صفحه 67 از 183 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehir نمایش پست ها
    سلام. برای ارائه مدرک مالی 90 روزه برای ویزای Tier2، مشکلی پیش میاد اگر این حساب بانک به نام نفری باشه که داره به عنوان Dependent اپلای می کنه؟
    خیر باید به اسم فرد اصلی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر باید به اسم فرد اصلی باشه.
    ممنونم. من دیروز یکی از فایل هایی که اینجا گذاشته بودید راجع به dependent رو خوندم و تو بند 97 نوشته بود که حساب می تونه به نام فرد اصلی، dependent و یا هر دو باشه. این که شما میگید یعنی قانون عوض شده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehir نمایش پست ها
    ممنونم. من دیروز یکی از فایل هایی که اینجا گذاشته بودید راجع به dependent رو خوندم و تو بند 97 نوشته بود که حساب می تونه به نام فرد اصلی، dependent و یا هر دو باشه. این که شما میگید یعنی قانون عوض شده؟
    خیر اون برای پول مورد نیاز برای همراهه. برای نفر اصلی پول باید در حساب خودش باشه یا اینکه اسپانسر در CoS تایید کنه هزینه ها رو برای ماه اول میده.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

سلامی دوباره

دوستان. ویزای من یکبار به دلیل عدم ارائه مدرک IELTS FOR UKVI رد شد. به همین خاطر در تنها جای ممکن ثبت نام کرده و دوباره IELTS FOR UKVI دریافت کردم. نمره کل من از این آزمون که (بی میل و رغبت سر جلسه اش نشستم) در مجموع 6.0 آمد. (B2) . امروز پس از مدت ها کش وقوس از دانشگاه درخواستCOS کرده ام که پاسخشان این چنین است:

- شما باید مدرکی ارائه کنید که آیلتس شما برابر خواسته سفارت است (B1) در حالی که خود سایت IELTS و UKVI اعلام داشته اند:

https://www.gov.uk/government/upload...uage_tests.pdf

(صفحه 12، مدرک آیلتس دریافت شده، نمره B2 بالاتر از B1 و C2 بالاتر از C1 است)

IELTS is accepted by UKVI at band scores 4.0 and above, equivalent to CEFR level B1.

حال با توجه به این که من نمره بالاتری از درخواست ویزای Tier 2 General داشته ام؛ آیا سفارت این مدرک را خواهد پذیرفت یا این که حتما باید در آزمونی 4.0 دریافت کرده باشم؟

به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

رشته و دانشگاه

Angry پاسخ : ویزای کار TIER 2

البته من دوباره قوانین ویزای Tier 2 رو مرور کردم:

https://www.gov.uk/government/upload...ce_04_2015.pdf

در این نوشته در صفحات سی و چهار و سی پنج، بخش ششم و ماده 133 تشریح شده است:

133- If you are applying for entry clearance or further leave to remain under the Tier 2( General) category, you must have a level of English equivalent to level B1 or
    above
    of the Council of Europe's Common European Framework for Language Learning.

در این ماده آمده است: مدرک زبانی دال بر نمره بالاتر از B1 و همانطوری که اطلاع داریم CEFR در IELTS به ترتیب از A1 به سمت C2 حرکت می کند.
    (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

با این همه باز هم دانشگاه برونل از ارسال COS برای من طفره می رود.

به نظر شما چکار کنم؟

به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    سلامی دوباره

دوستان. ویزای من یکبار به دلیل عدم ارائه مدرک IELTS FOR UKVI رد شد. به همین خاطر در تنها جای ممکن ثبت نام کرده و دوباره IELTS FOR UKVI دریافت کردم. نمره کل من از این آزمون که (بی میل و رغبت سر جلسه اش نشستم) در مجموع 6.0 آمد. (B2) . امروز پس از مدت ها کش وقوس از دانشگاه درخواستCOS کرده ام که پاسخشان این چنین است:

- شما باید مدرکی ارائه کنید که آیلتس شما برابر خواسته سفارت است (B1) در حالی که خود سایت IELTS و UKVI اعلام داشته اند:

https://www.gov.uk/government/upload...uage_tests.pdf

(صفحه 12، مدرک آیلتس دریافت شده، نمره B2 بالاتر از B1 و C2 بالاتر از C1 است)

IELTS is accepted by UKVI at band scores 4.0 and above, equivalent to CEFR level B1.

حال با توجه به این که من نمره بالاتری از درخواست ویزای Tier 2 General داشته ام؛ آیا سفارت این مدرک را خواهد پذیرفت یا این که حتما باید در آزمونی 4.0 دریافت کرده باشم؟

به نظر حق با شماست.
    شما سعی کنید مستند با دانشگاه مکاتبه کنید و بگید این آخرین ویرایش Last updated: 26 August 2015 هست. در این صفحه آخرین ویرایش شرایط به صورت خلاصه داده شده. گفته شده:
    کد:
    passing an approved English language test with at least CEFR level B1 in reading, writing, speaking and listening.
    شما جنرال بودید یا آکادمیک؟

رشته و دانشگاه

Post پاسخ : ویزای کار TIER 2

اتفاقا همین بند رو هم چند لحظه پیش برای دانشگاه فرستادم.
    من آکادمیک بودم.

استاد راهنمام ایمیل زده که این رفتار مدیریت منابع انسانی دانشگاه غیرقابل قبول و احمقانه است (همین لفظ رو تأکید کرده) و نوشته به محض بازگشت از مأموریت (فیلد در رومانی) با این قضیه به صورت قانونی برخورد می کنند.

البته من دوباره قوانین ویزای Tier 2 رو مرور کردم:

https://www.gov.uk/government/upload...ce_04_2015.pdf

در این نوشته در صفحات سی و چهار و سی پنج، بخش ششم و ماده 133 تشریح شده است:

133- If you are applying for entry clearance or further leave to remain under the Tier 2( General) category, you must have a level of English equivalent to level B1 or
    above
    of the Council of Europe's Common European Framework for Language Learning.

در این ماده آمده است: مدرک زبانی دال بر نمره بالاتر از B1 و همانطوری که اطلاع داریم CEFR در IELTS به ترتیب از A1 به سمت C2 حرکت می کند.
    (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

با این همه باز هم دانشگاه برونل از ارسال COS برای من طفره می رود.

ویرایش توسط moshirfar : October 19th, 2015 در ساعت 08:40 PM

ApplyAbroad Guru

بله کاملا احمقانه است. کجای دنیا کسی رو به دلیل کسب نمره بهتر مجازات کردن؟ مسوولان بخشهای اداری در انگلستان معمولا افرادی بسیار بیسواد هستند که سر و کله زدن باهاشون یکی از معضلات زندگی در این کشوره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله کاملا احمقانه است. کجای دنیا کسی رو به دلیل کسب نمره بهتر مجازات کردن؟ مسوولان بخشهای اداری در انگلستان معمولا افرادی بسیار بیسواد هستند که سر و کله زدن باهاشون یکی از معضلات زندگی در این کشوره.
    قسمت خنده دار داستان اینه که ازش پرسیدم خب فرض کنید شخصی نمره آیلتسش 9 باشه و برای ویزای Tier 2 درخواست داده باشه، بهش میگین برو یه نمره 4.0 با خودت بیار؟ ما 9.0 رو قبول نداریم؟

براش تشریح کردم که من مسئول آموزش زبان انگلیسی به شما نیستم که تفاوت Minimum با Exact رو نمی دونی. اونجا نوشته مینیمم و ننوشته نمره باید دقیقا 4.0 باشه. جالبه که همون جواب های مسخره پیشین رو برام فرستاده.

ایمیل هایی که برای من زده بود رو با پیوست قوانین مهاجرت انگلیس به صورت PDF و هایلایت شده برای ریاست بخش منابع انسانی دانشگاه و هم چنین واسطه هایی که در طرح پژوهشی اتحادیه اروپا دارم فرستادم. همشون قول رسیدگی دادند.
    با توجه به تجربه شما از زندگی در این کشور،این قول رسیدگی هم همانند قول های دیگرشون هست یا واقعا رسیدگی می کنند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    قسمت خنده دار داستان اینه که ازش پرسیدم خب فرض کنید شخصی نمره آیلتسش 9 باشه و برای ویزای Tier 2 درخواست داده باشه، بهش میگین برو یه نمره 4.0 با خودت بیار؟ ما 9.0 رو قبول نداریم؟

براش تشریح کردم که من مسئول آموزش زبان انگلیسی به شما نیستم که تفاوت Minimum با Exact رو نمی دونی. اونجا نوشته مینیمم و ننوشته نمره باید دقیقا 4.0 باشه. جالبه که همون جواب های مسخره پیشین رو برام فرستاده.

ایمیل هایی که برای من زده بود رو با پیوست قوانین مهاجرت انگلیس به صورت PDF و هایلایت شده برای ریاست بخش منابع انسانی دانشگاه و هم چنین واسطه هایی که در طرح پژوهشی اتحادیه اروپا دارم فرستادم. همشون قول رسیدگی دادند.
    با توجه به تجربه شما از زندگی در این کشور،این قول رسیدگی هم همانند قول های دیگرشون هست یا واقعا رسیدگی می کنند؟
    احتمال رسیدگی بالاست بخصوص استادتون اگه برگرده و پیگیری کنه شانس خیلی زیاده ولی به طور کلی این طور مسایل اینجا عادیه! خنگی پرسنل اداری تو اینجا یطوری جوک شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)