صفحه 178 از 183 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان،‌ ما به تازگی از آلمان اومدیم لندن. کسی هست که گروه فیس بوک / تلگرام برای مهاجرت کاری یا تحصیلی عضو باشن که بتونیم با هم در ارتباط باشیم و اگه سوالی داشتیم ازشون بپرسیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دوباره نیازی به مدرک زبان نیست. اگر تیک maintenance نخورده باشه به bank statement نیاز دارید.

خیلی ممنون از پاسختون.

یک سوال دیگه هم دارم اگر امکانش هست راهنمایی کنین لطفا:

برای بار اول که وارد انگلیس میشیم نوع ویزا leave to enter tier2 general میخوره روی بی ارپی الان برای تمدید خود اپلیکیشن مربوط به leave to remain هست و یک جا سوال میپرسه نوع ویزا یا leave to reaminی که داری؟ داخل گزینها leave to enter نداره اما گزینه leave to remain tier2 general هست در صورتی که روی بی ار پی remain نیست باید همین reamin رو انتخاب کنم با وجود اینکه enter هست؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.

یک سوال دیگه هم دارم اگر امکانش هست راهنمایی کنین لطفا:

برای بار اول که وارد انگلیس میشیم نوع ویزا leave to enter tier2 general میخوره روی بی ارپی الان برای تمدید خود اپلیکیشن مربوط به leave to remain هست و یک جا سوال میپرسه نوع ویزا یا leave to reaminی که داری؟ داخل گزینها leave to enter نداره اما گزینه leave to remain tier2 general هست در صورتی که روی بی ار پی remain نیست باید همین reamin رو انتخاب کنم با وجود اینکه enter هست؟

ممنون
    بله همون remain رو انتخاب کنید.

Junior Member

سلام دوستان؛ من الان برای همسرم بعنوان dependent میخوام فرم ویزای tier2 را پر کنم؛ همون ابتدا Reference Number من را میهواد یا همون GWF. الان باید چکار کنم، باید اول اپلیکیشن خودم را کامل کنم بعد مال اون را؟
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

یه سوال دیگه:
    بعد از پرداخت هزینه بیمه، اول وقت سفارت را تعیین می کنی و بعد پرداخت هزینه یا برعکس؟
    لطفا این را هم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsb نمایش پست ها
    یه سوال دیگه:
    بعد از پرداخت هزینه بیمه، اول وقت سفارت را تعیین می کنی و بعد پرداخت هزینه یا برعکس؟
    لطفا این را هم جواب بدید
    جواب این سوال را متوجه شدم، اول وقت تعیین می کنی بعدا هزینه را پرداخت می کنی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من آیلتس آکادمیک دارم که حدود 4 سال پیش صادر شده. الان هم به زبان انگلیسی در آلمان در حال تحصیل هستم.
    آیا برای ویزای Tier2 نیاز هست دوباره امتحان آیلتس بدم یا گواهی اشتغال به تحصیلم که به زبان انگلیسیه، برای سفارت قابل قبوله؟
    من برای این کمپانی حدود 14 ماه به صورت فریلنس کار کردم. حالا می خواد قرارداد دائم بهم بده که بیام انگلستان. آیا در این شرایط باز هم نیاز به نمره زبان دارم؟
    ویرایش توسط amirfriendship : July 15th, 2020 در ساعت 11:03 PM

Junior Member

سلام

سوالی داشتم در این مورد که اگر افسر بررسی مدارک، نکات گنگ و توضیحات ناکافی پیدا کنه در اپلیکیشن، آیا درخواست مدارک بیشتر میده یا اپلیکیشن رو رد میکنه؟‌

به طور مفصل‌تر، این وضعیتی ست که من رو نگران کرده:
    من تا چندی پیش ساکن اسپانیا بودم، اما اقامت بلند مدت نداشتم. در واقع ماه‌ها بود منتظر تصمیم دولت اسپانیا برای تمدید اقامتم بودم و پروسه ی تمدید با پیش‌آمد قرنطینه طولانی‌تر هم شده بود. من غیرقانونی نبودم در عین حال کارت اقامت قدیمم منقضی شده بود و درخواست کارت جدیدم هنوز در دست بررسی بود. وضعیتی که در اسپانیا irregular خونده میشه.
    در این حین از دانشگاه بسیار خوبی در انگلیس پیشنهاد کار دریافت کردم، اسپانسر A level ، حقوق مکفی، پوزیشن PhD required، به همراه Job Market Test انجام شده. چون تصورم این بود که اقدام کردن از ترکیه سرراست‌تره -با توجه به وضعیت اقامتم در اسپانیا- به ترکیه اومدم و از اینجا اقدام کردم. مدارک رو طبق لیست درخواستی ثبت کردم - مدرک زبان، مدرک اسپانسر، پاسپورت‌ها - ولی مدارک اضافی‌ای ندادم (مثلا مدرک دکترا رو ثبت نکردم چون الزامی نبود، یا cover letter ننوشتم که دلایل اقدام از ترکیه رو توضیح بدم).
    حالا نگرانی پس از ثبت گرفتم که شاید بهتر بود این موارد رو توضیح میدادم در نامه‌ای. آیا اگر سوالی برای افسر تصمیم‌گیرنده پیش بیاد، درخواست مدارک بیشتر میده، یا ریجکت میکنه دفعتا؟‌

پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من آیلتس آکادمیک دارم که حدود 4 سال پیش صادر شده. الان هم به زبان انگلیسی در آلمان در حال تحصیل هستم.
    آیا برای ویزای Tier2 نیاز هست دوباره امتحان آیلتس بدم یا گواهی اشتغال به تحصیلم که به زبان انگلیسیه، برای سفارت قابل قبوله؟
    من برای این کمپانی حدود 14 ماه به صورت فریلنس کار کردم. حالا می خواد قرارداد دائم بهم بده که بیام انگلستان. آیا در این شرایط باز هم نیاز به نمره زبان دارم؟
    باید امتحان زبان جدید بدید. گواهی اشتغال به تحصیل قابل قبول نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pomelo نمایش پست ها
    سلام

سوالی داشتم در این مورد که اگر افسر بررسی مدارک، نکات گنگ و توضیحات ناکافی پیدا کنه در اپلیکیشن، آیا درخواست مدارک بیشتر میده یا اپلیکیشن رو رد میکنه؟‌

به طور مفصل‌تر، این وضعیتی ست که من رو نگران کرده:
    من تا چندی پیش ساکن اسپانیا بودم، اما اقامت بلند مدت نداشتم. در واقع ماه‌ها بود منتظر تصمیم دولت اسپانیا برای تمدید اقامتم بودم و پروسه ی تمدید با پیش‌آمد قرنطینه طولانی‌تر هم شده بود. من غیرقانونی نبودم در عین حال کارت اقامت قدیمم منقضی شده بود و درخواست کارت جدیدم هنوز در دست بررسی بود. وضعیتی که در اسپانیا irregular خونده میشه.
    در این حین از دانشگاه بسیار خوبی در انگلیس پیشنهاد کار دریافت کردم، اسپانسر A level ، حقوق مکفی، پوزیشن PhD required، به همراه Job Market Test انجام شده. چون تصورم این بود که اقدام کردن از ترکیه سرراست‌تره -با توجه به وضعیت اقامتم در اسپانیا- به ترکیه اومدم و از اینجا اقدام کردم. مدارک رو طبق لیست درخواستی ثبت کردم - مدرک زبان، مدرک اسپانسر، پاسپورت‌ها - ولی مدارک اضافی‌ای ندادم (مثلا مدرک دکترا رو ثبت نکردم چون الزامی نبود، یا cover letter ننوشتم که دلایل اقدام از ترکیه رو توضیح بدم).
    حالا نگرانی پس از ثبت گرفتم که شاید بهتر بود این موارد رو توضیح میدادم در نامه‌ای. آیا اگر سوالی برای افسر تصمیم‌گیرنده پیش بیاد، درخواست مدارک بیشتر میده، یا ریجکت میکنه دفعتا؟‌

پیشاپیش ممنون.
    بله بهتر بود که از اسپانیا اقدام میکردید و وضعیت اقامتیتون رو در یک کاور لتر توضیح میدادید البته اونها خودشون هم میتونند چک کنند. ممکنه درخواست مدارک بیشتر کنند ولی اگه اقامت شما در اسپانیا غیرقانونی نبوده (که به نظر نمی رسه) جای نگرانی زیادی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)