صفحه 63 از 183 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط shahveh نمایش پست ها
    من همین امروز ویزام رو گرفتم. یک استیکر زدن در پاسپورتم به مدت 3 سال اعتبار داره. فقط در همون استیکر ویزا ازم خواستند که تا هفت روز پس از ورود به پلیس مراجعه کنم جهت ثبت نام. کسی از دوستان میدونه به کدام پلیس باید مراجعه کرد؟
    اول به نزدیکترین پلیس به محل اقامتتون برید، بهتون یک برگه می دن که گفته چی کار باید بکنید. یک آدرس ایمیل و تلفن هست که باید باهاشون تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. بسته به محلی که هستید ممکنه که تا یک ماه بعد بهتون وقت بدن، ولی خودشون هم می گن که مشکلی از بابت اون 7 روز نیست. در ضمن دو قطعه عکس، مدرکی که تایید کنه آدرستون رو، مدرکی که دانشجویی یا کارمندی رو تایید کنه به علاوه 34 پوند هم لازمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط walkman نمایش پست ها
    اول به نزدیکترین پلیس به محل اقامتتون برید، بهتون یک برگه می دن که گفته چی کار باید بکنید. یک آدرس ایمیل و تلفن هست که باید باهاشون تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. بسته به محلی که هستید ممکنه که تا یک ماه بعد بهتون وقت بدن، ولی خودشون هم می گن که مشکلی از بابت اون 7 روز نیست. در ضمن دو قطعه عکس، مدرکی که تایید کنه آدرستون رو، مدرکی که دانشجویی یا کارمندی رو تایید کنه به علاوه 34 پوند هم لازمه.
    ممنونم، آیا من الان باید برای گرفتن BRP هم اقدام کنم؟ لازمه که رجیستر کنم جایی؟ یا هموم پلیس به من میگه که باید چیکار کنم؟

Junior Member

ممنونم، آیا من الان باید برای گرفتن BRP هم اقدام کنم؟ لازمه که رجیستر کنم جایی؟ یا هموم پلیس به من میگه که باید چیکار کنم؟
    من خودم هم دقیقاً نمی دونم چی کار باید کرد. ایمیل زدم براشون ولی هنوز جواب ندادن. اینجا هم سوال کردم ولی ظاهراً هیچ کدوم از دوستان تجربه ای در این مورد ندارن.

Junior Member

جواب سوال 12 رو چی دادید. با توجه به اینکه جدیدن مدارک رو تحویل دادید، لیست مدارک رو لطف میکنید بگید؟ آیا مدرک تحصیلی هم ارائه دادید؟ برای همسرتون چه مدارکی؟

Junior Member

سلام
    برای ویزای تییر 2 سه ساله همزمان با همسرم از استانبول اقدام کردم
    پس از دوهفته از تحویل مدارک بهم زنگ زدن گفتن افسر ویزا می خواد با شما مصاحبه کنه.
    بالاخره دوشنبه گذشته بهم زنگ زدن و مصاحبه 18 دقیقه ای رو با من انجام دادن. سوالات اگه یادم نرفته باشه به شرح زیر بود:

1- برای چه ویزایی اقدام کردی؟
    2- چطور این شغل رو پیدا کردی؟ آگهی شغل رو کجا دیدی؟
    3- چطور اپلای کردی؟
    4- آیا مصاحبه شدی؟ کی مصاحبه شدی؟ چه وقت جوابش اومد؟
    5-با کی میری انگلیس؟
    6-خانمت اونجا می خواد چیکار کنه؟
    7- الان کجا کار میکنی؟ کارت چیه؟
    8- انگلیس قراره چیکار کنی؟
    9- کمپانی کجای انگلیسه؟
    10- شما کجا سکونت خواهی داشت؟
    و از همه مهمتر :
    11 - بعد از اتمام ویزا چیکار میکنی؟
    با توجه به اینکه تییر 2 مصاحبه ای نداشته تا بحال و گاها پیش اومده مصاحبه باشه گفتم دوستان در جریان نمونه سوالات احتمالی باشند. البته این قابل استناد برای همه نیست و سوالاتیست که از من پرسیده شد.
    پاسپورتم فردا تحویل ایجنت میشه (دقیقا 4 هفته پس از اپوینتمنت JUN 25 2015 تا JUL 23 2015) و نمیدونم جوابش + یا - !!!

جواب سوال 11 رو چی دادید. با توجه به اینکه جدیدن مدارک رو تحویل دادید، لیست مدارک رو لطف میکنید بگید؟ آیا مدرک تحصیلی هم ارائه دادید؟ برای همسرتون چه مدارکی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feda نمایش پست ها
    جواب سوال 11 رو چی دادید. با توجه به اینکه جدیدن مدارک رو تحویل دادید، لیست مدارک رو لطف میکنید بگید؟ آیا مدرک تحصیلی هم ارائه دادید؟ برای همسرتون چه مدارکی؟
    هردو سوالای شما رو قبلا جواب دادم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2044288
    مدارک اگه چیزی از قلم نیفتاده باشه:
    1- ترجمه سند ازدواج و ترجمه شناسنامه خودم و خانمم
    2- ترجمه مدرک فوق لیسانس با ریز نمرات خودم و لیسانس خانمم
    3- اصل کارنامه آیلتس از IDP ترکیه مورد تایید سفارت
    4- اصل قراردادم و ضمایم آن ( COSهم تعریف شده و شماره ان در سیستم وجود داره یعنی کاملا الکترونیکی است(
    5- عکس 3.5*4.5 (2تا برای هرکداممون)
    7- فرم ضمیمه 5 فقط برای من و پرینت فرم تقاضای خود و همسرم
    بعلاوه کپی از همه ترجمه ها (ظاهرا کپی بدی اصل ها رو برمیگردونن)

Junior Member

سلام من همچین افری را از دانشگاه دیگه دارم و به من دو کدCoS number and sponsor licence numbe دادن. چیزی به اسم cos ندادن و گفتن همین دو کر را برای اپلای ویزا لازم داری لطفا راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مهمترین مساله CoS هست که باید باشه. نامه اضافی برای توضیح هزینه زندگی قابل قبول نیست و باید در CoS این مساله به طور واضح ذکر بشه. بله باید ضمیمه 5 رو هم پر کنید. شما که میگید قبلا اقدام کردید چطور نمیدونید این رو؟
    سلام

من هم از استانبا می خواهم اقدام کنم لطفا بگید که برگه عبور چیه. آیا تو مدت پروسه بررسی ویزا اپلیکشن برای برگشت به ایران باید کار خاصی کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramab نمایش پست ها
    ويزاي من صادر شده
    تاريخ اقدام
    19/2/2013
    تاريخ صدور
    25/2/2013

از استانبول اقدام کردم ... اگه ميدونستم انقدر زود مياد مي موندم خودم پاس رو مي گرفتم

ولي با برگه عبور برگشتم ايران
    ویرایش توسط hpmoner : July 31st, 2015 در ساعت 03:55 PM

Junior Member

در بند8.9(appendix 5) در مورد وضعیت زیان پرسیده که از 10 هست ولی ایلتس از 9 هست باید چه عددی رو زد. فکر می کنم 10 یعنی nature. یعنی این سوال رو نباید تیک زد؟
    Put a cross (X) in the box to confirm that you claimed 10 points for your level of English Language.

سلام
    پارت 10, (appendix 5 (summary sheet منظور از (document provided(please list چیه. باید تیک بزنیم. خوب این داکیومن ها ارائه می شه به صورت هارد کپی دیگه؟!

Tier and Category: Tier 2 (General - New hires - restricted این یعنی چی منظور از restrictedچیه؟ این تو cosهم درج شده.

Have you taken more than one months leave in the last year? این سوال در قسمت tier 2 skilled worker bud.

منظورش رو متوجه نشدم
    ویرایش توسط hpmoner : July 31st, 2015 در ساعت 03:51 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط eva2015 نمایش پست ها
    در بند8.9(appendix 5) در مورد وضعیت زیان پرسیده که از 10 هست ولی ایلتس از 9 هست باید چه عددی رو زد. فکر می کنم 10 یعنی nature. یعنی این سوال رو نباید تیک زد؟
    Put a cross (X) in the box to confirm that you claimed 10 points for your level of English Language.
    شما یکم به خودتون زحمت بدید مطالب این فروم و فروم های دیگه رو بخونید هم بد نیست. جواب 90 درصد سوال های شما قبلا داده شده.
    برای این سوال هم یه فرمی توی سایت سفارت هست که معادل نمره همه مدارک رو از ده زده. بگردید اون رو پیدا کنید و با توجه به اون نمرتون رو بزنید.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

سلام
    یه سوال راجع به ارائه مدرک آیلتس به Teleperformance استانبول داشتم. امتحان رو در مرکز idp دبی دادم و امکان گرفتن کارنامه رو ندارم. به مرکز دبی ایمیل دادم و شماره TRF رو خواستم اما گفتن نمیشه بهت بدیم! به نظرتون چه کار باید کرد؟
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)