صفحه 5 از 183 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramab نمایش پست ها
    اقا هومن دفعه قبل به خاطر maintenance رد شدم اين دفعه گفتم پرينت cos بهم بدن ....فکر مي کنيد الان مشکلي نباشه يا بهتره fund نشون بدم اگه بخوام fund نشون بدم بايد يکماه و نيم ديگه صبر کنم
    ممنوم از راهنماييت
    ببخشيد يه سري اطلاعات حذف کردم ...کمپاني a-rated است
    این الان به نظر درسته و نیازی به حساب بانکی نیست.

Junior Member

وقتي تو visa4uk فرم پر مي کني آخرش فقط دبي و ابوظبي را اجازه مي ده انتخاب کني ... اين مهمه ...اگه بخواي از ترکيه اقدام کني هم مشکلي پيش مياد ؟

Junior Member

به اين قضيه دقت نکرده بودم که براي مي خواهي از ترکيه اقدام کني بايد current location رو ترکيه بزني

IMPORTANT INFORMATION
    The UK Border Agency Visa Application Centre in Tehran is closed and we are currently unable to accept or process UK visa applications in Iran.

ALTERNATIVE ARRANGEMENTS
    Iranian nationals, may submit applications for all visa categories in the United Arab Emirates or Turkey. If you would like to submit your application in Turkey you must select this as 'Your Current Location'.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

سلام...من داخل ایران هستم و دانشجوی فوق گرافیک هستم و کرسام تموم شده و فقط پایان نامم دفاعش مونده...البته لیسانسم مهندسی بوده....اما سابقه کارم و علاقم و حنی ی مدرک فنی حرفه ای در زمینه گرافیک دارم...به علاوه نمونه کار...تو اون لیستی که شما گذاشتی من چندین کد دیدم که در مورد رشته و فیلد کاری من هست....من چطوری باید برای ویزای کاری اقدام کنم حالا و آیا بازم باید شرکتی اسپانسر من بشه و اینکه بم ویزا میدن الان و اینکخ فوقم رو رها کنم و وارد بازار کار انگلیس بشم ارز داره... و چه مدارکی می خواد اگه شدنی هست؟ ممنونم از اینکه پاسخ میدین...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط jshjsh14 نمایش پست ها
    سلام...من داخل ایران هستم و دانشجوی فوق گرافیک هستم و کرسام تموم شده و فقط پایان نامم دفاعش مونده...البته لیسانسم مهندسی بوده....اما سابقه کارم و علاقم و حنی ی مدرک فنی حرفه ای در زمینه گرافیک دارم...به علاوه نمونه کار...تو اون لیستی که شما گذاشتی من چندین کد دیدم که در مورد رشته و فیلد کاری من هست....من چطوری باید برای ویزای کاری اقدام کنم حالا و آیا بازم باید شرکتی اسپانسر من بشه و اینکه بم ویزا میدن الان و اینکخ فوقم رو رها کنم و وارد بازار کار انگلیس بشم ارز داره... و چه مدارکی می خواد اگه شدنی هست؟ ممنونم از اینکه پاسخ میدین...
    شانستون در حد صفره.

سلام
    عذر می خوام ترجمه مدارک تاریخ انقضا داره؟ من شناسنامه و سند ازدواج رو october 2012 ترجمه کردم و حالا می خوام march2013 ازشون دوباره واسه سفارت انگلیس استفاده کنم. می تونم؟ یا باید ترجمه ها ریز یک ماه باشن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام
    عذر می خوام ترجمه مدارک تاریخ انقضا داره؟ من شناسنامه و سند ازدواج رو october 2012 ترجمه کردم و حالا می خوام march2013 ازشون دوباره واسه سفارت انگلیس استفاده کنم. می تونم؟ یا باید ترجمه ها ریز یک ماه باشن؟
    مگه شما نروژ نمیخواستی بری؟

راستش 3 ماهه منتظر ویزای نروژ هستم و هستند از دوستام که 5 ماهه منتظر ویزای نروژ هستند و هنوز جوابی نیومده نمی دونم شاید نروژ پروسه دادن میزا رو متوقف کرده و حالا این استاده از انگلیس مدارک رو فرستاده می ترسم این انگلیس رو کنسل کنم از اون ور هم نروژ جواب نده با استاد نروزیم منتظرم نشه. کلا نه به داره نه به باره. خسته شدم از بس منتظر موندم الان 5 ماه هست که حتی منتظر ویزا کانادا هم هستم ولی بی خیال اونجا شدم پولش خوب نبود.

حالا بی زحمت راهنماییم کنین که ترجمه مدارک چقدر اعتبار داره و آیا باز هم باید بدم ترجمه؟

vaf9-app5_3.pdf

عذر می خوام این فرم appendix 5 درسته؟

من برای ویزای tier 2 میخوام برم دبی

دانشگاه جمعه 15 فوریه مدارکم رو فرستاده خونمون ولی قبلش اسکن اونارو هم ایمیل کرده.

1-از انگلیس تا تهران و بعدش شهرستان 6-7 روزه میرسه با DHL?

2- اگه نرسه می تونم با پرینت اسکن مدارک برم سفارت؟

3- میشه فرمappendix5 رو وایم بفرستین؟ هم خودش هم dependent واسه خانمم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)