صفحه 54 از 183 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    من اجازه اقامت سوءد رو دارم residence permit
    مي خواستم بدونم اگه كار پيدا كنم تو انگلستان ميشه راحت ويزاي كاري بگيرم يا پروسش كوتاهتر از ايرانه؟

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    متشکرم. این مورد رو با دانشگاه مطرح کردم و یه ابهام واسم ایجاد شده. آفیسر دپارتمان HRابتدا بهم گفت که we will certify the maintenance of any new starter for the first month of employment. یعنی تیک مربوطه در COS زده میشه. بعد که درباره دیپندنت ها ازش پرسیدم گفت There is no policy in place for the maintenance of dependents. حالا میخواستم ازتون بپرسم شما فرم دقیق COS رو میدونید به چه شکله؟ آیا تیک زدن قسمت maintenance در اون به معنای شمول دیپندنت ها هم هست یا خیر؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    صفحه 10 این لینک رو ببینید. با تیک زدن اون گزینه برای همراهان هم تایید میشه ولی باید این موضوع قبلش با اسپانسر هماهنگ شه. خیلیهاشون وارد نیستن و فردا اگه افسر ویزا تماس بگیره و اونا بگند فقط منظورن متقاضی اصلی بوده پرونده رو رد میکنند.

https://www.gov.uk/government/upload..._CoS_11_14.pdf
    هومن عزیز؛ پیرو سوالاتی که در گذشته ازتون پرسیدم؛ این مساله رو با اسپانسرم مطرح کردن و اونا دیروز این جواب رو دادن:
    It has been confirmed that our policy will be to tick the maintenance box on the COS application and to not provide any further comments. UWE will support the maintenance for members of staff but not for their dependents.

حالا با توجه به اینکه من باید دو ماه دیگه انگلیس باشم و وقت گذاشتن پول در حساب برای دیپندنت هام به مدت 90 روز رو ندارم؛ میخواستم بپرسم با این جوابی که اسپانسرم داده و فقط تیک maintenance رو میزنه؛ چقدر احتمال داره که از این لحاظ به مشکل بربخورم؟
    ممنونم
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

ApplyAbroad Guru

هومن عزیز؛ پیرو سوالاتی که در گذشته ازتون پرسیدم؛ این مساله رو با اسپانسرم مطرح کردن و اونا دیروز این جواب رو دادن:
    It has been confirmed that our policy will be to tick the maintenance box on the COS application and to not provide any further comments. UWE will support the maintenance for members of staff but not for their dependents.

حالا با توجه به اینکه من باید دو ماه دیگه انگلیس باشم و وقت گذاشتن پول در حساب برای دیپندنت هام به مدت 90 روز رو ندارم؛ میخواستم بپرسم با این جوابی که اسپانسرم داده و فقط تیک maintenance رو میزنه؛ چقدر احتمال داره که از این لحاظ به مشکل بربخورم؟
    ممنونم
    حرفشون دو پهلو هست. چون اگه توضیحی ندن از نظر افسر ویزا یعنی برای همراهان رو هم ساپورت کردن ولی از اون طرف میگه این کار رو نمیکنیم و این ریسک وجود داره که اگه افسر ویزا تماسی بگیره مشکل ساز بشه. باید این موضوع رو با مدیران بالاترشون مطرح کنید که مشخص کنند وضعیت رو. لینک راهنما رو به همراه شماره صفحه بفرستید و بهشون بگید که با تیک زدن اون گزینه عملا همراهان هم در نظر گرفته میشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

هومن جان یعنی تافلی که سال گذشته میلادی در ایران داده شده باشه قابل قبول هست برای Tier 2؟؟
    دوست عزیز آقا هومن درست میگه منم خیلی خواستم زور بزنم با استفاده از تبصره هایی که تو سایتشون نوشتن مثل اینکه higher education level باشه دانشگاه ت و... تافل آکی هست.. اما آخرش فهمیدم که نه حتما باید آیلتس بدم
    و نمره 4 برای Tier 2 کافیه...
    شک نکیند دوستان برای نمره زبان اپلیکیشن تون رو خراب نکنید.. فقط اون مدارک رو همه رو داشته باشید سر کمتر از 2 هفته ویزاتون میاد..
    شاد باشید
    آقا هومن مرسی بابت کمک های 6 ماه پیشت

سلام دوستان
    من یه پستاک از دانشگاه imperial گرفتم و منتظرCOS هستم که گفتن یه ۲ ۳ هفتهٔ طول میکشه .من تمام صفحات رو خوندم و خیلی ممنون از پاسختون.اینطور که من متوجه شدم باید maintenance رو حتما از بانک پارسیا یا پاسارگاد بگیریم .اما متاسفانه من اونجا حساب ندارم حساب هم در دی‌ هست .الان چون من در یه کشوره دیگه پستاک هستم و اینجا حسابم به اندازه کافی‌ پول دارم اما برای همسرم حساب ندارم .می‌تونم همین حساب بانکی‌ خودم رو برای همسرم بدم یا حتما باید حساب بانکی‌ از ایران بگیرم ؟ با سپاس فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط TohidBorhani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پستاک از دانشگاه imperial گرفتم و منتظرCOS هستم که گفتن یه ۲ ۳ هفتهٔ طول میکشه .من تمام صفحات رو خوندم و خیلی ممنون از پاسختون.اینطور که من متوجه شدم باید maintenance رو حتما از بانک پارسیا یا پاسارگاد بگیریم .اما متاسفانه من اونجا حساب ندارم حساب هم در دی‌ هست .الان چون من در یه کشوره دیگه پستاک هستم و اینجا حسابم به اندازه کافی‌ پول دارم اما برای همسرم حساب ندارم .می‌تونم همین حساب بانکی‌ خودم رو برای همسرم بدم یا حتما باید حساب بانکی‌ از ایران بگیرم ؟ با سپاس فراوان
    حساب بانکی در کشور دیگه برای هر دو نفر کافیه؟

Junior Member

من همین سوالو از HR پرسیدم. گفتن تیک میزنن و این تیک به معنای اینه که برای همراه ها هم هست.

Junior Member

حرفشون دو پهلو هست. چون اگه توضیحی ندن از نظر افسر ویزا یعنی برای همراهان رو هم ساپورت کردن ولی از اون طرف میگه این کار رو نمیکنیم و این ریسک وجود داره که اگه افسر ویزا تماسی بگیره مشکل ساز بشه. باید این موضوع رو با مدیران بالاترشون مطرح کنید که مشخص کنند وضعیت رو. لینک راهنما رو به همراه شماره صفحه بفرستید و بهشون بگید که با تیک زدن اون گزینه عملا همراهان هم در نظر گرفته میشند.

من همین سوالو از HR پرسیدم. گفتن تیک میزنن و این تیک به معنای اینه که برای همراه ها هم هست.

سلام دوستان
    حساب بانکی در کشور دیگه برای هر دو نفر کافیه؟

بله کافی هست. به نظر شما این مدت برای cos عادی هست؟

ApplyAbroad Guru

بله کافی هست. به نظر شما این مدت برای cos عادی هست؟
    بله به نظر غیرعادی نیست. اگه حساب بانکی برای هر دو نفر کافیه که مشکلی نیست. نگرانی شما برای چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)