صفحه 66 از 183 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member Mehdiest آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان

سوالی از حضورتون داشتم.

من علاقمند مهاجرت به انگلستان هستم. میخواستم بدونم از طریق ویزای کار باید از کجا شروع کنم و چه مراحلی رو طی کنم ؟

لیسانس دارم و همچنین مدارک بین المللی مرتبط با کامبیوتر و حدود ۵ سالی سابقه کار.

ielts = 7 و teofl=100

همچنین آشنایانی که بیش از ۴۰ سال در این کشور سکونت دارند.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان
    من برای ویزای Tier 2 General می خوام ثبت نام کنم برای آزمون آیلتس
    از اونجایی که قوانین امتحان عوض شده باید امتحان Ielts for UKVI رو بدم. می خواستم راهنمایی کنید که آیا امتحان رو باید جنرال بدم یا آکادمیک. چون تست UKVI‌ هر دو نوع امتحان رو داره.

ممنون و موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manofthematch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای Tier 2 General می خوام ثبت نام کنم برای آزمون آیلتس
    از اونجایی که قوانین امتحان عوض شده باید امتحان Ielts for UKVI رو بدم. می خواستم راهنمایی کنید که آیا امتحان رو باید جنرال بدم یا آکادمیک. چون تست UKVI‌ هر دو نوع امتحان رو داره.

ممنون و موفق باشید
    فرقی نمیکنه از نظر سفارت. از کارفرما بپرسید برای اونها فرقی میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگه سوالم تکراری هست واقعا عذر می خوام خیلی فوریه.

من دیروز از یه دانشگاه تو گلاسگو که برای مقطع دکترا اپلای کرده بودم پذیرش گرفتم که پروژه من از طرف یه شرکت تو هلند ساپورت مالی میشه.
    این ایمیل برای من اومده:
    Conditions of Employment: The University applying and securing a Restricted Certificate of Sponsorship (CoS) and you applying and securing a Tier 2 Visa for the duration of employment
    Start date: 1/12/2015

من سربازی دارم یعنی برای خروج از کشور باید پذیرش در مقطع دکترا رو ببرم وزارت علوم. حالا اولین سوال اینه که آیا وزارت علوم یا کلا نظام وظیفه با اینکه من ویزای کار گرفتم مشکل خواهند داشت یا کلا اصلا نمی فهمن؟ ( منظورم اینه که الان به من ویزای کار می خوان بدن نه ویزای دانشجویی. این مشکل ایجاد می کنه برای خروج از کشور؟)

سوال دوم اینه که ( Certificate of Sponsorship (CoS چی هستش؟

سوال سوم این که من باید دقیقا دو ماه بعد اونجا باشم. من تافل دارم با نمره ی 94. از طرفی گویا ویزای انگلیس فقط آیلتس می خواد و مال ایرانو هم قبول نداره. اگه من 3 هفته برای آیلتس بخونم بعد امتحان بدم، بعد از دو هفته نتیجش بیاد و من درخواست ویزا بدم اصلا ویزا می رسه تا 3 هفته یا نه؟

سوال چهارم هم این که برای این نوع ویزا حتما باید آیلتس آکادمیک بدم؟

شرمنده زیاد شد سوالا. ممنون میشم راهنمایی کنید چون هم عجله دارم هم اطلاعاتم خیلی کمه. مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه سوالم تکراری هست واقعا عذر می خوام خیلی فوریه.

من دیروز از یه دانشگاه تو گلاسگو که برای مقطع دکترا اپلای کرده بودم پذیرش گرفتم که پروژه من از طرف یه شرکت تو هلند ساپورت مالی میشه.
    این ایمیل برای من اومده:
    Conditions of Employment: The University applying and securing a Restricted Certificate of Sponsorship (CoS) and you applying and securing a Tier 2 Visa for the duration of employment
    Start date: 1/12/2015

من سربازی دارم یعنی برای خروج از کشور باید پذیرش در مقطع دکترا رو ببرم وزارت علوم. حالا اولین سوال اینه که آیا وزارت علوم یا کلا نظام وظیفه با اینکه من ویزای کار گرفتم مشکل خواهند داشت یا کلا اصلا نمی فهمن؟ ( منظورم اینه که الان به من ویزای کار می خوان بدن نه ویزای دانشجویی. این مشکل ایجاد می کنه برای خروج از کشور؟)

سوال دوم اینه که ( Certificate of Sponsorship (CoS چی هستش؟

سوال سوم این که من باید دقیقا دو ماه بعد اونجا باشم. من تافل دارم با نمره ی 94. از طرفی گویا ویزای انگلیس فقط آیلتس می خواد و مال ایرانو هم قبول نداره. اگه من 3 هفته برای آیلتس بخونم بعد امتحان بدم، بعد از دو هفته نتیجش بیاد و من درخواست ویزا بدم اصلا ویزا می رسه تا 3 هفته یا نه؟

سوال چهارم هم این که برای این نوع ویزا حتما باید آیلتس آکادمیک بدم؟

شرمنده زیاد شد سوالا. ممنون میشم راهنمایی کنید چون هم عجله دارم هم اطلاعاتم خیلی کمه. مرسی.
    سلام

۱. گمان می‌کنم نظام وظیفه قانع نشود. مگر اینکه ویزا تحصیلی باشد.

۲. گواهی که کارفرما (کارفرمای مورد تائید برای صدور ویزا) برای شما صادر می‌کند و با شماره‌ی آن می‌توانید برای دریافت ویزای Tier 2 اقدام کنید.
    CoS Number

۳. فکر نمی‌کنم تافل قابل تبدیل باشد.
    در یکی از مراکز قابل قبول سفارت باید امتحان بدهید.
    مدارک اخذ شده از ایران قابل پذیرش نیستند.

۴. برای ویزای تحصیلی آکادمیک
    برای ویزای کاری آکادمیک یا جنرال تفاوتی ندارد (اما از کارفرما هم بپرسید شاید برای اون‌ها اهمیت داشته باشد).

Junior Member

خیلی ممنون بابت پاسختون
    البته خیلی نگران تر شدم چون فکر می کردم مشکل اصلیم نرسیدن ویزا باشه نه خروج از کشور!!!

الان به نظر شما منطقی هست که من ایمیل بزنم بگم که ویزای دانشجویی TIER 4 می خوام به جای TIER 2. من از اول شروع کردم به خوندن مطالب 66 صفحه ی موجود و گویا ویزای کار برای اقامت بهتر هستش.

بقیه دوستان اگه شرایط منو داشتید (سربازی دارم و برای PhD دارن بهم ویزای TIER 2 می دن) لطفا راهنمایی کنید که من چه کنم؟؟؟ منظورم اینه که با این شرایط تونستید از کشور خارج بشید یا نه؟

سوال دوم این که میانگین زمان دریافت ویزای کار بعد از درخواست چقدر هستش؟؟؟ همین جا خوندم که حدود 3 هفته هستش. دوستان اگه تجربیات دیگه ای دارن لطفا بگن. ممنون.

نکته ی دیگه ای هست این که من بعد از یک سال ونیم باید برم هلند و در همون شرکتی که ساپورت می کنه پروژه رو ادامه بدم. سوال سومی که دارم اینه که اون یک سال و نیم اولی که من اسکاتلند هستم برای گرفتن اقامت سیو نمیشه؟؟؟

Junior Member

ببینید اگر منظور شما از منطقی‌بودن و آینده‌ای که در نظر دارید دریافت اقامت دائم هست، Tier 2 بدون‌شک بهتر هست.
    اگر بحث فقط نظام وظیفه هست با هر ویزایی که می‌توانید خارج شوید اقدام کنید. با قوانین فعلی امکان تبدیل Tier 4 به ویزای‌های دیگر وجود دارد.

البته با دولت محافظه‌کار فعلی و محدودیت‌هایی که در نظر گرفتند (و به نظر میاد دارند بیشتر و بیشتر می‌شوند) گرفتن Tier 2 خارج از اتحادیه اروپا خیلی مشکل هست.

مدت زمان دریافت ویزا طبق گفته‌ی کاربران بین ۱۰ تا ۱۴ روز از کشور ترکیه بوده.

سایر موارد هم کاربران با تجربه اگر پاسخ بدهند بهتر هست...

Junior Member

با سلام به همگی
    من میخوام برای تمدید ویزای Tier 2 از داخل انگلیس اقدام کنم. طبق قوانین جدید باید علاوه بر مبلغ ویزا باید سالی 200 پوند هم پول نشنال اینشورنس داده بشه برای هر اپلیکنت.
    سوال من اینه که برای بچه 3 ماهه هم پول ویزا و پول نشنال اینشورنس باید مثل فرد بالغ پرداخت بشه.

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser_ نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    من میخوام برای تمدید ویزای Tier 2 از داخل انگلیس اقدام کنم. طبق قوانین جدید باید علاوه بر مبلغ ویزا باید سالی 200 پوند هم پول نشنال اینشورنس داده بشه برای هر اپلیکنت.
    سوال من اینه که برای بچه 3 ماهه هم پول ویزا و پول نشنال اینشورنس باید مثل فرد بالغ پرداخت بشه.

با تشکر
    بله باید برای همه پرداخت شه. تو خود سایت UKVI اطلاعات کامل هست.

Junior Member

سلام. برای ارائه مدرک مالی 90 روزه برای ویزای Tier2، مشکلی پیش میاد اگر این حساب بانک به نام نفری باشه که داره به عنوان Dependent اپلای می کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)