صفحه 2 از 183 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مهمترین مساله CoS هست که باید باشه. نامه اضافی برای توضیح هزینه زندگی قابل قبول نیست و باید در CoS این مساله به طور واضح ذکر بشه. بله باید ضمیمه 5 رو هم پر کنید. شما که میگید قبلا اقدام کردید چطور نمیدونید این رو؟
    آقا هومن از اینکه جواب منو دادین خیلی ممنونم
    والا حق با شماست من این نامه هارو الان هرچی می گردم تو سایت اونا نمی تونم پیدا کنم ممنون می شم واسم اینجا بذارین. آیا واسه dependent هم فرمی باید پر کنم؟ اگه آره ممنون می شم اونو هم بذارین
    آیا ترجمه شناسنامه و سند ازدواج تاریخ اعتبار داره؟ من می تونم از ترجمه های 5-6 ماه پیش استفاده کنم؟
    و آخر اینکه می تونم 10 روزه اگه فاند داشته باشم از دبی جواب بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    آقا هومن از اینکه جواب منو دادین خیلی ممنونم
    والا حق با شماست من این نامه هارو الان هرچی می گردم تو سایت اونا نمی تونم پیدا کنم ممنون می شم واسم اینجا بذارین. آیا واسه dependent هم فرمی باید پر کنم؟ اگه آره ممنون می شم اونو هم بذارین
    آیا ترجمه شناسنامه و سند ازدواج تاریخ اعتبار داره؟ من می تونم از ترجمه های 5-6 ماه پیش استفاده کنم؟
    و آخر اینکه می تونم 10 روزه اگه فاند داشته باشم از دبی جواب بگیرم؟
    شما در سایت UKBA بگردید ضمیمه 5 هست. در ضمن فرم تقاضای شما و همسرتان آنلاینه. شما مگر قبلا اقدام نکردید؟ خوب باید بدونید جای اینها رو.

خیر باید هزینه زندگی برای 90 روز در حساب باشه و با 10 روز نمیشه. عقدنامه رو دوباره ترجمه کنید. شناسنامه اصلا مورد نیاز نیست.

شما در سایت UKBA بگردید ضمیمه 5 هست. در ضمن فرم تقاضای شما و همسرتان آنلاینه. شما مگر قبلا اقدام نکردید؟ خوب باید بدونید جای اینها رو.

خیر باید هزینه زندگی برای 90 روز در حساب باشه و با 10 روز نمیشه. عقدنامه رو دوباره ترجمه کنید. شناسنامه اصلا مورد نیاز نیست.
    راستش من دفعه قبل خیلی سریع و بدون هیچ بررسی و مطالعه اقدام کردم که نتیجش رد شدن بود مثلا اصلا بررسی نکردم که سفارت واسه خودش هم آیلتس می خواد و الا دانشگاهم PBT منو قبول کرده بود
    حالا می خوام با وسواس و استفاده از تجربیات با ارزش شما اقدام کنم چون آخرین شانس منه.
    فقط مورد آخر رو متوجه نشدم من اصلا پولی در حساب ندارم و چون دانشگاهم A rate هست گفتم تو COS بگن که هزینه من و خانمم رو در ماه اول تقبل می کنن این کار درسته؟
    و اینکه باید مشخص کنیم دقیقا کجا و چطور ماه اول زندگی می کنیم؟
    لطف دارین شما

با سلام

عذر می خوام من الان یک ایمیلی از استادم دریافت کردم که واقعا نگرانم کرد در مورد رفتن به انگلستان میشه راهنماییم کنین؟

استاد میگه شما 4 سال وقت داری دفاع کنی واسه دکترا ولی 3 سال اون بورس صنعتی میدیم و شما تایر 2 هستین و اگه برین سال 4 دیگه بورس نمی دیم و شما باید درخواست تایر 4 بدین اصلا چنین چیزی شدنی هست؟
    یعنی اون 3 سال تایر 2 داشتن واسه اقامت که 5 سال هست می پره؟ و در نظر نمی گیرن؟ بعد سال 4 چه قدر به من وقت می دن که کاری در شرایط تایر 2 پیدا کنم و آیا با این شرایط انگلیس میشه پیدا کرد؟

ApplyAbroad Guru

با سلام

عذر می خوام من الان یک ایمیلی از استادم دریافت کردم که واقعا نگرانم کرد در مورد رفتن به انگلستان میشه راهنماییم کنین؟

استاد میگه شما 4 سال وقت داری دفاع کنی واسه دکترا ولی 3 سال اون بورس صنعتی میدیم و شما تایر 2 هستین و اگه برین سال 4 دیگه بورس نمی دیم و شما باید درخواست تایر 4 بدین اصلا چنین چیزی شدنی هست؟
    یعنی اون 3 سال تایر 2 داشتن واسه اقامت که 5 سال هست می پره؟ و در نظر نمی گیرن؟ بعد سال 4 چه قدر به من وقت می دن که کاری در شرایط تایر 2 پیدا کنم و آیا با این شرایط انگلیس میشه پیدا کرد؟
    چیزی که گفتند کاملا منطقیه.

قرارداد شما برای سه ساله مثل اینکه و بعد از این سه سال باید تکلیفتون مشخص بشه، یا درستون رو تموم می کنید یا اینکه اگه درستون باقی مونده باشه دیگه با ویزای قبلی نمی تونید انگلیس بمونید (شرایط Tier 2 رو ندارید)، پس باید دوره تون رو تبدیل کنید به تحصیل تمام وقت و برید به Tier 4. اون سه سال Tier 2 شما هم می پره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    چیزی که گفتند کاملا منطقیه.

قرارداد شما برای سه ساله مثل اینکه و بعد از این سه سال باید تکلیفتون مشخص بشه، یا درستون رو تموم می کنید یا اینکه اگه درستون باقی مونده باشه دیگه با ویزای قبلی نمی تونید انگلیس بمونید (شرایط Tier 2 رو ندارید)، پس باید دوره تون رو تبدیل کنید به تحصیل تمام وقت و برید به Tier 4. اون سه سال Tier 2 شما هم می پره.
    ولی بهتر از اینه که باز شما با Tier 4 برید. این رو در نظر داشته باشید تا 3 ساله دیگه هزار بار قوانین رو عوض میکنند.

ولی بهتر از اینه که باز شما با Tier 4 برید. این رو در نظر داشته باشید تا 3 ساله دیگه هزار بار قوانین رو عوض میکنند.
    یعنی طبق قوانین کنونی باید 5 سال tier 2 پشت سر هم باشه؟
    ویرایش توسط chavosh : February 13th, 2013 در ساعت 03:52 AM

ApplyAbroad Guru

yani tebghe ghavanine konuni bayad 5 sal tier 2 poshte sare hambashe?
    برای کسب اقامت دائم بله. ولی من متوجه نمیشم شما چرا سر این مساله انقدر حساسی؟ مگه شما گزینه دیگری هم داری؟ شما یا میتونی Tier 2 بری یا Tier 4 که خوب Tier 2 مسلما بهتره. شما گزینه دیگری هم داری؟ اگه داری اون موقع فرق میکنه ولی اگه فقط انگلیس میتونی بری با این دو تا گزینه دیگه فکر کردن نداره.

سلام
    من قبلا هم راجع به Tier 2 پرسیده بودم والان هم یه ویزای سه ماهه دارم می گیرم. اما الان یه offer کار گرفتم برای ۳۶ ماه. امکان این که تا ۵ سال هم تمدید شه هست اما مشکل من اینه که پاسپورتم تا جولای ۲۰۱۶ اعتبار داره و چون سرباز هستم برای تمدید پاسپورت باید دانشجو باشم. می خوام ببینم آیا UKBA برای بعد از ویزای ۳۶ ماه من (روی این پاسپورتم که اون موقع چند ماه اعتبار داره) ویزای Tier 2 برای ۲ سال دیگه صادر می کنه که من بتونم بعدش اقامت بگیرم یا نه؟ این مسئله برای من بسیار مهمه چون برای PhD هم offer دارم بین کار کردن و PhD موندم. راستش کار رو فقط به خاطر چند ماه رفتم اما الان که دیدم سه سال می خوان برام تمدید کنن وسوسه شدم که اقامت بگیرم (می دونید چون سربازم ایران هم نمی تونم برم تو این مدت، لذا تصمیم سختیه) ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanir نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا هم راجع به Tier 2 پرسیده بودم والان هم یه ویزای سه ماهه دارم می گیرم. اما الان یه offer کار گرفتم برای ۳۶ ماه. امکان این که تا ۵ سال هم تمدید شه هست اما مشکل من اینه که پاسپورتم تا جولای ۲۰۱۶ اعتبار داره و چون سرباز هستم برای تمدید پاسپورت باید دانشجو باشم. می خوام ببینم آیا UKBA برای بعد از ویزای ۳۶ ماه من (روی این پاسپورتم که اون موقع چند ماه اعتبار داره) ویزای Tier 2 برای ۲ سال دیگه صادر می کنه که من بتونم بعدش اقامت بگیرم یا نه؟ این مسئله برای من بسیار مهمه چون برای PhD هم offer دارم بین کار کردن و PhD موندم. راستش کار رو فقط به خاطر چند ماه رفتم اما الان که دیدم سه سال می خوان برام تمدید کنن وسوسه شدم که اقامت بگیرم (می دونید چون سربازم ایران هم نمی تونم برم تو این مدت، لذا تصمیم سختیه) ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    اگر در زمان تقاضای بعدی پاسپورت شما اعتبار داشته باشه مشکلی نیست چون تمدید ویزا تو پاسپورت درج نمیشه و یه کارت براتون میفرستند ولی خوب از انگلیس نمیتونید خارج شید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)