صفحه 43 از 183 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin69 نمایش پست ها
    من حدود 20 دسامبر برای ویزای Tier 2 در استانبول اقدام کردم.

امروز ایمیلی بدون رفرنس نامبر با عنوان visa application برای من ارسال شد از آدرس ISTANvisainfo@fco.gov.uk

طبق پست هایی که قبلا خوندم ایمیل هایی که رفرنس نامبر نداره یعنی ویزا رد شده به احتمال زیاد .. فقط سوالی که دارم چرا به من گفته برای tracking از visainfoservices.com استفاده کنم؟ این سایت برای من آشنا نیست اصلا، من برای پیگیری وضعیت از http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/log...ck_my_passport استفاده می کردم، الآن هم که اونجا رو چک کردم وضعیتم روی Received by UKVI مونده.
    سایت http://www.visainfoservices.com/ اصلا انگلستان را جز لیست نداره.
    روی ویزای Tier2 میشه اعتراض کرد؟

ممنون
    بله امکان تجدید نظر هست و به احتمال زیاد متاسفانه رد شدید. ولی ویزای Tier 2 خیلی شانس بالایی داره حتما نامه رد شدن رو بذارید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadmaya نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی صادقانه شما بله اما بدون سختی به نتیجه دلخواه مون نمی رسیم توکل برخداوند مهربان با تلاش درست می شه به نظر شما از این 24000 حقوق چقدر خرج سالیانه یه زوج می شه و چقدرمی تونن پس اندازکنن؟چون بااضافه کاری می تونم آزاد ماهی 1000 اضافه برحقوقم درآمد داشته باشیم اگه بدونم چقدر از حقوقم رو می تونیم پس انداز کنیم اون وقت بااین 12000 تا اضافه کاری بعد دوسال شاید بشه شهریه اینترنشنال داد...
    اون 1000 پوند رو نمیدونم چطوری حساب میکنید ولی از اون 24 هزار تا حدود 5 هزار تاش برای مالیات میره. دانشجویی زندگی کنید ماهی در لندن حداقل 1600 و در شهرهای دیگه 1000 پوند خرجتون میشه. خودتون حساب کنید چقدرش میمونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله امکان تجدید نظر هست و به احتمال زیاد متاسفانه رد شدید. ولی ویزای Tier 2 خیلی شانس بالایی داره حتما نامه رد شدن رو بذارید
    خیلی ممنون، حتما نامه را وقتی به دستم رسید قرار می دهم.
    می خواستم بدونم اگر شرکت بخواد مجددا به من CoS بده نیاز هست مراحل درج آگهی از اول طی بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها
    وای واقعا این به معنی رد شدن هستش؟؟؟
    من شنیدم که Tier 2 ویزای point base هستش..و اگه مدارک کامل باشه رد نمیکنن که...

شما مگه مدارکتون کامل نبود؟ نمره زبان و نامه پذیرش و اسناد بانکی maintenance 945 پوند؟؟؟

من امروز نامه maintenance برام ایمل شد که توش نوشته ساپورتت میکنیم و cos ام توش تغییر نکرده میخواسم وقت سفارت بگیرم..خیلی نارحت شدم که شما رد شدین..
    آیا با شما مصاحبه هم کردن؟
    ممنون، امیدوارم شما موفق باشید و ویزاتون رو بگیرید.

به نظر خودم مدارکم کامل بوده، IELTS رو تازه گرفته بودم، شرکت تیک مربوط به Maintenance رو زده بود و کد CoS هم داشتم.
    مصاحبه نداره، وقت خانم مسئول از من پرسید ایمیلی که نامه ی CoS رو برات فرستادن بده، گفتم کد رو از طریق Skype بهم دادن. گفت Ok.

به هر حال منتظر می مونم که نامه ی Refusal رو بگیرم و مجددا اقدام کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin69 نمایش پست ها
    ممنون، امیدوارم شما موفق باشید و ویزاتون رو بگیرید.

به نظر خودم مدارکم کامل بوده، IELTS رو تازه گرفته بودم، شرکت تیک مربوط به Maintenance رو زده بود و کد CoS هم داشتم.
    مصاحبه نداره، وقت خانم مسئول از من پرسید ایمیلی که نامه ی CoS رو برات فرستادن بده، گفتم کد رو از طریق Skype بهم دادن. گفت Ok.

به هر حال منتظر می مونم که نامه ی Refusal رو بگیرم و مجددا اقدام کنم.
    مرسی ممنونم
    ان شالله که دوباره آکی میشه
    میتونم بپرسم شما رشتتون چی بوده؟ برای دکتری میرفتید؟
    و آیا آنکارا بهتر از استانبول نیست؟ من نمیودنم فقط سواله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها
    مرسی ممنونم
    ان شالله که دوباره آکی میشه
    میتونم بپرسم شما رشتتون چی بوده؟ برای دکتری میرفتید؟
    و آیا آنکارا بهتر از استانبول نیست؟ من نمیودنم فقط سواله
    فکر نمی کنم تفاوتی بین آنکارا، استانبول و حتی امارات باشه در رابطه با نوع تصمیم گیری. صحت مدارک مهمه.
    مثلا کد SOC صحیح وارد شده باشه توسط کارفرما، حداقل حقوق رعایت شده باشه و مسائل مربوط به هزینه ی ماه اول.. s

رشته ی من نرم افزاره و از یک شرکت پیشنهاد کار دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اون 1000 پوند رو نمیدونم چطوری حساب میکنید ولی از اون 24 هزار تا حدود 5 هزار تاش برای مالیات میره. دانشجویی زندگی کنید ماهی در لندن حداقل 1600 و در شهرهای دیگه 1000 پوند خرجتون میشه. خودتون حساب کنید چقدرش میمونه
    سلام وقت شما بخیرباشه انشاالله تشکرفراوان راستش چون دارم روی این اطلاعاتی که می دید حساب می کنم می خواستم بدونم این اطلاعات دقیقا از کجاست و تا چه اندازه دقیقه ومیشه روش حساب کرد؟راجعبه اضافه کاری من کارم 16 ساله که vfx ,cgi,3d,cg وتوی وقت غیرکاریم هم به عنوان یک FREELANCE ARTIST می تونم تا هزارپوند درآمد داشته باشم از چندکارمختلف...
    باحساب حرف شما ما برای شروع کار درلندن تاقبل از اضافه شدن حقوقم باید سالی 24200خرج کنیم که تازه دانشجویی زندگی کنیم با پس انداز بعد دوسال دربهترین شرایط 24000 داریم

ApplyAbroad Guru

سلام وقت شما بخیرباشه انشاالله تشکرفراوان راستش چون دارم روی این اطلاعاتی که می دید حساب می کنم می خواستم بدونم این اطلاعات دقیقا از کجاست و تا چه اندازه دقیقه ومیشه روش حساب کرد؟راجعبه اضافه کاری من کارم 16 ساله که vfx ,cgi,3d,cg وتوی وقت غیرکاریم هم به عنوان یک FREELANCE ARTIST می تونم تا هزارپوند درآمد داشته باشم از چندکارمختلف...
    اطلاعاتی که بهتون دادند کاملا دقیق است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اطلاعاتی که بهتون دادند کاملا دقیق است.
    سلام مجدد بر دوست محترم شکی ندارم قصد بی ادبی و سوء تعبیر نشه از حرفم فقط اطلاعات بیشتری اگه ممکنه بدید تشکر علت اینکه می پرسم اینکه می خوام رو این حساب کنم بازم متشکر
    وراجعبه بخش دوم حرفم نظری ندادید!

ApplyAbroad Guru

سلام مجدد بر دوست محترم شکی ندارم قصد بی ادبی و سوء تعبیر نشه از حرفم فقط اطلاعات بیشتری اگه ممکنه بدید تشکر علت اینکه می پرسم اینکه می خوام رو این حساب کنم بازم متشکر
    وراجعبه بخش دوم حرفم نظری ندادید!
    وقتی نظر ندادم یعنی اطلاعی ندارم دوست عزیز! چیزی که ایشون گفتند به عنوان یک هزینه متعادل صحیح است ما خودمون سال هاست اینجا هستیم و می دونیم شرایط چگونه است. اگه سرچ کنید و به سایر فروم های مهاجرتی انگلیسی زبان برید هم همین اطلاعات رو بهتون میدن. شما می تونید در سایت Rightmove.co.uk هزینه کرایه خانه در هر شهر و محله ای رو هم چک کنید و هزینه های زندگی و مخارج لباس و غذا و قبض ها و ... هم همگی آنلاین قابل دسترسی است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)