صفحه 69 از 183 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    ببخشید، شما توی نامه ی پذیرشتون صریحا ذکر شده که باید برای ویزای Tier 2 اقدام کنید؟ چون اگر ذکر نشه قاعدتا وزارت علوم دیگه نمی فهمه که ویزا Tier 2 هست و دانشجویی نیست. در این صورت نباید مشکلی برای خروج از کشور و نظام وظیفه پیش بیاد. مگر این که وزارت علوم تاکید کنه که نوع ویزا باید در نامه ی پذیرش ذکر بشه.کلا طبق گفته دوست عزیزمون KSR، اگر ایرانیانی که برای این بورس اقدام کردند (و ویزای Tier 2 گرفتند) زیاد باشه، باید یه تعدادشون هم مثل من با مشکل سربازی و نوع ویزاشون مواجه می شدند. اگر دوستان اطلاعی در این زمینه دارند ممنون میشم اگر بنده را هم راهنمایی کنند. من خیلی نگرانم که به واسطه ی نوع ویزا نتونم از کشور خارج بشم.باز هم ممنون...
    من نمیدونم شرایط اون دوست دیگه مون چطور بوده و من خودم هم شخصا به نظام وظیفه کاری نداشتم. ولی توی نامه پذیرش من دقیقا ذکر شده که باید برای skilled worker visa (Tier 2) اقدام کنم. ولی ممکنه جزییات نامه پذیرش دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    من نمیدونم شرایط اون دوست دیگه مون چطور بوده و من خودم هم شخصا به نظام وظیفه کاری نداشتم. ولی توی نامه پذیرش من دقیقا ذکر شده که باید برای skilled worker visa (Tier 2) اقدام کنم. ولی ممکنه جزییات نامه پذیرش دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه.
    از همه ی دوستانی که بنده را راهنمایی کردن ممنونم. من از سازمان امور دانشجویان هم سوال کردم (و چون تلفن جواب نمی دادند مجبور شدم برم تهران ) که آیا اصلا نوع ویزا واسشون مهمه یا نه که جواب دادند نه و همین که توی نامه ی پذیرشتون ذکر بشه که قراره برای تحصیل برید کافیه. ایشالله که مشکلی نداره...

سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز
    دانشگاه چند روز پیش ایمیل داد و گفت که ما اشتباه کردیم و باید برای ویزای (Tier 5 (Government Authorised Exchange اقدام کنی. البته من خوشحال شدم چون ظاهرا دیگه نیازی نیست که برم خارج از ایران آیلتس بدم.
    خواستم ببینم که از دوستان کسی اطلاع داره که آیا این نوع ویزا مصاحبه‌ی تلفنی (یا احیانا حضوری) داره یا نه؟
    یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که گذرنامه‌ی من تا هشت ماه دیگه انقضاش تموم میشه. آیا ویزا را متناسب با انقضای گذرنامه صادر میکنند؟ مثلا یه ویزای هفت- هشت ماهه بدند و من مجبور باشم دوباره برای ویزا اقدام کنم یا این که کاری با انقضای گذرنامه ندارند؟
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند به خصوص اگر دوستان اطلاعات خاصی در مورد ویزای (Tier 5 (Government Authorised Exchange دارند چون من اطلاعات خاصی از این نوع ویزا توی این فروم ندیدم.
    با سپاس فراوان...

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز
    دوست عزیز بهترین مرجع همیشه خود سایت سازمان مهاجرت انگلیس است. هر تغییری در قوانین اتفاق افتاده باشد، آن جا نگاشته می شود. بهتر است فایل راهنمای ویزای نوع 5 را دانلود نموده و به طور کامل مطالعه کنید و سپس با آگاهی از شرایط برای ویزا اقدام کنید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترا بورس ماری کوری گرفتم از اسکاتلند. چند صفحه ی قبل رو هم خوندم گویا برای سربازی و خروج از کشور مشکلی نیست که امیدوارم همین طوری باشه.
    تنها چیزی که از طرف دانشگاه به دست من رسیده تا حالا مدرک COS هستش که فقط در صفحه ی آخرش نوشته شده که قراره من سه سال دکترا بخونم. این مدرک برای اخذ معافیت تحصیلی و آزاد کردن مدرک فوق لیسانس و همچنین ترجمه ی رسمی مدارک برای وزارت علوم کافی هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترا بورس ماری کوری گرفتم از اسکاتلند. چند صفحه ی قبل رو هم خوندم گویا برای سربازی و خروج از کشور مشکلی نیست که امیدوارم همین طوری باشه.
    تنها چیزی که از طرف دانشگاه به دست من رسیده تا حالا مدرک COS هستش که فقط در صفحه ی آخرش نوشته شده که قراره من سه سال دکترا بخونم. این مدرک برای اخذ معافیت تحصیلی و آزاد کردن مدرک فوق لیسانس و همچنین ترجمه ی رسمی مدارک برای وزارت علوم کافی هستش؟
    دانشگاه یه چیزی به نام offer letter میده که اونو باسه موارد فوق باید استفاده کنید. تو وزارت علوم اصلن نمیدونن CAS و COS چیه.

Junior Member

سلام
    ممنون بابت پاسخ

درخواست ویزای کار آنلاین هست یا حضوری؟ منظورم اینه من دوباره بعد از اینکه نتیجه ی آیلتس اومد باید برم ترکیه یا می تونم از همین ایران درخواست ویزا بدم؟
    دوستانی که ویزای کار گرفتن می تونن بگن مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا کار چی هستش؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت پاسخ

درخواست ویزای کار آنلاین هست یا حضوری؟ منظورم اینه من دوباره بعد از اینکه نتیجه ی آیلتس اومد باید برم ترکیه یا می تونم از همین ایران درخواست ویزا بدم؟
    دوستانی که ویزای کار گرفتن می تونن بگن مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا کار چی هستش؟
    وقتی برای شما CoS صادر شده است، یعنی شما باید برای ویزای کار درخواست بدهید. برای این کار در سایت https://www.visa4uk.fco.gov.uk/home/welcome یک اکانت ایجاد کنید و فرم های مربوطه را پر کنید. شماره CoS را باید در فرم وارد کرده و امتیازات مربوط به Maintenance ،Resident Labour Market و مدرک زبان را هم وارد کنید. دقت کنید که برای ویزای کار حتما باید مدرک زبانتان IELTS for UKVI باشد تا بتوانید 10 امتیازش را بگیرید.

این فرم ها اینترنتی هستند، اما درخواست ویزا از ترکیه یا دبی صورت نی گیرد. مدارک به صورت کامل در همان سایت نشان داده شده است.
    بعد از درخواست آنلاین و گرفتن وقت سفارت، باید در روز مقرر مدارک را تحویل سفارت دهید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

با سلام مجدد خدمت همه دوستان

من چندباری به دانشگاه ایمیل زده بودم که واسم یه "admission letter" بفرستند تا بتونم کارای نظام وظیفه و آزادسازی مدارک را انجام بدم. امروز ایمیل زدند که چون شما قراره توسط دانشکده استخدام بشید ما به شما "contract of employment" میدیم نه "admission letter". دوستان کسی اطلاع داره که آیا اصلا "contract of employment" مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ از دوستانی که بورس ماری کوری گرفتند کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟

ممنون از پاسختون

دوستان ببخشید بابت طرح سوال بی ربط به موضوع چون اخه بخش اختصاصی نداشت:

با سلام خدمت دوستان
    با توجه به اینکه گرفتن شهروندی انگلستان بعد از 5 سال، نیاز به داشتن کارت اقامت دایم هست و داشتن کارت اقامت دایم هم نیاز به داشتن کارت اقامت به مدت 5 سال دارد، لطفا به صفحه ی زیر و زیر صفحه هایش نگاهی بیاندازید.
    https://www.gov.uk/apply-for-a-uk-residence-card/

سوال بنده این است که معنی این متن دقیقا چی هست؟
    گفته برای اینکه بتونید اقدام کنید برای کارت اقامت، باید از خارج از اتحادیه اروپا باشید، اما در ادامه گفته
    and you’re the family member, or extended family member, of an
    EEA
    national.
    این یعنی چی دقیقا اخه؟ هم گفته باید از خاراج از اتحادیه اروپا باشید هم گفته باید فامیلی ممبر یکی از اعضای اتحادیه اروا باشید اگه ممکنه یکی اینو تفسیر کنه دقیقا به ما بگه چی میگه.

حال فرضا یکی اینو حلش کرد و 5 سال هم موند و تمدید اش کرد، و الان میخواد برا اقامت دائم اقدام کنه (
    https://www.gov.uk/apply-for-a-uk-residence-card/permanent-residence-card) تو اینجا یه چیزایی نوشته که به شرح زیره:
    You can apply for a permanent residence card after you’ve lived in the UK for 5 years. This will prove your right to live in the UK permanently.

که معنی اش کاملا واضح هست. اما مشکل در زیر این متن هست که در بخش نیاز مندی ها برای اپلای اش نوشته:

Eligibility

You’re eligible if both:

• you’ve lived with your European Economic Area (EEA) family member in the UK for a continuous 5 year period
    • your EEA family member has been a ‘qualified person’ throughout the 5 years or has a permanent right of residence

You can also get permanent residence if you’ve lived in the UK for a continuous period of 5 years:

• as the extended family member of an EEA national and you’ve held a validEEA family permit or residence card throughout
    • first as the family member of an EEA national and then with a retained right of residence
    • as the family member of the relevant British citizen, if you entered the UK under the ‘Surinder Singh’ route

You can get permanent residence before 5 years if either:

• you were living with your EEA national family member, who was working or self-employed in the UK, immediately before their death
    • your EEA national family member was working or self-employed in the UK but has ‘ceased activity’ (stopped work or self-employment because of retirement or permanent incapacity, or because they’re now working or self-employed in another EEA state but are still resident and return to the UK at least once a week)

اینها یعنی چی دقیقا؟ یکم غیر روان نوشتن ادم نمی فهمه. بالاخره باید برای گرفتن اقامت دائم شهروند یکی از کشور های اتحادیه اروپا باشی یا نیاز نیست به این؟ پس چی میگه این؟ میگه باید یکی از اتحادیه اروپا اسپانسر ات باشه؟ اسپانسر برای چی اخه؟

مرسی از دوستان بابت پاسخ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)