صفحه 42 از 183 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadmaya نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون سوال دیگه ای دارم چرا با اینکه درانگلستان زندگی می کنیم بازهم شهریه اینترنشنال به ما تعلق می گیره و آیا بعد از پنج سال که سیتیزن انگلستان بشیم بازهم باید همین شهریه اینترنشنال روپرداخت کنیم؟تشکرفراوان
    چون شما انگلیسی (اروپایی) نیستید، ربطی به محل سکونت شما نداره. وقتی اقامت بگیرید (ILR) شهریه Home رو پرداخت خواهید کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

مرسی فراوان باتوجه به اطلاعاتی که از شما گرفتم سوالی دارم لطفآ راهنمایی کنید چون تا پنج سال طول می کشه گرفتن (indefinite leave to remain) شما چه راهنمایی دارید باتوجه به اینکه حقوق پایه کاری من 24000 پوند من نمی توانم خرج تحصیل اینترنشال بدم برای شهریه home هم که نمی تونم پنج سال همسرم رو از تحصیل نگهدارم (برای رشته پزشکی باتوجه به هزینه هاش که از همه رشته ها بالاتر مثال سالی 34000پوند) لطفآ هر راهی که می دانید بنده رو راهنمایی کنید...بازم تشکر

ApplyAbroad Guru

مرسی فراوان باتوجه به اطلاعاتی که از شما گرفتم سوالی دارم لطفآ راهنمایی کنید چون تا پنج سال طول می کشه گرفتن (indefinite leave to remain) شما چه راهنمایی دارید باتوجه به اینکه حقوق پایه کاری من 24000 پوند من نمی توانم خرج تحصیل اینترنشال بدم برای شهریه home هم که نمی تونم پنج سال همسرم رو از تحصیل نگهدارم (برای رشته پزشکی باتوجه به هزینه هاش که از همه رشته ها بالاتر مثال سالی 34000پوند) لطفآ هر راهی که می دانید بنده رو راهنمایی کنید...بازم تشکر
    راهی نیست دوست من. چیزی که همسر شما در نظر داره گرون قیمت است و کاری از دست شما بر نمیاد. ببینید اسکالرشیپ هایی هست که شاید بتونه بهتون کمک کنه البته باز هم بعید است بطور جدی مبلغ رو پایین بیاره که با درآمد 24,000 پوند قابل پوشش باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    راهی نیست دوست من. چیزی که همسر شما در نظر داره گرون قیمت است و کاری از دست شما بر نمیاد. ببینید اسکالرشیپ هایی هست که شاید بتونه بهتون کمک کنه البته باز هم بعید است بطور جدی مبلغ رو پایین بیاره که با درآمد 24,000 پوند قابل پوشش باشه.
    راستش همسرم اصلا نمی دانه همسرم بهترین بانوی دنیاست راستش آرزوم که بتونم آرزوش رو برآورده کنم و بره این دانشگاه خودم دنبال بهترین دانشگاه ها بودم...یه دنیا ممنون راستی دانشگاه هایی است که ارزون تر باشن اما معتبر که شهریه اینترنشان قابل پرداخت با درآمد من داشته باشه در رشته ی پزشکی و برای پنج سال اونجا درس بخوانن بعد که توکل برخداوند مهربان انشاالله (ILR) گرفتیم برای مقطع بالاتر(postgraduate)ایشون به دانشگاهی مثل آکسفورد تشریف ببرن؟بازم یه دنیا از راهنمایی های شماممنون...

ApplyAbroad Guru

راستش همسرم اصلا نمی دانه همسرم بهترین بانوی دنیاست راستش آرزوم که بتونم آرزوش رو برآورده کنم و بره این دانشگاه خودم دنبال بهترین دانشگاه ها بودم...یه دنیا ممنون راستی دانشگاه هایی است که ارزون تر باشن اما معتبر که شهریه اینترنشان قابل پرداخت با درآمد من داشته باشه در رشته ی پزشکی و برای پنج سال اونجا درس بخوانن بعد که توکل برخداوند مهربان انشاالله (ILR) گرفتیم برای مقطع بالاتر(postgraduate)ایشون رو به دانشگاهی مثل آکسفورد تشریف ببرن؟بازم یه دنیا از راهنمایی های شماممنون...
    متاسفانه نه دوست عزیز. پزشکی همه جا گرون است. در انگلیس 33 دانشکده پزشکی است که حداقل شهریه رو باید روی حدود 24-25 هزار پوند در سال بگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

یه دنیا ممنون از راهنمایی شما خیلی مفید بود انشاالله توکل برخداوندمهربان یه راهی پیدا می شه.... دارم راه های دیگه رو می گردم

ApplyAbroad Guru

یه دنیا ممنون از راهنمایی شما خیلی مفید بود انشاالله توکل برخداوندمهربان یه راهی پیدا می شه.... دارم راه های دیگه رو می گردم
    جدا از شهریه خدمتتون واقع بینانه بگم شرایط تحصیل این رشته ها در اینجا خیلی دشواره و خیلی راه طولانی و پر هزینه ای رو در پیش دارید. حتی برای شهروندهای انگلیس هم این مسیر راحت نیست.

Junior Member

من حدود 20 دسامبر برای ویزای Tier 2 در استانبول اقدام کردم.

امروز ایمیلی بدون رفرنس نامبر با عنوان visa application برای من ارسال شد از آدرس ISTANvisainfo@fco.gov.uk

Dear Applicant,

A decision has now been taken on your application. Your documents will be sent to you shortly through the Visa Application Centre (VAC). Please use the tracking facility onwww.visainfoservices.com to check when it is available for collection with your tracking number starting with CSC.

Kind Regards,
    Customer Services Unit, UK Visas and Immigration | British Consulate General | Istanbul

PLEASE DO NOT REPLY DIRECTLY TO THIS EMAIL ADDRESS. Please note that, this email address does not accept incoming emails. If you need to reply, please send it throughwww.visainfoservices.com
    طبق پست هایی که قبلا خوندم ایمیل هایی که رفرنس نامبر نداره یعنی ویزا رد شده به احتمال زیاد .. فقط سوالی که دارم چرا به من گفته برای tracking از visainfoservices.com استفاده کنم؟ این سایت برای من آشنا نیست اصلا، من برای پیگیری وضعیت از http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/log...ck_my_passport استفاده می کردم، الآن هم که اونجا رو چک کردم وضعیتم روی Received by UKVI مونده.
    سایت http://www.visainfoservices.com/ اصلا انگلستان را جز لیست نداره.
    روی ویزای Tier2 میشه اعتراض کرد؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    جدا از شهریه خدمتتون واقع بینانه بگم شرایط تحصیل این رشته ها در اینجا خیلی دشواره و خیلی راه طولانی و پر هزینه ای رو در پیش دارید. حتی برای شهروندهای انگلیس هم این مسیر راحت نیست.
    مرسی از راهنمایی صادقانه شما بله اما بدون سختی به نتیجه دلخواه مون نمی رسیم توکل برخداوند مهربان با تلاش درست می شه به نظر شما از این 24000 حقوق چقدر خرج سالیانه یه زوج می شه و چقدرمی تونن پس اندازکنن؟چون بااضافه کاری می تونم آزاد ماهی 1000 اضافه برحقوقم درآمد داشته باشیم اگه بدونم چقدر از حقوقم رو می تونیم پس انداز کنیم اون وقت بااین 12000 تا اضافه کاری بعد دوسال شاید بشه شهریه اینترنشنال داد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin69 نمایش پست ها
    من حدود 20 دسامبر برای ویزای Tier 2 در استانبول اقدام کردم.

امروز ایمیلی بدون رفرنس نامبر با عنوان visa application برای من ارسال شد از آدرس ISTANvisainfo@fco.gov.uk

طبق پست هایی که قبلا خوندم ایمیل هایی که رفرنس نامبر نداره یعنی ویزا رد شده به احتمال زیاد .. فقط سوالی که دارم چرا به من گفته برای tracking از visainfoservices.com استفاده کنم؟ این سایت برای من آشنا نیست اصلا، من برای پیگیری وضعیت از http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/log...ck_my_passport استفاده می کردم، الآن هم که اونجا رو چک کردم وضعیتم روی Received by UKVI مونده.
    سایت http://www.visainfoservices.com/ اصلا انگلستان را جز لیست نداره.
    روی ویزای Tier2 میشه اعتراض کرد؟

ممنون
    وای واقعا این به معنی رد شدن هستش؟؟؟
    من شنیدم که Tier 2 ویزای point base هستش..و اگه مدارک کامل باشه رد نمیکنن که...

شما مگه مدارکتون کامل نبود؟ نمره زبان و نامه پذیرش و اسناد بانکی maintenance 945 پوند؟؟؟

من امروز نامه maintenance برام ایمل شد که توش نوشته ساپورتت میکنیم و cos ام توش تغییر نکرده میخواسم وقت سفارت بگیرم..خیلی نارحت شدم که شما رد شدین..
    آیا با شما مصاحبه هم کردن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)