صفحه 70 از 183 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت همه دوستان

من چندباری به دانشگاه ایمیل زده بودم که واسم یه "admission letter" بفرستند تا بتونم کارای نظام وظیفه و آزادسازی مدارک را انجام بدم. امروز ایمیل زدند که چون شما قراره توسط دانشکده استخدام بشید ما به شما "contract of employment" میدیم نه "admission letter". دوستان کسی اطلاع داره که آیا اصلا "contract of employment" مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ از دوستانی که بورس ماری کوری گرفتند کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟

ممنون از پاسختون
    شما اگه به خودتون زحمت داده بودین و حداقل 5 صفحه قبل رو یه نگاهی میکردید میدید که جواب سوالتون هست!
    طبق قوانین فروم به سوال های تکراری جواب داده نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    شما اگه به خودتون زحمت داده بودین و حداقل 5 صفحه قبل رو یه نگاهی میکردید میدید که جواب سوالتون هست!
    طبق قوانین فروم به سوال های تکراری جواب داده نمیشه.
    دوست عزیز، من صفحات این فروم را خوندم و از آنجایی که شما گفتید که قبلا به سوال من جواب داده شده من بار دیگه یه نگاهی به چند صفحه اخیر انداختم. تنها دو پست پیدا کردم که فکر می کنم تا حدی به سوال من مربوط میشه و هر دو را BLC مطرح کردند و در هر دو بحث COS مطرح شده. ایشون پرسیدند که آیا COS را میشه به جای نامه پذیرش به وزارت علوم ارائه کرد؟ که دوست دیگری در جوابشون گفتند که وزارت علوم نمیدونه که COS چی هست و شما نامه پذیرشی که دانشگاه میده را به وزارت علوم ارائه میدید.

دانشگاه قراره برای من (COS(certificate of sponsorship را صادر کنه. اما در جواب خواسته ی من که ازشون نامه پذیرش خواسته بودم گفتند که ما به شما contract of employment خواهیم داد نه نامه پذیرش.

سوال بنده اینه که آیا من می تونم contract of employment را به جای نامه پذیرش به وزارت علوم ارائه بدم؟

به هر حال از تلاشتون ممنونم. اگر فکر می کنید که سوال من تکراری هست و جایی در این فروم از contract of employment حرف زده شده ممنون میشم که بنده را در جریان بگذراید چون شاید من ندیده باشم.

باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    دوست عزیز، من صفحات این فروم را خوندم و از آنجایی که شما گفتید که قبلا به سوال من جواب داده شده من بار دیگه یه نگاهی به چند صفحه اخیر انداختم. تنها دو پست پیدا کردم که فکر می کنم تا حدی به سوال من مربوط میشه و هر دو را BLC مطرح کردند و در هر دو بحث COS مطرح شده. ایشون پرسیدند که آیا COS را میشه به جای نامه پذیرش به وزارت علوم ارائه کرد؟ که دوست دیگری در جوابشون گفتند که وزارت علوم نمیدونه که COS چی هست و شما نامه پذیرشی که دانشگاه میده را به وزارت علوم ارائه میدید.

دانشگاه قراره برای من (COS(certificate of sponsorship را صادر کنه. اما در جواب خواسته ی من که ازشون نامه پذیرش خواسته بودم گفتند که ما به شما contract of employment خواهیم داد نه نامه پذیرش.

سوال بنده اینه که آیا من می تونم contract of employment را به جای نامه پذیرش به وزارت علوم ارائه بدم؟

به هر حال از تلاشتون ممنونم. اگر فکر می کنید که سوال من تکراری هست و جایی در این فروم از contract of employment حرف زده شده ممنون میشم که بنده را در جریان بگذراید چون شاید من ندیده باشم.

باز هم ممنون
    برای ماری کوری ها کلا offer admission یا همچین چیزی نمیدن. اون نامه پذیرشی که من و دیگران دربارش تو پست های قبلی صحبت کردیم همون قرارداد کاری ای هست که برامون فرستادند.

Junior Member

سلام به هومن خان

چندتا سوال داشتم روزانه هم اين تالار رو چك مي كنم خواهش مي كنم لطف كنيد و جواب بدهيد
    بايد براي دريافت ويزاي تير ٢ اقدام كنم شرايط شركت و اگهي ها همه فراهم است

١- ايا براي دريافت ويزا بايد حتما از انگليس " خارج شوم " يا با شركتهايي كه مدارك يا ويزا را پيكاپ مي كنند هم مي توانم ويزا بگيرم

٢- ايا براي كسي كه مقطع فوق - دكترا و پست دكتري را در انگليس بوده هم مدرك ايلتس مي خواهند ايلتس من قديمي شده

٣- ايا خودم بايد با مدارك به تركيه يا ابوظبي بروم يا ابتدا مطارك را توسط شركتهايي مانند teleperformance بفرستم اصولا براي تير٢ اين كار شدني و صحيح است؟

٣- من چند ماه است كه در همين شركتي كه ميخواهد براي من تير٢ بگيرد شاغل هستم و واقعا پس از چند بار اگهي به استخدام درامده ام ايا حساب ٩٠ روزه لازم است
    يا تضمين شركت يا هيچكدام چون وكيل به من گفته تضمين مالي لازم نيست

با تشكر از حوصله و معلومات شما
    خواهش مي كنم زودتر جواب بدهيد هيچكس را به اندازه شما مطلع نديده ام و نمي شناسم فرصت زيادي نطارم ويزاي قبلي در حال اكسپايرشدن است

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام به هومن خان

چندتا سوال داشتم روزانه هم اين تالار رو چك مي كنم خواهش مي كنم لطف كنيد و جواب بدهيد

١- ايا براي دريافت ويزا بايد حتما از انگليس " خارج شوم " يا با شركتهايي كه مدارك يا ويزا را پيكاپ مي كنند هم مي توانم ويزا بگيرم

٢- ايا براي كسي كه مقطع فوق - دكترا و پست دكتري را در انگليس بوده هم مدرك ايلتس مي خواهند ايلتس من قديمي شده

٣- ايا خودم بايد با مدارك به تركيه يا ابوظبي بروم يا ابتدا مطارك را توسط شركتهايي مانند teleperformance بفرستم اصولا براي تير٢ اين كار شدني و صحيح است؟

٣- من چند ماه است كه در همين شركتي كه ميخواهد براي من تير٢ بگيرد شاغل هستم و واقعا پس از چند بار اگهي به استخدام درامده ام ايا حساب ٩٠ روزه لازم است

خواهش مي كنم زودتر جواب بدهيد هيچكس را به اندازه شما مطلع نديده ام و نمي شناسم فرصت زيادي نطارم ويزاي قبلي در حال اكسپايرشدن است
    من خودم اول راه هستم، ولی فکر کنم همینجا خونده بودم که اگه می خواین از Tier4 به Tier2 سویچ کنید، لازم نیست از انگلیس خارج بشید. همونجا مدارک رو تهیه می کنید و حضوری تحویل می دید.
    راجع به سوالهای دیگه تون نمی دونم، شرمنده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام به هومن خان

شما اگر به اصطلاح وکیل دارید چرا از ایشون نمیپرسید؟ جواب همه این سوالها در فروم هست.

Junior Member flra آواتار ها

سلام
    فرق ویزا های tier 2,tier 3,tier 5 چیه؟
    خیلی شبیه همن. کسی اطلاع داره؟ ممنون میشم جوابمو بده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط flra نمایش پست ها
    سلام
    فرق ویزا های tier 2,tier 3,tier 5 چیه؟
    خیلی شبیه همن. کسی اطلاع داره؟ ممنون میشم جوابمو بده.
    Tier 3 که هیچ وقت اجرا نشده. Tier 5 برای موقعیتهای کوتاه مدت تره و معمولا به اقامت دائم نمیرسه ولی Tier 2 برای مشاغل جدی تره که معمولا به اقامت دائم میرسه.

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

ببخشید من بازم سوال دارم.

دو هفته پیش همسرم توی استانبول آیلتس داد. قاعدتا الان باید می تونستیم جوابش رو ببینیم. ولی امروز صبح یه ایمیل بهش زدند که انگار نتایج IELTS for UKVI رو آنلاین نمی ذارن. خواستم بدونم اگه شما هم این امتحان رو دادید، نتونستید جوابش رو آنلاین ببینید؟

این ایمیلی بود که فرستادن:

Dear Candidate,

We would like to thank you for choosing to take the IELTS examination with British Council.

According to our global regulations, UKVI IELTS test results are not announced on our website.

Test Report Forms for the 19th November 2015 exam will be distributed today to our courier and your cargo will be delivered within 2 or 3 business working days.

We would like to remind you that exam results are not provided over the phone or via e-mail. Thank you for your understanding

We would like to thank you for your cooperation.

توی سایتش نوشته بود که گارانتی می کنه بتونیم جواب رو زودتر ببینیم. پس چرا اینطوری شده؟

Junior Member

بنده کلی از صفحات بخش Tier 2 رو خوندم ولی هنوز مسایلی برام مبهم مونده

بنده حدود 4 ساله در انگلیسم یک مستر گرفتم و الان دانشجوی PhD هستم که فقط تزم مونده حالا یک افر کاری دارم.

-- من هنوز تز رو سابمیت نکردم خوب حالا میتونم از Tier2 به Tier 4 سویچ کنم؟ اگه اکی هست وضعیت دانشجویی من چی میشه؟
    -

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)