توضیح بدهید و موافقتشان را بگیرید. اگر هم منتظر هستید آفر از جای دیگری بیاید و انجا را ترجیح میدهید به هیچ آر روشن اطلاع بدهید که به دلایلی زودتر از سه هفته نمیتوانید اقدام کنید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

عقب و جلو کردن زمان شروع کار خیلی متداول است و اسپانسر با توجه به شرایط کار موافقت میکند یا البته قبول نمیکند. اتفاقا من ایرانی میشناسم که پست لکچرر گرفت ولی به دلیل تولد بچه و مسوولیتهای پدری ۶ ماه شروع کار را عقب انداختند.

عقب انداختن طولانی مستلزم شماره جدید است البته ولی دو سه هفته نباید مشکلی باشد اگر اسپانسر بخواهد موافقت کند چون اگر اشتباه نکنم شماره کس یک ماه یا سه ماه اعتبار دارد.این مورد را البته دقیقاچک بفرمایید در متن اورده شده است.

بنابراین مستله راواضح به دانشگاه بفرمائید د لیل کارتان را توضیح بدهید و موافقتشان را بگیرید. اگر هم منتظر هستید آفر از جای دیگری بیاید و انجا را ترجیح میدهید به هیچ آر روشن اطلاع بدهید که به دلایلی زودتر از سه هفته نمیتوانید اقدام کنید.

پایدار باشید

سلام. متشکرم که وقت گذاشتین و جواب دادین.
    من فکر میکردم شاید متداول نباشه که پستداک رو بشه عقب انداخت. متشکرم از مثالی که زدین. بهشون ایمیل میزنم و ازشون میخوام در حد یک ماه شروع کارم رو بندازم عقب.
    بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fp_elec نمایش پست ها
    سلام. متشکرم که وقت گذاشتین و جواب دادین.
    من فکر میکردم شاید متداول نباشه که پستداک رو بشه عقب انداخت. متشکرم از مثالی که زدین. بهشون ایمیل میزنم و ازشون میخوام در حد یک ماه شروع کارم رو بندازم عقب.
    بازم مرسی
    یک ماه واقعا نرماله، شما خودت نخواهی هم یه سری مسائل ناخواسته در روند کارت تا قبلا رفتن پیش میاد که یه ماه عقبت می اندازه. ولی خوب وقتی میخوای درخواست تاخیر رو بدی باید یه دلیل موجه بیاری، نه اینکه فقط بگی نمی تونم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    یک ماه واقعا نرماله، شما خودت نخواهی هم یه سری مسائل ناخواسته در روند کارت تا قبلا رفتن پیش میاد که یه ماه عقبت می اندازه. ولی خوب وقتی میخوای درخواست تاخیر رو بدی باید یه دلیل موجه بیاری، نه اینکه فقط بگی نمی تونم.

ممنون دوست عزیز. میخوام بهشون بگم مساله شخصی برام پیش اومده و واقعا هم همینه فقط نمیخوام خیلی به جزییات اشاره کنم (یکم الان مساله مالیش برام مشکل ایجاد کرده که امیدوارم تا ماه آینده حل بشه ولی نمیخوام تو توضیحاتم اینو بهشون بگم فکر نکنم وجه خوبی داشته باشه). به نظرتون اینکه فقط بگم مشکل شخصی پیش اومده، معقول و منطقیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)