صفحه 65 از 183 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان
    پیشاپیش از تکراری بودن سوال عذرخواهی می کنم
    دوستان من ساکن استرالیا هستم و از طریق همکاران انگلیسی ام یک پیشنهاد کاری از شرکتی در لندن با درآمد سالانه 70000پوندی دریافت کردم. با توجه به عجله کارفرما به نظر شما سریعترین راه دریافت ویزایی که اجازه کار در انگلستان داشته باشد چیست؟
    ضمنا من اقامت دایم استرالیا و پاسپورت ایرانی دارم.
    لطفا کمکم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash8566 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیشاپیش از تکراری بودن سوال عذرخواهی می کنم
    دوستان من ساکن استرالیا هستم و از طریق همکاران انگلیسی ام یک پیشنهاد کاری از شرکتی در لندن با درآمد سالانه 70000پوندی دریافت کردم. با توجه به عجله کارفرما به نظر شما سریعترین راه دریافت ویزایی که اجازه کار در انگلستان داشته باشد چیست؟
    ضمنا من اقامت دایم استرالیا و پاسپورت ایرانی دارم.
    لطفا کمکم کنید
    ممنون
    راه سریعتر یا کندتری وجود نداره باید برای ویزایTier 2 اقدام کنید و شرط اصلی اینه که شرکت انگلیسی مجوز Tier 2 رو داشته باشه و بعد باید کار رو برای 4 هفته آگهی کنه و ادعا کنه شما از همه بهتر بودید. بعد از این مراحل میتونید برای ویزا اقدام کنید اگر همه چیز خوب پیش بره.

Junior Member

ممنون آقا هومن از راهنمایی تون.
    تا اونجایی که تو سایت هوم آفیس برای ویزای tier 2 دیدم صحبتی از آگهی کار برای اطمینان از عدم وجود نیروی کار در کشورهای اروپایی است ولی یه کم گیج شدم.
    چون رشته من جزو shortage list هستش و از اولین جمله پایین من میفهم که نیازی به آگهی کار نیست ولی دومین جمله میگه که باید کار برای tier2 آگهی بشه. میشه راهنمایی کنید.
    Advertising the job

You may need to advertise the job you’re offering if it’s not on the shortage occupation list.
    You must advertise any job you offer to a worker in the following categories:

• Tier 2 (General)

ضمنا به غیر از پرسیدن مستقیم از شرکت انگلیسی برای فهمیدن اینکه شرکت جزو شرکتهای دارای مجوز tier2 هست راه دیگری برای چک کردن این موضوع وجود داره؟

ApplyAbroad Guru

ممنون آقا هومن از راهنمایی تون.
    تا اونجایی که تو سایت هوم آفیس برای ویزای tier 2 دیدم صحبتی از آگهی کار برای اطمینان از عدم وجود نیروی کار در کشورهای اروپایی است ولی یه کم گیج شدم.
    چون رشته من جزو shortage list هستش و از اولین جمله پایین من میفهم که نیازی به آگهی کار نیست ولی دومین جمله میگه که باید کار برای tier2 آگهی بشه. میشه راهنمایی کنید.
    Advertising the job

You may need to advertise the job you’re offering if it’s not on the shortage occupation list.
    You must advertise any job you offer to a worker in the following categories:

• Tier 2 (General)

ضمنا به غیر از پرسیدن مستقیم از شرکت انگلیسی برای فهمیدن اینکه شرکت جزو شرکتهای دارای مجوز tier2 هست راه دیگری برای چک کردن این موضوع وجود داره؟
    اگه shortage skill هست شرایط فرق داره. در سایت UKVI فهرست شرکتهای دارای مجوز هست

Junior Member

ممنون همومن جان
    این امتحان آیلتس 4 هم مثل اینکه داره دردسر ساز میشه چون گویا باید فقط مرکز مورد تایید اداره مهاجرت انگلیس باشه.
    اولین امتحان تو استرالیا 2 ماه دیگست!!!!
    بنابراین من مجبورم برم بالی واسه امتحان. سوالم اینه که تو مراحل ثبت نام آیلتس میپرسه که آیا میخواهید مدرک به سازمانی فرستاده بشه؟ آیا باید Home Office رو انتخاب کنیم یا نیازی به این کار نیست و فقط نتایج و کد رفرنس رو باید تو فرم ثبت نام انلاین ویزا بنویسیم و اونا خودشون چک می کنند.

ApplyAbroad Guru

ممنون همومن جان
    این امتحان آیلتس 4 هم مثل اینکه داره دردسر ساز میشه چون گویا باید فقط مرکز مورد تایید اداره مهاجرت انگلیس باشه.
    اولین امتحان تو استرالیا 2 ماه دیگست!!!!
    بنابراین من مجبورم برم بالی واسه امتحان. سوالم اینه که تو مراحل ثبت نام آیلتس میپرسه که آیا میخواهید مدرک به سازمانی فرستاده بشه؟ آیا باید Home Office رو انتخاب کنیم یا نیازی به این کار نیست و فقط نتایج و کد رفرنس رو باید تو فرم ثبت نام انلاین ویزا بنویسیم و اونا خودشون چک می کنند.
    خیر نیازی نیست همون کد مخصوص رو بنویسید و اصل مدرک رو هم ارایه کنید مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

همراه تایر 2 اجازه کار تو انگلیس رو داره؟ محدودیت زمانی داره کار کردنش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط feda نمایش پست ها
    همراه تایر 2 اجازه کار تو انگلیس رو داره؟ محدودیت زمانی داره کار کردنش؟
    براساس قوانین کنونی اجازه کار تمام وقت داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگه shortage skill هست شرایط فرق داره. در سایت UKVI فهرست شرکتهای دارای مجوز هست
    هومن جان منظورت اینه که اگه SHORTAGE LIST باشه نیازی به آگهی نیست

ApplyAbroad Guru

هومن جان منظورت اینه که اگه SHORTAGE LIST باشه نیازی به آگهی نیست
    در لینک زیر بند 28.6 و 28.7 در صفحه 86 رو مطالعه کنید:

https://www.gov.uk/government/upload...nce__v_1_1.pdf

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)