صفحه 46 از 183 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

[QUOTE=reza_65;1856312]
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها

مرسی آقا هومن

تو نامه COS من زده
    Start date: 11 December 2014
    End date: 09 November 2018

یعنی بیشتر از 3 سال هستش..من میتونم فعلا موقع اپلیکیشن ویزا، up to 3 years رو انتخاب کنم که پول کمتری بدم بعدا از انگلیس اکستندش کنم؟
    خییر در اینصورت ویزا رد میشه. باید براساس CoS عمل بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

[QUOTE=houman1979;1856720]
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها

خییر در اینصورت ویزا رد میشه. باید براساس CoS عمل بشه.
    بازم تشکر

در پاسخ به سوال Is the job on the Agency's list of shortage occupations at the time the CoS was issued?
    باید no رو انتخاب کنم؟

شغل من Research Associate هست.

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه
    من یه سوال دارم ممنون می شم راهماییم کنین
    من و خانمم از مارچ 2013 واسه دکترای من اومدیم UK. دکتری تو دانشگاه ما 4 سال هست. چون فاند من ماری کوری هست 3 سال پول می دن و ویزامون هم ویزا کار هست. مارچ سال بعد ( 2016) ویزای کار ما تموم میشه و فاند هم قطع میشه. ولی واسه اون سال آخر ما باید واسه ویزا دانشجویی اقدام کنیم.
    سوال من اینه اگه دانشگاه واسه من نامه بده و تو حساب من حدود 18000 پوند پول باشه (ولی فاند نگیرم) می تونم از داخل UK واسه اون سال آخر دکترام درخواست ویزا دانشجویی واسه من و همراه واسه خانمم بدن؟
    ممنون از لطفتون
    ویرایش توسط taherspring : January 10th, 2015 در ساعت 01:35 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حال همتون باشه
    من یه سوال دارم ممنون می شم راهماییم کنین
    من و خانمم از مارچ 2013 واسه دکترای من اومدیم UK. دکتری تو دانشگاه ما 4 سال هست. چون فاند من ماری کوری هست 3 سال پول می دن و ویزامون هم ویزا کار هست. مارچ سال بعد ( 2016) ویزای کار ما تموم میشه و فاند هم قطع میشه. ولی واسه اون سال آخر ما باید واسه ویزا دانشجویی اقدام کنیم.
    سوال من اینه اگه وانشگاه واسه من نامه بده و تو حساب من حدود 18000 پوند پول باشه (ولی فاند نگیرم) می تونم از داخل UK واسه اون سال آخر دکترام درخواست ویزا دانشجویی واسه من و همراه واسه خانمم بدن؟
    ممنون از لطفتون
    بله میشه (بر اساس قوانین فعلی).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

دوستان من در حین پر کردن فرم حواسم نبود که location رو Turkey بزنم و ایران زدم و اپلیکیشن رو سابمیت کردم و الان فقط ابو ظبی و دبی برام میاد که بخوام وقت سفارت بگیرم
    الان Delete application هم نداره و ادیت هم نمیشه کرد..میشه بدون حذف این اپلیکیشن از اول یکی دیگه بسازم و location رو Turkey بزنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها
    دوستان من در حین پر کردن فرم حواسم نبود که location رو Turkey بزنم و ایران زدم و اپلیکیشن رو سابمیت کردم و الان فقط ابو ظبی و دبی برام میاد که بخوام وقت سفارت بگیرم
    الان Delete application هم نداره و ادیت هم نمیشه کرد..میشه بدون حذف این اپلیکیشن از اول یکی دیگه بسازم و location رو Turkey بزنم؟
    تقاضای Refund بکنید و یه فرم دیگه پر کنید. البته سوالتون ربطی هم به این تاپیک نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

تقاضای Refund بکنید و یه فرم دیگه پر کنید. البته سوالتون ربطی هم به این تاپیک نداره.
    متشکرم آقا هومن از راهنمای های خوبتون

Junior Member

شما با پاس هر کشور در همون کشور میتونید اقدام کنید. وقتی بخواهید به عنوان شهروند استرالیا اقدام کنید باید در استرالیا باشید. برای اقدام در ایران باید با پاس ایرانی اقدام کنید. ولی با پاس هر جایی در هر کشوری اقدام کنید در فرم تقاضا شما باید سایر تابعیت ها رو هم ذکر کنید.
    من امروز در آنکارا تشکیل پرونده دادم. تجربه ام را میگم شاید دیگران بتونند استفاده کنند.

ظاهرا من میتونستم با هر کدوم از پاسهای که دارم اقدام میکردم فقط اپلیکیشن باید بر اساس همون پاسی باشه که میخاید ویزا بگیرید باشه. مرکز دوبی من را درست راهنمائی نکردند. کلا بنظرم ترکیه مطلع تر بودند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn13 نمایش پست ها
    من امروز در آنکارا تشکیل پرونده دادم. تجربه ام را میگم شاید دیگران بتونند استفاده کنند.

ظاهرا من میتونستم با هر کدوم از پاسهای که دارم اقدام میکردم فقط اپلیکیشن باید بر اساس همون پاسی باشه که میخاید ویزا بگیرید باشه. مرکز دوبی من را درست راهنمائی نکردند. کلا بنظرم ترکیه مطلع تر بودند.
    شما باید براساس ملیتی که میخواهید تقاضا بدید و ویزا رو در اون پاس میزنند و باید براساس اون ملیت محل تقاضا مشخص میشه. مرکز دبی اشتباه نکرده ترکیه این موضوع رو بیخیال شده! اتفاقا سفارت انگلیس در امارات خیلی هم مطلعه و مرکز اصلی صدور ویزا در خاورمیانه هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام و تشکر از راهنمایی هاتون

میشه بپرسم، در مرحله نهایی پر کردن فرم ها، وقتی میخوایم یه وقتی رو بوک کنیم، Visa Appointment Type را باید چی بزنیم؟
    آیا باید standard appointment باشه و یا
    premium lounge
    priority , BBS student Tier4 که فکر نکنم باشه
    ؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)