صفحه 176 از 183 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام،

من اخیراً فوق لیسانس کامپیوتر از انگلستان گرفتم و در فرصت چندماهه که داشتم با استفاده از وب سایت Indeed دنبال کار گشتم و نتونستم کاری پیدا کنم و برگشتم. لطفا من رو راهنمایی کنید که برای اشتغال در انگلستان یا به طور کلی خارج از ایران چه گزینه هایی دارم.

ممنون.

Junior Member

سلام تبریک می گم بهتون. من الان دارم انگلیس پست داک می خونم. و می خوام در آینده برای پوزیشن leturer اقدام کنم . ممکنه بفرمایید شما پست داک داشتید یا هیئت علمی بودید که موفق شدید این پست رو بگیرید؟ و یا سطح زبانتون چطوری بوده؟ من هم 8 ماهه اومدم و خوشحال می شم در زمینه ویزا اگه سوالی داشتید جواب بدم. از خود ایران فرآیندش عای و راحت بود ظرف سه هفته پاسپورت ما اومد. برای خانواده باید یه حساب سه ماهه تو بانک پاسارگاد یا پارسیان باز کنید که مبلغش برای بزرگسال و بچه فرق می کنه. و یا از دانشگاه نامه ساپورت ماه اول رو برای اونها هم بگیرید. مدارک رو همه رو کپی می کنند و بهتون بر می گردونند تو vhs .

Junior Member

آقا هومن سلام. ببخشید من یه سوال داشتم با ویزای تایر دو چند وقت می شه خارج از انگلیس موند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط axade نمایش پست ها
    آقا هومن سلام. ببخشید من یه سوال داشتم با ویزای تایر دو چند وقت می شه خارج از انگلیس موند؟
    در شرایط کنونی اگر سوال دارید وضعیت کمی متفاونه و به راهنمای دولت مراجعه کنید:
    https://www.gov.uk/guidance/coronavi...y-uk-residents

Junior Member

من حدود دو سال هست که با ویزای Tier2 کار میکنم. الان یک آفر جدید گرفتم و باید ویزام رو تغییر بدم.
    توی دوران قرنطینه کسی تجربه اپلای برای Tier2 داشته؟ به خصوص برای تغییر ویزا از Tier2 به یک Tier2 دیگر.
    لطفا هر اطلاعات دیگری که فکر میکنید مفید باشه به اشتراک بذارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    من حدود دو سال هست که با ویزای Tier2 کار میکنم. الان یک آفر جدید گرفتم و باید ویزام رو تغییر بدم.
    توی دوران قرنطینه کسی تجربه اپلای برای Tier2 داشته؟ به خصوص برای تغییر ویزا از Tier2 به یک Tier2 دیگر.
    لطفا هر اطلاعات دیگری که فکر میکنید مفید باشه به اشتراک بذارید.
    شما میتونید برای Tier 2 اقدام کنید ولی پرونده تون بررسی نمیشه تا وقتی بایومتریک ندید که فعلا نمیتونید بدید. ولی اگه CoS صادر بشه و شما اپلای کنید میتونید شروع به کار کنید (که البته کمی ریسکی است).

https://www.gov.uk/guidance/coronavi...and-5-sponsors
    کد:
    If you’re sponsoring an employee who’s waiting for their Tier 2 or 5 visa application to be decided

You may allow employees to start work before their visa application has been decided if:

• you have assigned them a CoS
    • the employee submitted their application before their current visa expired
    • the role they are employed in is the same as the one on their CoS
    Your reporting responsibilities for an employee start from the date you have assigned them a CoS, not from the date that their application is granted. You will not be able to report information to us using the sponsor management system. You must however ensure that you record and maintain all the relevant information set out in the sponsor guidance on your own systems. Any changes that will impact the eventual consideration of the migrant’s visa application should be updated on the CoS, as normal. If the employee’s application is eventually rejected as invalid or refused you must terminate their employment.

Junior Member

سلام

دو تا سوال دارم. ممنون میشم دوستانی که اطلاعات کافی دارند پاسخ بدند لطفا:
    (۱) اگر عنوان شغلی در شورت لیست باشه نیازی به فرآیند Market Labour Test نیست؟ یعنی نیازی نیست شغل مربوطه برای مدت مشخصی تبلیغ شده باشه و...
    (۲) اگر عنوان شغل مربوطه دقیقا با عناوین شورت لیست مطابقت نداشته باشه، چکار باید کرد؟ مثلا عنوان شغلی که من اپلای کردم Machine Learning Engineer هست ولی مثلا کد شغلی 2136: Programmers and software development professionals دقیقا توی شورت لیست هست:
    https://workpermit.com/immigration/united-kingdom/uk-tier-2-shortage-occupation-list#uk

چه مدارکی میتونم ارائه بدم که شغل مربوطه در همین دسته شغلی میگنجه؟

ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    سلام

دو تا سوال دارم. ممنون میشم دوستانی که اطلاعات کافی دارند پاسخ بدند لطفا:
    (۱) اگر عنوان شغلی در شورت لیست باشه نیازی به فرآیند Market Labour Test نیست؟ یعنی نیازی نیست شغل مربوطه برای مدت مشخصی تبلیغ شده باشه و...
    (۲) اگر عنوان شغل مربوطه دقیقا با عناوین شورت لیست مطابقت نداشته باشه، چکار باید کرد؟ مثلا عنوان شغلی که من اپلای کردم Machine Learning Engineer هست ولی مثلا کد شغلی 2136: Programmers and software development professionals دقیقا توی شورت لیست هست:
    https://workpermit.com/immigration/united-kingdom/uk-tier-2-shortage-occupation-list#uk

چه مدارکی میتونم ارائه بدم که شغل مربوطه در همین دسته شغلی میگنجه؟

ممنون.
    1. بله همینطوره ولی مهم عنوان شغل نیست بلکه کد SOC شغل است.

2. نیازی به هیچ مدرکی نیست. کارفرمای شما زمانی که فرمهای ویزای شما رو پر میکنه تا براتون COS صادر بشه باید کد SOC شغل رو انتخاب کنه که باید همین کد 2136 رو انتخاب کنه که برای پوزیشن MLE هم کد مناسب است. برای اطمینان بهتره در قراردادتون هم بیاره که وظایف مربوط به شغل شما در زیرمجموعه کد 2136 قرار میگیره.

Junior Member

سلام دوستان
    می دونم توی صفحات قبل در مورد مدرک تحصیلی زیاد گفته شده . اما من برای ویزای Tier2 general توی سایت خود اداره مهاجرت چیزی ندیدم در مورد اصل مدرک تحصیلی.
    میشه به من بگید از کجا مطمئن بشم اصل مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟ سایر دوستان در صفحات قبل اشاره کردند اصل مدرک تحصیلی لازم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط manash67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می دونم توی صفحات قبل در مورد مدرک تحصیلی زیاد گفته شده . اما من برای ویزای Tier2 general توی سایت خود اداره مهاجرت چیزی ندیدم در مورد اصل مدرک تحصیلی.
    میشه به من بگید از کجا مطمئن بشم اصل مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟ سایر دوستان در صفحات قبل اشاره کردند اصل مدرک تحصیلی لازم هست.
    سلام
    اگه درست یادم باشه، در مراحل اپلود مدارک، یکی از چیزا اپلود مدرک تحصیلی بود. یادم نیست اجباری بود یا نه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)