صفحه 47 از 183 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما باید براساس ملیتی که میخواهید تقاضا بدید و ویزا رو در اون پاس میزنند و باید براساس اون ملیت محل تقاضا مشخص میشه. مرکز دبی اشتباه نکرده ترکیه این موضوع رو بیخیال شده! اتفاقا سفارت انگلیس در امارات خیلی هم مطلعه و مرکز اصلی صدور ویزا در خاورمیانه هست.
    اول اینکه موضوع سفارت نیست چون ما هیچ جا با سفارت طرف نیستیم. مساله این شرکت های واسطه هستند که به نظرم در ترکیه خیلی منظم تر و مطلع تر هستند.

در مورد اینکه ترکیه بیخیال شده هم اول اینها کاراشون شانسی نیست که یکی گیر بده یکی بیخیال بشه. دوم اینکه من دو بار از Home Office پرسیدم گفتند با هر پاسی میخای میتونی اقدام کنی. دانشگاه هم به من گفته بود با هر پاسی میخای میتونی اقدام کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn13 نمایش پست ها
    اول اینکه موضوع سفارت نیست چون ما هیچ جا با سفارت طرف نیستیم. مساله این شرکت های واسطه هستند که به نظرم در ترکیه خیلی منظم تر و مطلع تر هستند.

در مورد اینکه ترکیه بیخیال شده هم اول اینها کاراشون شانسی نیست که یکی گیر بده یکی بیخیال بشه. دوم اینکه من دو بار از Home Office پرسیدم گفتند با هر پاسی میخای میتونی اقدام کنی. دانشگاه هم به من گفته بود با هر پاسی میخای میتونی اقدام کنی.
    میشه بپرسم، در مرحله نهایی پر کردن فرم ها، وقتی میخوایم یه وقتی رو بوک کنیم، Visa Appointment Type را باید چی بزنیم؟
    آیا باید standard appointment باشه و یا
    premium lounge
    priority , BBS student Tier4 که فکر نکنم باشه
    ؟

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn13 نمایش پست ها

چرا ماجرا شانسیه. اصلا فکر نکنید اینا کاراشون رو برنامه و حسابه. خیلی بی برنامه تر و شانسی تر از چیزیه که شما فکر میکنید و من میتونم مثالهای خیلی بدترش رو بگم. جالبه که اتفاقا همه اعتقاد دارن که امارات خیلی منظم تر از ترکیه و خیلیها فقط برای برگه عبور میرند ترکیه. اگه حسابی داشته چطوری پس امارات به شما گفته نه؟ یعنی تو اونجا شرکت واسطه یه قانون مجزایی برای خودش داره؟ به هر حال مهم اینه که کار شما انجام شده.

به هر حال من از اول هم گفتم اصلا این موضوع برای شما اهمیتی نداره. چه فرقی داره با چه پاسی اقدام میکنید؟ شما چه ایرانی باشید چه استرالیایی قوانین Tier 2 هیچ فرقی نداره و در هر صورت در فرم تقاضا سوالی هست که در مورد ملیتهای دیگه شما هم میپرسه. پس شما از اول هم به موضوعی که اهمیتی اصلا نداشته گیر داده بودید. اگر Tier 4 بودید خیلی فرق میکرد که خوب این مساله شامل حال شما نبود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها
    میشه بپرسم، در مرحله نهایی پر کردن فرم ها، وقتی میخوایم یه وقتی رو بوک کنیم، Visa Appointment Type را باید چی بزنیم؟
    آیا باید standard appointment باشه و یا
    premium lounge
    priority , BBS student Tier4 که فکر نکنم باشه
    ؟

مرسی
    در حالت نرمال برای Tier 2 باید Standard رو انتخاب کنید. اگه بخواهید از سرویس Priority استفاده کنید در ترکیه و واجد شرایط باشید باید اون گزینه رو بزنید. در امارات باید استاندارد بزنید و بعدا سرویس سریع رو جداگانه بخرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

[QUOTE=houman1979;1856720]

خییر در اینصورت ویزا رد میشه. باید براساس CoS عمل بشه.
    سلام دوستان

من یه مشکلی برام ایجاد شده:
    تو نامه ی COS من End date رو زده 09 November 2018
    اما الان استاد دانشگاهی که قراره باهاش پروژه دکتری رو کار کنم، گفته که the project ending date is 31 January 2018. The end of your employment with University will hence be that date
    که با این اوصاف منم که تا بخوام ویزا بگیرم و برم حداقل میشه 1 Feb که میشه "3 سال" و یا کمتر از 3 سال...
    با این اوصاف من به نظرتون باید چکار کنم؟
    بر طبق COS میشه بیشتر از 3 سال..بر طبق حرف استاده میشه 3 سال...
    به نظرتون تو پر کردن فرم اپلیکیشن باید 3 سال رو انتخاب کنم یا حداکثر 5 سال رو؟

تو نامه ی آفر برام زدن This is a fixed term appointment from 10 November 2014 to 09 November 2018
    تو نامه ی COS زدن:
    Start date: 11 December 2014
    End date: 09 November 2018

تو اطلاعیه اولیه برای پوزیش زده بودن
    Research Associate
    (Fixed term contract for 3 years)

الان هم که استاده میگه 31 January 2018

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید..سریعتر باید سابمیت کنم اپلیکیشن رو و وقت بگیرم.
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=reza_65;1861666]

سلام دوستان

من یه مشکلی برام ایجاد شده:
    تو نامه ی COS من End date رو زده 09 November 2018
    اما الان استاد دانشگاهی که قراره باهاش پروژه دکتری رو کار کنم، گفته که the project ending date is 31 January 2018. The end of your employment with University will hence be that date
    که با این اوصاف منم که تا بخوام ویزا بگیرم و برم حداقل میشه 1 Feb که میشه "3 سال" و یا کمتر از 3 سال...
    با این اوصاف من به نظرتون باید چکار کنم؟
    بر طبق COS میشه بیشتر از 3 سال..بر طبق حرف استاده میشه 3 سال...
    به نظرتون تو پر کردن فرم اپلیکیشن باید 3 سال رو انتخاب کنم یا حداکثر 5 سال رو؟

تو نامه ی آفر برام زدن This is a fixed term appointment from 10 November 2014 to 09 November 2018
    تو نامه ی COS زدن:
    Start date: 11 December 2014
    End date: 09 November 2018

تو اطلاعیه اولیه برای پوزیش زده بودن
    Research Associate
    (Fixed term contract for 3 years)

الان هم که استاده میگه 31 January 2018

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید..سریعتر باید سابمیت کنم اپلیکیشن رو و وقت بگیرم.
    ممنونم
    این مساله رو با دانشگاه مطرح کنید و بهشون بگید که ماجرا خیلی مهمه. ولی افسر ویزا براش CoS مهمه نه حرفی که استاد زده. به هر حال ازشون بخواهید این مساله رو روشن کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

[QUOTE=houman1979;1862191]

این مساله رو با دانشگاه مطرح کنید و بهشون بگید که ماجرا خیلی مهمه. ولی افسر ویزا براش CoS مهمه نه حرفی که استاد زده. به هر حال ازشون بخواهید این مساله رو روشن کنند.
    مرسی آقا هومن، اینکار رو کردم
    دانشگاه زنگ زد به UKVI و اونا گفتن که یه NOTE به اپلیکیشن COS ش اضافه کنید و اونجا تاریخ جدید رو بزنید..
    اونا هم اینکار رو کردن و یه پرینت اسکرین از صفحه اپلیکیشن COS با note اضافه شده و همراه با نامه کنارش بهم دادن..که من 3 ساله اقدام کنم...

Junior Member

سلام خدمت همه‌ی بزرگواران
    من ویزای همراه دانشجو دارم که تا سی‌ام ژانویه اعتبار داره. الان دو ساله که برای یک شرکت کار می‌‎کنم و قراره که اون‌ها من رو برای ویزای کار اسپانسر کنن. شغل من توی لیست Shortage Occupation List هست و نیازی به RLMT نداره. چندتا سوال داشتم، ممنون می‌شم از دوستان که راهنمایی کنن.

1. وقتی که حقوق سالیانه رو برای قرارداد می‌نویسن، این مهمه که ساعت کاری هفتگی چقدره؟ یا همینکه بیشتر از سی ساعت باشه کافیه؟ (حقوقی که برای شغل من توی لیست هوم آفیس برای experienced worker نوشته، 27200 تا هست و ساعت کاری هفتگی من توی قرارداد 40 ساعت نوشته شده)

2. این که این شغل توی Shortage Occupation List هست، آیا به طور کلی نیاز هست جایی تبلیغ بشه براش؟ مثلا توی سایت خود شرکت. اگر آره، به مدت چند روز؟

3. این که دو هفته بیشتر به پایان ویزای من نمونده و شرکت یک نفر رو سریعا نیاز داره که کارهاشون رو انجام بده، آیا این دلیل قانع کننده‌ای برای هوم آفیس هست که کیس من رو به صورت Urgent RCoS بررسی کنن یا نه؟

ممنون از لطف شما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط allahdini نمایش پست ها
    سلام خدمت همه‌ی بزرگواران
    من ویزای همراه دانشجو دارم که تا سی‌ام ژانویه اعتبار داره. الان دو ساله که برای یک شرکت کار می‌‎کنم و قراره که اون‌ها من رو برای ویزای کار اسپانسر کنن. شغل من توی لیست Shortage Occupation List هست و نیازی به RLMT نداره. چندتا سوال داشتم، ممنون می‌شم از دوستان که راهنمایی کنن.

1. وقتی که حقوق سالیانه رو برای قرارداد می‌نویسن، این مهمه که ساعت کاری هفتگی چقدره؟ یا همینکه بیشتر از سی ساعت باشه کافیه؟ (حقوقی که برای شغل من توی لیست هوم آفیس برای experienced worker نوشته، 27200 تا هست و ساعت کاری هفتگی من توی قرارداد 40 ساعت نوشته شده)

2. این که این شغل توی Shortage Occupation List هست، آیا به طور کلی نیاز هست جایی تبلیغ بشه براش؟ مثلا توی سایت خود شرکت. اگر آره، به مدت چند روز؟

3. این که دو هفته بیشتر به پایان ویزای من نمونده و شرکت یک نفر رو سریعا نیاز داره که کارهاشون رو انجام بده، آیا این دلیل قانع کننده‌ای برای هوم آفیس هست که کیس من رو به صورت Urgent RCoS بررسی کنن یا نه؟

ممنون از لطف شما.
    1-معمولا حقوقهای زده شده در اون فهرست برای 39 ساعت در هفته است البته برای هر شغلی این موضوع رو توضیح داده
    2-خیر نیازی به RLMT نیست
    3-شما اگه از داخل انگلیس اقدام میکنید که میتونید حضوری برید و همون روز جواب رو میدن.

Junior Member

1-معمولا حقوقهای زده شده در اون فهرست برای 39 ساعت در هفته است البته برای هر شغلی این موضوع رو توضیح داده
    2-خیر نیازی به RLMT نیست
    3-شما اگه از داخل انگلیس اقدام میکنید که میتونید حضوری برید و همون روز جواب رو میدن.

آقا هومن ممنون از پاسخ‌تون. لطف می‌کنید موارد زیر رو بیشتر توضیح بدید؟
    - کجا می‌تونم ساعت کاری هفتگی رو پیدا کنم؟
    - با اینکه نیاز به RLMT نیست، آیا باید شغل تبلیغ بشه (حتی برای یک روز) یا اصلا نیاز نیست؟
    - آیا فرصت کمی که من دارم، دلیل قانع کننده‌ای برای هوم آفیس هست که درخواست من به صورت اورژانسی بررسی بشه و نخوام تا 11 فوریه صبر کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)