صفحه 7 از 183 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام
    من در یک شرکت مشغول به کار هستم. در حال حاضر با ویزای psw هستم و تا اپریل سال بعد ویزا دارم .حقوقم ۲۶۰۰۰ و شغلم voip engineer.چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید:
    ۱)چه زمانی میتونم برای ویزای tier2 اقدام کنم ؟ASAP؟
    ۲)شرکتی که کار میکنم license of sponsorship ندارد .چه زمان طول میکشه معمولا تا این رو بگیره؟
    ۳) من توی لیست ukba هیچ چیزی شبیه voip engineer پیدا نکردم .فقط یک کار با عنوان network administrator هست ک تقریبا شبیه .سوالم اینه که چقدر باید این دو با هم مچ باشند؟
    مرسی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminaf نمایش پست ها
    سلام
    من در یک شرکت مشغول به کار هستم. در حال حاضر با ویزای psw هستم و تا اپریل سال بعد ویزا دارم .حقوقم ۲۶۰۰۰ و شغلم voip engineer.چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید:
    ۲)شرکتی که کار میکنم license of sponsorship ندارد .چه زمان طول میکشه معمولا تا این رو بگیره؟
    ۳) من توی لیست ukba هیچ چیزی شبیه voip engineer پیدا نکردم .فقط یک کار با عنوان network administrator هست ک تقریبا شبیه .سوالم اینه که چقدر باید این دو با هم مچ باشند؟
    مرسی.
    شرکت شما باید مجوز داشته باشد و معمولا شرکتهایی که مجوز ندارند علاقه ای به اخذ آن ندارند. اگ شرکت مجوز داشته باشد هر زمانی بخواهید میتوانید شروع کنید. در مورد عنوان کار این موضوع را خود شرکت مشخص و در فرم وارد میکند نگران نباشید. خیلی از مشاغل با عنوان دقیق در آن فهرست نیستند.

Junior Member

سلام ؛

از شروع پروسه ی دریافت ویزا و اقدام توسط شرکت تا پایان آن که رفتن به دوبی هست حدودا چه قدر طول می کشد؟

یعنی از زمانی که شرکتی شروع به انجام پروسه کند و روال معمول مثل آگهی زدن در روزنامه و ... طی شود حدودا چه قدر طول می کشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اول اینکه چرا حضوری اقدام نکردید؟ دوم اینکه تغییر آدرس رو بهتر بود به صورت آنلاین اطلاع میدادید. الان بهترین کار اینه که به UKBA تماس بگیرید و بپرسید آیا مشکلی وجود داره یا نه؟
    ممنون! مقصر اسپانسرم بود، چون قرار بود هزینه ویزا رو بدن اونا برام پست کردن و اونا هم گفتن باید فرم تغییر آدرس رو بفرستی. الان فهمیدم که چقدر سیستم پستی بده! لطفا اگه کسی این پیغام رو می خونه جدی بگیره! من که واقعا دارم اذیت میشم!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminaf نمایش پست ها
    سلام
    مرسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شرکت شما باید مجوز داشته باشد و معمولا شرکتهایی که مجوز ندارند علاقه ای به اخذ آن ندارند. اگ شرکت مجوز داشته باشد هر زمانی بخواهید میتوانید شروع کنید. در مورد عنوان کار این موضوع را خود شرکت مشخص و در فرم وارد میکند نگران نباشید. خیلی از مشاغل با عنوان دقیق در آن فهرست نیستند.
    سلام هومن جان، مثل همیشه به همه کمک میکنید، ممنونم.

ایشون نمیتونن برای ویزای TIER 1 اپلای کنن؟
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza093 نمایش پست ها
    ممنون! مقصر اسپانسرم بود، چون قرار بود هزینه ویزا رو بدن اونا برام پست کردن و اونا هم گفتن باید فرم تغییر آدرس رو بفرستی. الان فهمیدم که چقدر سیستم پستی بده! لطفا اگه کسی این پیغام رو می خونه جدی بگیره! من که واقعا دارم اذیت میشم!
    شما که از داخل انگلستان اقدام کردید میتونستید از طریق Priority Post هم اقدام کنید. وکیلی که شرکت من داشت از این طریق اپلای کرد و تونستم دو هفته ای ویزا رو بگیرم. البته من نمیدونم که چه شرکت هایی میتونن از این سرویس استفاده کنن، اما من تونستم استفاده کنم و خیلی راضی هستم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    شما که از داخل انگلستان اقدام کردید میتونستید از طریق Priority Post هم اقدام کنید. وکیلی که شرکت من داشت از این طریق اپلای کرد و تونستم دو هفته ای ویزا رو بگیرم. البته من نمیدونم که چه شرکت هایی میتونن از این سرویس استفاده کنن، اما من تونستم استفاده کنم و خیلی راضی هستم.
    سیستم Priority محدودیت 30 نوبت در روز داره و اخیرا راه افتاده و مشاورهای رسمی میتوننید برای اون درخواست بدند. ولی من توصیه ای که دارم به همه و بارها تو همین فروم هم گفتم اینه که حداقل شما که اینجا داری حقوق میگیری سر 200-300 پوند اینطوری خودتون رو مستاصل نکنید. من موارد زیادی دیدم که آخرش حاضر بودند 2 هزار پوند بیشتر بدند جوابشون رو زودتر بگیرند. سیستم پستی افتضاحه. بهترین سیستم حضوریه و بعدش سیستم Priority Post است که باز هم به نظر من سیستم حضوری بهتره حتی اگر لازم باشه گلاسگو برید چون تو یه روز همه چیز تموم میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام هومن جان، مثل همیشه به همه کمک میکنید، ممنونم.

ایشون نمیتونن برای ویزای TIER 1 اپلای کنن؟
    منظورتون Tier 1 General است؟ این ویزا دیگه الان دو ساله بسته شده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza093 نمایش پست ها
    تماس بگیرید با UKBA و ببینید آدرس رو عوض کردند یا نه و اینکه چرا نامه بیومتریک نیومده؟

Junior Member

مرسی از راهنماییتون .
    من تنها کارکن اونجا هستم که با ویزا کار میکنکم .موسسس شرکت تایلندی است .ممکنه موافقت کنه .ضمن اینکه بر طبق چیزی که من خواندم لایسنس گرفتن اونقدر سخت نیست و یه هزینه ۵۰۰ پوندیه که من با کمال میل خودم تقبل می کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)