صفحه 3 از 183 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

مشکل من اینه که من از نروژ هم پذیزش دارم که خود به خود بعد از 3 سال اقامت میده ولی من پروژه نروژ رو دوست ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای کسب اقامت دائم بله. ولی من متوجه نمیشم شما چرا سر این مساله انقدر حساسی؟ مگه شما گزینه دیگری هم داری؟ شما یا میتونی Tier 2 بری یا Tier 4 که خوب Tier 2 مسلما بهتره. شما گزینه دیگری هم داری؟ اگه داری اون موقع فرق میکنه ولی اگه فقط انگلیس میتونی بری با این دو تا گزینه دیگه فکر کردن نداره.
    مشکل من اینه که من از نروژ هم پذیزش دارم که خود به خود بعد از 3 سال اقامت میده ولی من پروژه نروژ رو دوست ندارم فکر می کنم تو انگلیس بهتر کار می تونم پیدا کنم

اگر در زمان تقاضای بعدی پاسپورت شما اعتبار داشته باشه مشکلی نیست چون تمدید ویزا تو پاسپورت درج نمیشه و یه کارت براتون میفرستند ولی خوب از انگلیس نمیتونید خارج شید.
    یه سوال واسم پیش اومد اگه یکی تو انگلیس مدت پاسپورتش تموم بشه می تونه از انگلیس تمدید کنه یا باید بر گرده ایران و دوباره واسه ویزا اقدام کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    یه سوال واسم پیش اومد اگه یکی تو انگلیس مدت پاسپورتش تموم بشه می تونه از انگلیس تمدید کنه یا باید بر گرده ایران و دوباره واسه ویزا اقدام کنه؟
    برای تمدید پاسپورت باید برید به کنسولگری های ایران. چون در انگلیس کنسولگری فعلا نداریم باید برید به کشورهای همسایه مثل فرانسه یا اسکاندیناوی یا ترکیه یا برگردید به ایران. نیازی به گرفتن ویزای جدید نیست (موقع سفر هر دو پاسپورت رو با هم می برید و ویزا رو در پاسپورت قدیمیتون نشون می دید).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    مشکل من اینه که من از نروژ هم پذیزش دارم که خود به خود بعد از 3 سال اقامت میده ولی من پروژه نروژ رو دوست ندارم فکر می کنم تو انگلیس بهتر کار می تونم پیدا کنم
    اگه اینطوریه که خوب برید نروژ و دنبال انگلیس نباشید. اگه ولی کار نروژتون قطعی نیست داستان فرق داره. دنبال اینکه چی رو دوست دارید و ندارید نباشید چون مهمترین مساله اقامته و مسایل مهاجرتی. بعدا که شهروند نروژ شدید میتونید برگردید انگلیس.

ببخشید من یه سوال دیگه داشتم. اگه بخوام از Tier 2 به Tier 4 سوییچ کنم آیا باید انگلیس رو ترک کنم؟ مدرک من الان MSc هست و برای PhD می خوام ویزا بگیرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanir نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال دیگه داشتم. اگه بخوام از Tier 2 به Tier 4 سوییچ کنم آیا باید انگلیس رو ترک کنم؟ مدرک من الان MSc هست و برای PhD می خوام ویزا بگیرم.
    شما میتونید سوییچ کنید ولی خوب شما که الان مستر میخونید مگه با Tier 4 اینجا نیستید؟

شما میتونید سوییچ کنید ولی خوب شما که الان مستر میخونید مگه با Tier 4 اینجا نیستید؟
    نه من مسترم تموم شده و الان ۴ ماهه که برای دانشگاه کار می کنم و چون ویزام تموم شده برای مدت دو ماهی که از قراردادم مونده برای Tier 2 اپلای کردم و منتظر جوابم که هفته ی پیش برای یه پروژه ی سه ساله از دانشگاه Job offer گرفتم و چون یه PhD offer هم دارم مرددم که بین این دوتا انتخاب کنم که اگه کار رو انتخاب کنم نمی تونم فعلا ایران برم به دلیل سربازی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

دوستان كسي ميتونه ليست شركتهايي كه tier2 sponsor هستند و ليست مشاغل مورد نياز انگلستان رو كه شامل tier2 visa ميشوند اينجا بزاره؟ من هرچي در UKBA ميگردم پيدا نميكنم
    ممنون

Junior Member

از اين لينک مي توني دانلود کني ... هرماه آپديت ميشه

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...sterofsponsors

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)