صفحه 18 از 183 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    در مورد 900 پوند برای ماه اول نمیدونم در CoS نوشته میشه یا نه. برای من فقط نوشته:
    Tick to confirm the sponsor certifies maintenance for the migrant: Y

برای همراه هم کلا مبلغ 600 پوند باید به مدت 3 ماه در حساب بمونه. یعنی 1*600 پوند اما باید سه ماه در حساب بخوایه.

بسیار سپاسگذارم.
    میتونم چندتا سوال از شما بپرسم؟
    اول: چند مدت بعد از اینکه ویزا رو گرفتین ازدواج کردین؟
    دوم: چند مدت بعدش درخواست ویزا برای همراه دادین؟
    سوم: بعد از بار اول که درخواستتون رد شد چه مدارکی رو ارائه کردین؟ بعدش به راحتی موافقت شد؟ چند مدت طول کشید تا موافقت بشه (برای بار دوم)؟

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط B13 نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذارم.
    میتونم چندتا سوال از شما بپرسم؟
    اول: چند مدت بعد از اینکه ویزا رو گرفتین ازدواج کردین؟
    دوم: چند مدت بعدش درخواست ویزا برای همراه دادین؟
    سوم: بعد از بار اول که درخواستتون رد شد چه مدارکی رو ارائه کردین؟ بعدش به راحتی موافقت شد؟ چند مدت طول کشید تا موافقت بشه (برای بار دوم)؟

ممنون
    خواهش میکنم.

سوال اول: 4 ماه
    سوال دوم: 3 ماه بعد از ازدواج
    سوال سوم: بعد از بار اول همون مدارکی که قبلا لیست کردم رو دادیم. عکس از یکسال قبل از عروسی تا بعد از عروسی / متن یه سری ایمیل ها / حساب مشترک / احاره نامه منزل که اسم همسرم به عنوان فردی که قانونا میتونه در خونه باشه نوشته شده.

برای ارائه مدارک بالا باید این اهداف توی ذهنتون باشه که بتونید ثابت کنید:
    1- برای اینده برنامه مشترک دارید: اجاره نامه همراه با اسم همسر + داشتن حساب مشترک
    2- شما برای ازدواج به ایران بازگشتید: میتونید از عکس عروسی استفاده کنید و از استاد راهنما / رئیس گواهی بگیرید که این مدت مرخصی بودید و بگن که از اول در جریان برنامه ازدواج شما بودن.
    3- رابطه شما مربوط به یکی دو روز و بی دلیل نیست: عکس در زمان های مختلف. عکس ها رو طوری انتخاب کنید که گذر زمان در اونها مشخص باشه. مثلا همه عکس ها مربوز به یک سال نباشه و یک مدل مو یک لباس و یک فصل خاص نباشه (این نحوه انتخاب کاملا نظر شخصی منه و هیچ دلیلی براش ندارم)
    4- در ایران هم بهتره یه سری چیزها رو با هم مشترک باشید در امور مالی. یکیش که همون حساب مشترکه که گفتم. دومی میتونه یه چیزی مثل وام (ازدواجی) باشه.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام

اسپانسر من (یه دانشگاه معتبر) CoS رو جور کرده. میخوام درخواست ویزا بدم.
    سوال: اصلا این احتمال وجود داره که سفارت به من ویزا نده؟
    چه دلایلی میتونه باعث شه که سفارت ویزای Tier 2 رو به طرف نده؟ (با فرض اینکه فرد امتیاز رو به طور کامل میاره)
    سوالم ممکنه خیلی سوال جالبی نباشه. اما میخوام محکم کاری کنم.

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط B13 نمایش پست ها
    سلام

اسپانسر من (یه دانشگاه معتبر) CoS رو جور کرده. میخوام درخواست ویزا بدم.
    سوال: اصلا این احتمال وجود داره که سفارت به من ویزا نده؟
    چه دلایلی میتونه باعث شه که سفارت ویزای Tier 2 رو به طرف نده؟ (با فرض اینکه فرد امتیاز رو به طور کامل میاره)
    سوالم ممکنه خیلی سوال جالبی نباشه. اما میخوام محکم کاری کنم.

مرسی
    در هر صورت همیشه امکان رد شدن ویزا وجود داره و تضمین 100 درصد در مورد ویزا بی معنیه. براساس قانون این حق در اختیار سفارته که به هر کسی خواست ویزا رو نده.

ولی به طور کلی اگر مدارک درست باشند شانس ویزا خیلی خیلی بالاست (نزدیک به صد در صد). بخصوص در مورد Tier 2 معمولا مشکل خاصی وجود نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

سلام دوستان؛ من یکماه هست که در مالزی در مقطع دکترا دفاع کردم و هنوز مدرکم نیومده و الان یک موقعیت postdoc از انگلستان دریافت کردم که نامه پذیرش رو برام ایمیل کردن و منتظرم تا از طریق پست به دستم برسه یه خورده زمانم کمه برای ویزا گرفتن. اما اصلا نمی دونم باید برای ویزای کار اقدام کنم یا ویزای تحصیلی؟ اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kfariba نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ من یکماه هست که در مالزی در مقطع دکترا دفاع کردم و هنوز مدرکم نیومده و الان یک موقعیت postdoc از انگلستان دریافت کردم که نامه پذیرش رو برام ایمیل کردن و منتظرم تا از طریق پست به دستم برسه یه خورده زمانم کمه برای ویزا گرفتن. اما اصلا نمی دونم باید برای ویزای کار اقدام کنم یا ویزای تحصیلی؟ اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
    این موضوع رو باید با دانشگاه هماهنگ کنید چون دست شما نیست که دانشجویی اقدام کنید یا کاری و اسپانسر شما این موضوع رو با توجه به شرایط و قوانین مشخص میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این موضوع رو باید با دانشگاه هماهنگ کنید چون دست شما نیست که دانشجویی اقدام کنید یا کاری و اسپانسر شما این موضوع رو با توجه به شرایط و قوانین مشخص میکنه.
    خیلی ممنون از پاسختون...
    من امروز که نامه پذیرش رو خوندم توش نوشته شده بود که این پوزیشن منوط به داشتن proof of eligibility to work in the UK هست بنابراین من باید برای ویزای کار اقدام کنم اما از اونجا که چند نوع ویزای کار هست اینم باید دانشگاه بگه یا خودم باید از سایت اداره مهاجرت بفهمم؟ آخه یه بار که سوالی در مورد ثبت نام پرسیده بودم استاده بهم گفت در مورد ویزا خودت تو سایت چک کن.
    تا اونجایی که من سرچ کردم باید جزو( skilled worker (Tier 2 باشم. چون قراردادم 2 ساله هست و حقوقم 26000 پوند در سال اما شرایط point based system این بود که در 90 روز حسابم 900 پوند پول باشه ...مشکل من اینه که من چنین حسابی الان ندارم و کلا دو ماه دیگه باید اونجا باشم تا بیام این گواهی بانکی رو بگیرم خودش حداقل سه ماه میشه... یعنی هیچ راهی نیست؟
    آیا میشه از حساب پدر یا مادرم استفاده کنم یا حتما باید حساب به نام خودم باشه؟
    البته من الان تا یک ماه دیگه هنوز مالزی هستم و حساب پدر و مادرم در ایران هست..
    خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kfariba نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون...
    من امروز که نامه پذیرش رو خوندم توش نوشته شده بود که این پوزیشن منوط به داشتن proof of eligibility to work in the UK هست بنابراین من باید برای ویزای کار اقدام کنم اما از اونجا که چند نوع ویزای کار هست اینم باید دانشگاه بگه یا خودم باید از سایت اداره مهاجرت بفهمم؟ آخه یه بار که سوالی در مورد ثبت نام پرسیده بودم استاده بهم گفت در مورد ویزا خودت تو سایت چک کن.
    تا اونجایی که من سرچ کردم باید جزو( skilled worker (Tier 2 باشم. چون قراردادم 2 ساله هست و حقوقم 26000 پوند در سال اما شرایط point based system این بود که در 90 روز حسابم 900 پوند پول باشه ...مشکل من اینه که من چنین حسابی الان ندارم و کلا دو ماه دیگه باید اونجا باشم تا بیام این گواهی بانکی رو بگیرم خودش حداقل سه ماه میشه... یعنی هیچ راهی نیست؟
    آیا میشه از حساب پدر یا مادرم استفاده کنم یا حتما باید حساب به نام خودم باشه؟
    البته من الان تا یک ماه دیگه هنوز مالزی هستم و حساب پدر و مادرم در ایران هست..
    خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوستان.
    من خدمت شما گفتم باید با دانشگاه هماهنگ کنید چون برای ویزای کار شما نیاز به گواهی اسپانسرشیپ دارید که این رو دانشگاه صادر میکنه. یعنی اینطوری نیست که شما بتونید خودتون مستقل درخواست بدید. درنتیجه دانشگاه باید مشخص کنه که شما چه نوع ویزایی باید درخواست بدید

Junior Member

دوستان اسکن CoS من تازه دیروز به دستم رسید. دو تا سوال دارم که ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید:

1) متاسفانه تا تاریخ ورودی که توی CoS زده شده، 1 ماه بیشتر وقت ندارم. آیا اصولاً دانشگاه های بریتانیا امکان defer کردن یا گرفتن نامه Late Arrival دارن؟ (ویزایی که باید اقدام کنم، tier 2 هستش)
    2) علیرغم تأکید چند باره به دانشگاه پیش از صدور CoS، لطف کردن و این طور نوشتن توی نامه که: "Tick to confirm the sponsor certifies maintenance for the migrant: N". بعد که دوباره گفتم، یه نامه جداگانه فرستادن که دانشگاه در صورت لزوم هزینه ماه اول رو تا سقف 900 پوند پرداخت می کنه. جالبه که این نامه خطاب به خودم هستش. از نظرتون ارائه کپی این نامه، دقیقاً بحث امتیاز maintenance رو پوشش می ده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hdd156 نمایش پست ها
    دوستان اسکن CoS من تازه دیروز به دستم رسید. دو تا سوال دارم که ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید:

1) متاسفانه تا تاریخ ورودی که توی CoS زده شده، 1 ماه بیشتر وقت ندارم. آیا اصولاً دانشگاه های بریتانیا امکان defer کردن یا گرفتن نامه Late Arrival دارن؟ (ویزایی که باید اقدام کنم، tier 2 هستش)
    2) علیرغم تأکید چند باره به دانشگاه پیش از صدور CoS، لطف کردن و این طور نوشتن توی نامه که: "Tick to confirm the sponsor certifies maintenance for the migrant: N". بعد که دوباره گفتم، یه نامه جداگانه فرستادن که دانشگاه در صورت لزوم هزینه ماه اول رو تا سقف 900 پوند پرداخت می کنه. جالبه که این نامه خطاب به خودم هستش. از نظرتون ارائه کپی این نامه، دقیقاً بحث امتیاز maintenance رو پوشش می ده؟
    خیر باید دانشگاه در CoS این مساله رو تایید کنه و نامه جداگانه کافی نیست. یک ماه خیلی زمان کمی نیست و اگر همه چیز درست باشه میتونید ویزا رو بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)