صفحه 179 از 183 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله بهتر بود که از اسپانیا اقدام میکردید و وضعیت اقامتیتون رو در یک کاور لتر توضیح میدادید البته اونها خودشون هم میتونند چک کنند. ممکنه درخواست مدارک بیشتر کنند ولی اگه اقامت شما در اسپانیا غیرقانونی نبوده (که به نظر نمی رسه) جای نگرانی زیادی نیست.
    این گزینه‌ هم در ذهنم بود، از قضا برای من بهتر بود از اسپانیا خارج نشم، ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که از ترکیه قضیه سرراست‌تره چون نیازی به توضیح اقامت نیست. متاسفانه مدرک رسمی دال بر «در پروسه بودن» درخواست اقامت از سوی دولت اسپانیا صادر نمیشه، و هرچه هست مدارک مربوط به مراحل مختلف پروسه ست. وضعیت من مشابه Appeal کردن به تصمیم بدوی home office در انگلیس بود در واقع.

بنا به نامه ی وکیلم در اسپانیا، اقامت من غیرقانونی نبوده خیر، و در پاسپورتم موقع خروج از مرز اسپانیا چیزی جز مهر خروج معمول ثبت نشده.

به هرحال کاریه که شده، برای دو هفته‌ای باید فراموش کنم این موضوع رو گمونم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

باید امتحان زبان جدید بدید. گواهی اشتغال به تحصیل قابل قبول نیست.
    دانشگاه یک نامه صادر کرده که کل این دوره به زبان انگلیسی برگزار میشه. این هم قابل قبول نیست؟
    و اینکه با توجه به اینکه من بیش از یک سال برای این کمپانی فریلنس کار کردم، شرایط اخذ ویزا فرق داره؟

الان جایی برای آزمون ukiv باز نیست. چطور امتحان بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دانشگاه یک نامه صادر کرده که کل این دوره به زبان انگلیسی برگزار میشه. این هم قابل قبول نیست؟
    و اینکه با توجه به اینکه من بیش از یک سال برای این کمپانی فریلنس کار کردم، شرایط اخذ ویزا فرق داره؟

مدرک زبان اگر ندارید با ارزیابی مدرک دانشگاهی میتونید مشکل رو برطرف کنید. مدرک دوره رو اما باید uk naric بررسی کنه.

مطمئن هستید که IELTS برگزار نمیشه؟‌ من الان یک نگاه گذرا کردم در ترکیه مثلا امکان ثبت‌نام برای آزمون هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها

اگه کارمند تمام وقت شرکت در آلمان بودید میشد Tier 2 ICT بگیرید که ویزای خوبی نیست چون به اقامت ختم نمیشه. حالا که فریلنس کار کردید کلا مثل نیروی جدید هستید. آیلتس ها باید باز باشند اگه در آلمان هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva;[URL="tel:2653585"
    2653585[/URL]]1- اینجا
    2- نه، همین اپلیکیشن همین دوتا رو میخواد. ترجمه مدارک و مدرک زبان بحثش جداست.
    3- موقع مصاحبه ازتون می گیرند.
    4- پرینت حساب به نام خودش باشه، همین نامه CoS شما کافیه، ایشون وابسته شما هستند. سند ازدواج رو بدید.
    5- نمی دونم.
    6- برای من که خواستن. داخل CoS تون رو ببینید.
    7- اینطور که بقیه در همین فروم گفتند بدون تاییدیه دادگستری هم مشکلی نبوده.
    8- بله
    کجای فرم های درخواست ویزا گفته شده که مدرک دانشگاهی لازمه؟ مدرک دانشگاهی به عنوان مدرک زبان ممکنه به کار بیاد ولی جایی گفته شده مدرک دانشگاهی لازمه برای ویزا؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز ، چند روزپیش مطلبی در سایت gov.uk خوندم که دولت بریتانیا شرایط مهاجرت کاری را برای پزشکان و پرستاران تسهیل کرده . من پزشک هستم خواستم بدونم چطور میتونم راهنمایی بگیرم در مورد روند کار . ممنون میشم از دوستان اگر بتونن راهنمایی کنن منو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiran نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز ، چند روزپیش مطلبی در سایت gov.uk خوندم که دولت بریتانیا شرایط مهاجرت کاری را برای پزشکان و پرستاران تسهیل کرده . من پزشک هستم خواستم بدونم چطور میتونم راهنمایی بگیرم در مورد روند کار . ممنون میشم از دوستان اگر بتونن راهنمایی کنن منو
    شرایط ویزا و مهاجرت کمی ساده تر شده. شرایط کار پیدا کردن و مدارک و مجوزها تغییری نکرده.

Junior Member

شرایط ویزا و مهاجرت کمی ساده تر شده. شرایط کار پیدا کردن و مدارک و مجوزها تغییری نکرده.
    خب چطوری میتونم پروسه را آغاز کنم ؟ آیا میتونم خودم انجام بدم یا باید از دفاتر مهاجرتی کمک بگیرم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiran نمایش پست ها
    خب چطوری میتونم پروسه را آغاز کنم ؟ آیا میتونم خودم انجام بدم یا باید از دفاتر مهاجرتی کمک بگیرم ؟
    https://www.healthcareers.nhs.uk/exp...erseas-doctors

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط pomelo نمایش پست ها
    مدرک زبان اگر ندارید با ارزیابی مدرک دانشگاهی میتونید مشکل رو برطرف کنید. مدرک دوره رو اما باید uk naric بررسی کنه.

مطمئن هستید که IELTS برگزار نمیشه؟‌ من الان یک نگاه گذرا کردم در ترکیه مثلا امکان ثبت‌نام برای آزمون هست
    من تو آلمان نتونستم آیلتس UKIV پیدا کنم. فقط جنرال و آکادمیک برگزار میشه.
    مدرک تحصیلی چطور می تونه به عنوان مدرک زبان استفاده بشه؟
    ویرایش توسط amirfriendship : July 19th, 2020 در ساعت 09:08 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)