صفحه 71 از 183 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Ansys12 نمایش پست ها
    بنده کلی از صفحات بخش Tier 2 رو خوندم ولی هنوز مسایلی برام مبهم مونده

بنده حدود 4 ساله در انگلیسم یک مستر گرفتم و الان دانشجوی PhD هستم که فقط تزم مونده حالا یک افر کاری دارم.

-- من هنوز تز رو سابمیت نکردم خوب حالا میتونم از Tier2 به Tier 4 سویچ کنم؟ اگه اکی هست وضعیت دانشجویی من چی میشه؟
    -
    اگر یک سال از دکترا گذشته باشه میتونید. اینکه چی میشه به دانشگاه بستکی داره مثلا اینکه میتونید به صورت پاره وقت ادامه بدید و یا اگه کار خاصی ندارید فقط دفاع کنید

Junior Member

ببخشید جناب هومن

-اون موقع من دوباره باید Ielts بدم یا همین مدرک Msc انگلیسی کافیه؟

- سوال دیگه اینه که اون موقع Tier 4 من باطل میشه یا هر دو Tier2 &4 اکی هست

- من فقط باید تز زو سابمیت کنم و این افر کاری تو خود دانشگاه هستش . بهترین کار چیه به نظر شما؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ansys12 نمایش پست ها
    ببخشید جناب هومن

-اون موقع من دوباره باید Ielts بدم یا همین مدرک Msc انگلیسی کافیه؟

- سوال دیگه اینه که اون موقع Tier 4 من باطل میشه یا هر دو Tier2 &4 اکی هست

- من فقط باید تز زو سابمیت کنم و این افر کاری تو خود دانشگاه هستش . بهترین کار چیه به نظر شما؟
    مدرک مستر شما کافیه اگه از دانشگاه کرفته باشید
    Tier 4 باطل میشه
    در این ارتباط با دانشگاه صحبت کنید

Junior Member

ببخشید جناب هومن . مدرک Msc رو من از یک دانشگاه دیگه گرفتم. مشکلی که نمیکنه؟

Junior Member

سلام. من برای Tier 2(general) up to 3 Years-base point systemاقدام کردم. همسرم و دخترم هم با من خواهند آمد. برای اونها اکانت جدید ساختم و
    Tier 2 general Partner up to 3 years برای همسرم و Tier 2 general child up to 3 years برای دخترم پر کردم. ما قراره یکسال اونجا باشیم. هزینه ی IHS خودم رو 200 پوند زده اما برای همسرم و دخترم رو سه برابر محاسبه میکنه. در حالیکه توی سایت چند بار تکرار شده هزینه های همراه ها هم مثل متقاضی اصلیه. لطفا راهنمایی کنید من اشتباه پر کردم که هزینه ها رو بالا میزنه یا قانون همینه. ممنون

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط meraj1384 نمایش پست ها
    سلام. من برای Tier 2(general) up to 3 Years-base point systemاقدام کردم. همسرم و دخترم هم با من خواهند آمد. برای اونها اکانت جدید ساختم و
    Tier 2 general Partner up to 3 years برای همسرم و Tier 2 general child up to 3 years برای دخترم پر کردم. ما قراره یکسال اونجا باشیم. هزینه ی IHS خودم رو 200 پوند زده اما برای همسرم و دخترم رو سه برابر محاسبه میکنه. در حالیکه توی سایت چند بار تکرار شده هزینه های همراه ها هم مثل متقاضی اصلیه. لطفا راهنمایی کنید من اشتباه پر کردم که هزینه ها رو بالا میزنه یا قانون همینه. ممنون
    برای ما هم مثل شما حساب شد.

همسر من نفر اصلی بود که اقدام کرد. ازش تاریخ قرارداد رو پرسیدند و طبق اون محاسبه کردند.

ولی وقتی نوبت من شد، سه سال رو کامل حساب کرد.

رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

خوشبختانه ویزای Tier2 من و همسرم یک روز قبل از ژانویه صادر شد.

من اصلا فکر نمی کردم به این راحتی ویزای هر دومون رو بدند چون اولا حساب ارزی پارسیان که باز کرده بودیم "بلند مدت" بود، ثانیا به همسرم که main applicant بود کسی زنگ نزد و مصاحبه نداشت.

شاید دلیل مصاحبه نداشتن همسرم این بود که شغلش توی shortage list بود. شاید هم چون قبلا دو سال توی مالزی کار کرده بودیم، لازم ندیدند که چیزی بپرسند. شاید هم خواستند بهمون عیدی بدند!

مدارکی که ما فرستادیم اینها بودند:

- فرم های اصلی GWF
    - پاسپورتهای جدید و قدیمی هر دو نفر
    - فرم VAF-9_Appendix5 برای نفر اصلی
    - فرم vaf10 برای همسر
    - ایمیل های تایید پرداخت IHS
    - آیلتس نفر اصلی
    - اصل سند ازدواج با ترجمه جدید
    - نامه بانک پارسیان برای حساب مشترک ارزی بلند مدت (بانک قبول نکرد که نامه گردش حساب بده. ولی قبول کرد که بنویسه از فلان تاریخ تا فلان تاریخ پول توی حساب بوده)
    - یک صفحه پرینت از سایت بانک پارسیان به زبان انگلیسی در مورد حساب بلند مدت (لینک)
    - چند تا ایمیل از مکاتبات همسرم با شرکت (در مورد اینکه از همسرم خواستند تست انجام بده، دعوت به کار، در نهایت اشتباه های تایپی در COS و اصلاحات)
    - کپی از همه مدارک
    - دو تا عکس از هر نفر
    - کاور لتر به شرح زیر:

Date: 14th December 2015
    UK Visas and Immigration
    Istanbul, Turkey

Subject: Application for Tier 2 (General) Visa

Dear Sir or Madam,

I am applying for Tier 2 (General) Visa, with my wife as my dependant. I would like to add more details regarding some of our provided documents for your kind consideration.

My name is ----- / Passport number: ----- / Application ID: GWF-----0
    My Wife is ----- / Passport number: ----- / Application ID: GWF-----0

• At first there were some problems in my personal information in COS. But my sponsor kindly added some notes (in Certificate of sponsorship status section) in order to make them correct. My date of birth is 01.04.1982 (April). Not in 04.01.1982. Also, my passport valid from 12.10.2015 to 11.10.2020 (October).

• As for our personal savings, I would like to inform you that my wife and I do not usually deposit our funds in banks because of Iran’s high inflation. But In order to prove that we can support our maintenance, we opened a bank account in Parsian bank with the amount of €4,900 in July 2015. The balance has been remaining the same until now.I have attached the bank letter for your kind consideration. If you would like to have more information regarding our chosen Type of Account, there has been another relevant attachment downloaded from Parsian Bank’s official website.

If you need any other information and for further enquiries or extra documents, please do not hesitate to contact me or my wife by email -----@yahoo.com / -----@yahoo.com . We will be in Turkey during the Visa process and look forward to hearing from you.

Thanks for your time and effort.

Kind Regards,

---Name---
    ---Hotel's Name---
    ---Hotel's Address---
    Istanbul, Turkey
    آخرش هم اینو اضافه کنم که توی پرینت فرم اصلی، ما اسم هتل و شماره تلفن ترکیه رو با خودکار هر جا که لازم بود اضافه کردیم و امضا زدیم.

ممنون از همه شما به خاطر راهنمایی و اطلاعات مفیدی که برای ما گذاشتین.

رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

سلام. من یه سوال فوری دارم.

ما موقع پر کردن فرمها، تاریخ ورود به انگلیس رو زدیم 7 ژانویه. ولی الان متوجه شدیم که شرکت نمی خواد هزینه پرواز رو تقبل کنه. الان برای سه روز دیگه، بیزینس کلاس جا می ده و قیمت پروازها رفته بالا.

از طرفی اینجا خوندم که وقتی این تاریخ رو گفتیم، دقیقا همین تاریخ، یا روز بعدش باید اونجا باشیم. وگرنه بعدا برای گرفتن اقامت دائم مشکل بر می خوریم.

حالا سوال من اینه که اگه مثلا یک هفته دیرتر از این تاریخ بریم، راهی وجود داره که پنج سال دیگه برای پاسپورت مشکل نداشته باشیم؟ مثلا اگه اصلا از انگلیس خارج نشیم، یا مثلا هزینه بیشتری بدیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال فوری دارم.

ما موقع پر کردن فرمها، تاریخ ورود به انگلیس رو زدیم 7 ژانویه. ولی الان متوجه شدیم که شرکت نمی خواد هزینه پرواز رو تقبل کنه. الان برای سه روز دیگه، بیزینس کلاس جا می ده و قیمت پروازها رفته بالا.

از طرفی اینجا خوندم که وقتی این تاریخ رو گفتیم، دقیقا همین تاریخ، یا روز بعدش باید اونجا باشیم. وگرنه بعدا برای گرفتن اقامت دائم مشکل بر می خوریم.

حالا سوال من اینه که اگه مثلا یک هفته دیرتر از این تاریخ بریم، راهی وجود داره که پنج سال دیگه برای پاسپورت مشکل نداشته باشیم؟ مثلا اگه اصلا از انگلیس خارج نشیم، یا مثلا هزینه بیشتری بدیم؟
    به شما ویزایی که داده شده بیشتر از سه ساله برای همین چند روز دیرتر مشکلی ایجاد نمیکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    خانومم ویزا تیر ۲ دپندنت داره, و من هم تیر ۲ اصلی هستم.
    من الان مشغوله کار هستم در انگلیس خواستم بدونم خانم اگه بخواد کار کنه باید work permit یا NI No بگیره؟ من همون روزی که واسه خودم برای NI اپلای کردم واسه ایشونم اپلای کردم(تلفنی). اما برای خانمم هنوز بعد 5ماه NI نیومده.
    میشه دوستان راهنمایی کنن؟
    مرسی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)