صفحه 64 از 183 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال راجع به ارائه مدرک آیلتس به Teleperformance استانبول داشتم. امتحان رو در مرکز idp دبی دادم و امکان گرفتن کارنامه رو ندارم. به مرکز دبی ایمیل دادم و شماره TRF رو خواستم اما گفتن نمیشه بهت بدیم! به نظرتون چه کار باید کرد؟
    اگر امتحان رو بعد از 6 آوریل دادید باید شماره SELT number رو داشته باشید که روی کارنامه خورده. بدون اون متاسفانه نمیشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eva2015 نمایش پست ها
    بنده کل 60 صفحه رو خوندم. (یکم به خودتون زحمت بدید) به نظر شما لحن درستی هست. مجبور به پاسخ دادن نیستید ولی سوالی مسخرا به نظر شما می یاد حق توهین ندارید.
    شما میشه لطف کنید بگید کجا گفته نمره از 10؟؟؟؟ اولا ضمیمه 5 دیگه ضروری نیست ولی من اصلا ندیدم چنین چیزی رو؟

Junior Member

8.3 .English language test (10 points). For a list of acceptable tests see the link in the Tier 2 Policy Guidance.
    منظور من این متن بود. از یکی از دوستان پرسیدم . گویا مهنیش این هست که این قسمت(زبان) 10 امتیاز داره.

Provide details of the test taken:

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما میشه لطف کنید بگید کجا گفته نمره از 10؟؟؟؟ اولا ضمیمه 5 دیگه ضروری نیست ولی من اصلا ندیدم چنین چیزی رو؟

ApplyAbroad Guru

8.3 .English language test (10 points). For a list of acceptable tests see the link in the Tier 2 Policy Guidance.
    منظور من این متن بود. از یکی از دوستان پرسیدم . گویا مهنیش این هست که این قسمت(زبان) 10 امتیاز داره.

Provide details of the test taken:
    بله دقیقا معنیش همینه.

دوست عزیز شما وقتی میای اینجا میپرسی برگه عبور چیه یعنی نخوندی! و یکم به خودتون زحمت بدید هم هیچ توهینی محسوبی نمیشه. فحش که بهتون ندادم. اون سوالی رو هم که جواب دادم چون فکر میکردم تا حالا پرسیده نشده جواب دادم وگرنه بقیه سوال های تکرای روتون رو اصلا جواب ندادم. دقت بکنید کس دیگه ای هم بهتون جواب نمیده (اگر تا حالا پاک نشده باشن) مگه تازه وارد باشه تو فروم و از قوانین اطلاعی نداشته باشه.
    بنده کل 60 صفحه رو خوندم. (یکم به خودتون زحمت بدید) به نظر شما لحن درستی هست. مجبور به پاسخ دادن نیستید ولی سوالی مسخرا به نظر شما می یاد حق توهین ندارید.

Junior Member

برگه عبور در قسمت سفارت در ترکیه کامل توضیح داده شده. در قسمت tier 2 حرف زیادی نزده و اسمش عنوان شده و باید از کنسول ایران گرفت. قسمت tier2 رو قبلا خونده بودم و الان هم سفارت ترکیه اون قسمت خیلی کمک کرد من رو.
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    دوست عزیز شما وقتی میای اینجا میپرسی برگه عبور چیه یعنی نخوندی! و یکم به خودتون زحمت بدید هم هیچ توهینی محسوبی نمیشه. فحش که بهتون ندادم. اون سوالی رو هم که جواب دادم چون فکر میکردم تا حالا پرسیده نشده جواب دادم وگرنه بقیه سوال های تکرای روتون رو اصلا جواب ندادم. دقت بکنید کس دیگه ای هم بهتون جواب نمیده (اگر تا حالا پاک نشده باشن) مگه تازه وارد باشه تو فروم و از قوانین اطلاعی نداشته باشه.

Junior Member

فوری فوری

آیا کد رفرنس healthcare immigration باید روز تحویل مدارک جایی ثبت بشه. چطور باید ثابت کنیم پولش رو دادیم؟ من از میل های تاییدیه پرداخت پرینت گرفتم. اونا رو باید ارائه بدم؟

Junior Member

فوری فوری

آیا کد رفرنس healthcare immigration باید روز تحویل مدارک جایی ثبت بشه. چطور باید ثابت کنیم پولش رو دادیم؟ من از میل های تاییدیه پرداخت پرینت گرفتم. اونا رو باید ارائه بدم؟
    Up to my experience, You will be requested to write it down on the first page of your application form by yourself or the Teleperformance Agent will do that after asking you about IHS reference code.
    As I know, they changed the application process, and It seems you must have encountered to IHS payment during your application process, if not; you can do according to what I mentioned in the first line.

Junior Member

سلام

آیا قبل از تماس برای مصاحبه تلفنی، از طریق میل اطلاع رسانی می شود؟ از این بابت نگران هستم که شاید موقع تماس بیرون باشم یا جای شلوغی باشم و صدا خوب شنیده نشه.
    ویرایش توسط eva2015 : August 9th, 2015 در ساعت 12:24 AM

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

سلام

آیا قبل از تماس برای مصاحبه تلفنی، از طریق میل اطلاع رسانی می شود؟ از این بابت نگران هستم که شاید موقع تماس بیرون باشم یا جای شلوغی باشم و صدا خوب شنیده نشه.
    فعلا که 15 روز گذشته و خبری از تماسشون نیست. البته موقع تحویل مدارک گفتند Tier 2 مصاحبه نداره.

میشه بپرسم کارفرمای شما کیه؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)