صفحه 58 از 183 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

مطمئنید که submit کردید؟ تا زمانی که اونجا رنگ قرمز می بینید یعنی که یک بخشی ناقص هستش. مرحله به مرحله چک کنید دوباره. همه چیز باید سبز باشه. در ضمن بعد از اینکه submit کردید باید یک ایمیل بگیرید از TP که تاییده دریافت فرم هستش و بعد از اون هم دیگه امکان تصحیح کردن فرم وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط walkman نمایش پست ها
    مطمئنید که submit کردید؟ تا زمانی که اونجا رنگ قرمز می بینید یعنی که یک بخشی ناقص هستش. مرحله به مرحله چک کنید دوباره. همه چیز باید سبز باشه. در ضمن بعد از اینکه submit کردید باید یک ایمیل بگیرید از TP که تاییده دریافت فرم هستش و بعد از اون هم دیگه امکان تصحیح کردن فرم وجود نداره.
    وقتی وارد اکانت تله پرفورمنس شدم، با استفاده از لینک Create an application برای خودم و همسرم با شماره های GWF که داشتیم دوتا اپلیکیشن ساختم. عکس پرینت اسکرین رو گذاشتم. الان وقتی وارد اکانت میشم دوتا اپلیکیشن دیده میشه. و در قسمت Track وضعیت همه موارد قرمز است.
    آیا الان باید مبلغی دوباره واریز کنم؟ من Added Value Service نخواستم. آیا لازمه که هزینه پیک رو بپردازیم؟ چون من الان Return by courier رو yes زدم.
    عکس وضعیت ها رو گذاشتم.
    1. http://www.photobox.co.uk/my/photo/f...id=20777480823
    2. http://www.photobox.co.uk/my/photo/f...id=20777480853
    3. http://www.photobox.co.uk/my/photo/f...id=20777480872
    من هیچ ایمیلی از تله دریافت نکردم. لطفا راهنمایی کنید دوستان.

Junior Member

باسلام خدمت دوستان
    من الان استانبول هستم و پسفردا هم وقت سفارت دارم.
    امروز یک سر رفتم تله پرفورمنس یک اقایی که پشت کانتر جلوی درب تله نشسته بود به من پیشنهاد کرد از راهنمایی یک ایرانی به اسم Valod ABRAMIAN استفاده کنم. گفت اگه میخوای بهش زنگ بزنم بیاد اینجا. تماس گرفت سه دقیقه بعد اومد و مدارکم رو چک کرد گفت همه چیز تکمیله. ازم خواست که یک ساعت قبل وقتم جلوی پروفیلو باشم تا من و خانومم رو باهم ببره داخل و کارامون رو انجام بده.
    از دوستان کسی این شخص رو میشناسه ؟ ایا قابله اعتماد هست؟
    گفت برای پیکاپ ویزاو پاسپورتم نفری ۱۰۰ دلار میگیره که من از ایران قیمت گرفتم ۶۰ دلار قیمت دادن.
    دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید..

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

هومن عزیز سلام
    من منتظر صدور CoS بودم که دانشگاه این پیغام رو بهم داد:
    The Certificate of Sponsorship was declined by UKVI. This was due to UKVI being inundated with Restricted COS requests this month and the role of Research Associate not being considered to be a shortage occupation or one that required a PhD.

دلیل رد درخواست دقیقا چی بوده؟
    قراره برای ماه آینده (جولای) اقدام کنن، با توجه به این رد شدن درخواست، شانس صدور CoS در مرتبه دوم چقدر هست؟
    آیا هر چه زودتر اقدام بشه، شانس موفقیت بالاتر میره یا خیر؟
    ممنون از لطفت
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    منم قبل از رفتن به سفارت پاسم رو عوض کردم و به اسپانسرم اطلاع دادم. اونا هم توی cos یه جمله اضافه کردن که از زمان درخواست cosپاس عوض شده و اطلاعات جدید اینه و مشکلی ایجاد نشد. و البته هر دو پاس رو هم باید با خودتون ببرید و تحویل بدید
    سلام. من که پاسپورتم تا ۲۰۱۷ اعتبار داره و میخوام ویزای کاری ۳ ساله بگیرم، آیا نیازه که تمدیدش کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    هومن عزیز سلام
    من منتظر صدور CoS بودم که دانشگاه این پیغام رو بهم داد:
    The Certificate of Sponsorship was declined by UKVI. This was due to UKVI being inundated with Restricted COS requests this month and the role of Research Associate not being considered to be a shortage occupation or one that required a PhD.

دلیل رد درخواست دقیقا چی بوده؟
    قراره برای ماه آینده (جولای) اقدام کنن، با توجه به این رد شدن درخواست، شانس صدور CoS در مرتبه دوم چقدر هست؟
    آیا هر چه زودتر اقدام بشه، شانس موفقیت بالاتر میره یا خیر؟
    ممنون از لطفت
    اثری نداره چون دلیل رد شدن تکمیل ظرفیت Tier 2 f بوده. خیر به زود اقدام کردن نیست چون همه رو جمع میکنند و بعد براساس امتیازدهی عمل میشه.

رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اثری نداره چون دلیل رد شدن تکمیل ظرفیت Tier 2 f بوده. خیر به زود اقدام کردن نیست چون همه رو جمع میکنند و بعد براساس امتیازدهی عمل میشه.
    فرمودید «اثری نداره»؛ یعنی اگر در ماه آینده هم اقدام کنن به احتمال بالا رد میشه؟ درست متوجه شدم؟
    این امتیازدهی بر اساس چه پارامترهایی هست؟ ممکنه یه لینک راهنما بدید تا اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

Junior Member

[QUOTE=keivan68;2011639]سلام. من که پاسپورتم تا ۲۰۱۷ اعتبار داره و میخوام ویزای کاری ۳ ساله بگیرم، آیا نیازه که تمدیدش کنم؟
    ممنون[/QUOTE]
    شما نیازی به تعویض پاسپورت ندارید. فقط بعد از تعویض پاسپورت در اینده یا باید هردو پاستون همراهتون باشه یا هزینه ترنسفر ویزا رو بدین و منتقلش کنید به پاس جدید که اصلا نیاز نیست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    فرمودید «اثری نداره»؛ یعنی اگر در ماه آینده هم اقدام کنن به احتمال بالا رد میشه؟ درست متوجه شدم؟
    این امتیازدهی بر اساس چه پارامترهایی هست؟ ممکنه یه لینک راهنما بدید تا اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
    من کجا گفتم دوباره رد میشید؟ گفتم ربطی نداره. یعنی هر ماه به صورت مستقل بررسی میشه:
    https://www.gov.uk/government/public...of-sponsorship

https://www.gov.uk/government/upload...nce__v_1_1.pdf
    پاراگراف 29.8 تا 29.33

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام به دوستان عزیز

آگه کسی بعد از دوره دکتری، یکسال به عنوان ریسیرچر با tier 2 در دانشگاه کار کنه و بعد از یکسال قراردادش تمام بشه و یک.کار خارج از دانشگاه پیدا کنه برای اون کار باز جدید احتیاج به market test داره؟
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)