صفحه 72 از 183 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط shahveh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانومم ویزا تیر ۲ دپندنت داره, و من هم تیر ۲ اصلی هستم.
    من الان مشغوله کار هستم در انگلیس خواستم بدونم خانم اگه بخواد کار کنه باید work permit یا NI No بگیره؟ من همون روزی که واسه خودم برای NI اپلای کردم واسه ایشونم اپلای کردم(تلفنی). اما برای خانمم هنوز بعد 5ماه NI نیومده.
    میشه دوستان راهنمایی کنن؟
    مرسی.
    پنج ماه خیلی زیاده. برای همکار من که ایرانی هست دو هفته ای تقریبا تونست برای خودش و خانمش بگیره. حتما پیگیری کنید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام

من باید 18 ژانویه در دانشگاه مقصد (در گلاسگو با فاند ماری کوری) مقطع دکترا رو شروع می کردم. تمام مدارک از جمله COS و Contract هم برای همین تاریخ صادر شده. مشکلی که ایجاد شد این بود که مدرک فوق لیسانس من هنوز آزاد نشده و اونطور که من فهمیدم برای سفارت انگلیس باید ترجمه رسمی مدارک لیسانس و فوق رو ببریم. به دانشگاه میل زدم و قضیه رو گفتم که برای این تاریخ نمی تونم بیام. دانشگاه هم گفت که تا تاریخ 13 فوریه که اعتبار COS تموم میشه باید ویزاتو بگیری. من احتمالا تا دو هفته دیگه مدرک برسه دستم.
    1) دو هفته بعد که من میرم سفارت تاریخ شروع کار ذکر شده تو COS گذشته ولی هنوز تا 13 فوریه COS اعتبار داره. مشکلی برای دریافت ویزا به وجود نمیاد؟

2) اعتبار ویزا تا تاریخ اتمام کار ذکر شده در COS هستش یا اینکه چون من یه ماه دیرتر می رسم ویزا هم یک ماه بیشتر اعتبار خواهد داشت؟

3) من کارت ملی رو ترجمه رسمی کردم ولی تاریخ اعتبار موجود در پشت کارت ملی تا مرداد 94 (َAugust 2015) هستش و تو ترجمه این تاریخ اومده. تو سفارت به تاریخ اعتبار کارت ملی ممکنه گیر بدن یا اینکه کارتم رو تمدید کنم و دوباره ببرم ترجمه رسمی بشه؟ اصلا نیازی به ترجمه ی کارت ملی هست؟
    من جایی ندیدم ولی شناسمه که دیگه تاریخ اعتبار نداره کلا؟

با تشکر

سلام دوست عزیز. من هم تقریبا مشکل شما را داشتم منتها با این تفاوت که برای ویزای Tier 5 قراره اقدام کنم. یه پستی هم توی قسمت Tier 5 گذاشتم که آقا هومن لطف کردند جواب دادند و شما می تونید جوابشون را اونجا ببینید. تجربه من از این قرار بود:

تاریخ شروع کار من، چه در COS و چه در Contract of employment هر دو چهارم ژانویه بود. انقضای COS من هم اواسط مارچ هستش. من به دانشگاه ایمیل زدم که در این تاریخ نمی رسم و اواسط ژانویه تازه می خوام برم سفارت برای ویزا اقدام کنم. ازشون خواستم که یه نامه ای به من بدند که در اون اشاره بشه که دانشگاه با این که من قراره کارم را دیرتر شروع کنم مشکلی نداره تا من هم نامه را به سفارت ارائه بدم. دانشگاه هم به من جواب داد:
    Please let me know a new start date and we’ll send you amended Certificate of Sponsorship/Contract of employment.

شاید اگر ازشون بخواید، یک COS جدید واستون صادر کنند و یا COS قبلی تون را اصلاح کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام

من باید 18 ژانویه در دانشگاه مقصد (در گلاسگو با فاند ماری کوری) مقطع دکترا رو شروع می کردم. تمام مدارک از جمله COS و Contract هم برای همین تاریخ صادر شده. مشکلی که ایجاد شد این بود که مدرک فوق لیسانس من هنوز آزاد نشده و اونطور که من فهمیدم برای سفارت انگلیس باید ترجمه رسمی مدارک لیسانس و فوق رو ببریم. به دانشگاه میل زدم و قضیه رو گفتم که برای این تاریخ نمی تونم بیام. دانشگاه هم گفت که تا تاریخ 13 فوریه که اعتبار COS تموم میشه باید ویزاتو بگیری. من احتمالا تا دو هفته دیگه مدرک برسه دستم.
    1) دو هفته بعد که من میرم سفارت تاریخ شروع کار ذکر شده تو COS گذشته ولی هنوز تا 13 فوریه COS اعتبار داره. مشکلی برای دریافت ویزا به وجود نمیاد؟

2) اعتبار ویزا تا تاریخ اتمام کار ذکر شده در COS هستش یا اینکه چون من یه ماه دیرتر می رسم ویزا هم یک ماه بیشتر اعتبار خواهد داشت؟

3) من کارت ملی رو ترجمه رسمی کردم ولی تاریخ اعتبار موجود در پشت کارت ملی تا مرداد 94 (َAugust 2015) هستش و تو ترجمه این تاریخ اومده. تو سفارت به تاریخ اعتبار کارت ملی ممکنه گیر بدن یا اینکه کارتم رو تمدید کنم و دوباره ببرم ترجمه رسمی بشه؟ اصلا نیازی به ترجمه ی کارت ملی هست؟

با تشکر

با سلام مجدد خدمت همه دوستان
    من دارم فرم آنلاین ویزای Tier 5 را پر می کنم (برای دوره دکتری با بورس ماری کوری) که ایشالله واسه اوایل هفته دیگه وقت سفارت بگیرم. یه سوالی واسم پیش اومده که از اونجایی که این سوال با ویزای Tier 2 مشترک هست (و در عین حال توی تاپیک Tier 2 هم تا حالا مطرح نشده) تصمیم گرفتم که اینجا بپرسم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    یه جایی توی فرم از من میخواد که آدرس جایی که بعد از ورود به انگلیس باید درش ساکن بشم را وارد کنم و تا وقتی که آدرس را وارد نکنم نمی تونم اپلیکیشن ویزا را سابمیت کنم. در واقع چیزی که از من می خواد (که عکسش را هم ضمیمه این پست کردم) اینه:

what is the main address and contact details of where you will be staying whilst in the UK?

من نمی خوام از خوابگاه های دانشگاه استفاده کنم و قصدم اینه که چند روز اول را یه هتل بگیرم و بعد خونه اجاره کنم. در نتیجه از الان آدرس محل سکونتم و همچنین هتلی که قراره بهش برم معلوم نیست.
    اولش می خواستم که آدرس دانشگاه را بنویسم ولی جای دیگری از فرم، باید آدرس دانشگاه را جداگانه (به عنوان محل کار) وارد کنم.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت همه دوستان
    من دارم فرم آنلاین ویزای Tier 5 را پر می کنم (برای دوره دکتری با بورس ماری کوری) که ایشالله واسه اوایل هفته دیگه وقت سفارت بگیرم. یه سوالی واسم پیش اومده که از اونجایی که این سوال با ویزای Tier 2 مشترک هست (و در عین حال توی تاپیک Tier 2 هم تا حالا مطرح نشده) تصمیم گرفتم که اینجا بپرسم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    یه جایی توی فرم از من میخواد که آدرس جایی که بعد از ورود به انگلیس باید درش ساکن بشم را وارد کنم و تا وقتی که آدرس را وارد نکنم نمی تونم اپلیکیشن ویزا را سابمیت کنم. در واقع چیزی که از من می خواد (که عکسش را هم ضمیمه این پست کردم) اینه:

what is the main address and contact details of where you will be staying whilst in the UK?

من نمی خوام از خوابگاه های دانشگاه استفاده کنم و قصدم اینه که چند روز اول را یه هتل بگیرم و بعد خونه اجاره کنم. در نتیجه از الان آدرس محل سکونتم و همچنین هتلی که قراره بهش برم معلوم نیست.
    اولش می خواستم که آدرس دانشگاه را بنویسم ولی جای دیگری از فرم، باید آدرس دانشگاه را جداگانه (به عنوان محل کار) وارد کنم.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    I did both, as University address and no problem occurred
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BLC نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    There is not any obligatory demand for Official translation, you could make your application as Research assistant via unofficial docs

As following: 1- No, not any problem occurs, as my starting date on COS mentioned as 01 Sep and I received my Visa on 9th December

2- As soon as your visa processed and you received it, you have only one month to enter the UK, almost after ten days of your visa processing date, you may need to collect your BRP card from the closest post office. That card is the most important proof, showing your eligibility for stay, study or work in the UK. At first day of employment, the institute will going to ask you a proof of eligibility, or Leave to Remain, and you may show that as your proof.

3. Nobody asks for your National identification card, not only in Embassy, but also in Institute. The only certifications you may need for showing your identity in the UK, were only your Passport and BRP.

Good luck with your Visa and don't worry
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    I did both, as University address and no problem occurred
    خیلی خیلی ممنون از پاسختون. ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم.
    من تاپیک Tier 2 را که مطالعه می کردم (به خصوص صفحات اولیه) بچه ها حرف از یه سری فرم های appendix و... هم میزدند. میخواستم بپرسم که غیر از فرم آنلاینی که توی سایت پر می کنیم کلا باید چه فرم هایی را به صورت دستی پر کنیم و این فرم ها را باید از کجا بیاریم؟
    اصلا هنوز نیاز به پر کردن فرم دستی هست یا ای چیزا دیگه قدیمی شده و همون فرم آنلاین کافیه؟
    البته من برای Tier 5 و از استانبول اقدام می کنم ولی اگر دوستان برای Tier 2 هم جواب بدند کمک بزرگی کردند. ممنون از پاسختون.

رشته و دانشگاه

من تاپیک Tier 2 را که مطالعه می کردم (به خصوص صفحات اولیه) بچه ها حرف از یه سری فرم های appendix و... هم میزدند. میخواستم بپرسم که غیر از فرم آنلاینی که توی سایت پر می کنیم کلا باید چه فرم هایی را به صورت دستی پر کنیم و این فرم ها را باید از کجا بیاریم؟
    اصلا هنوز نیاز به پر کردن فرم دستی هست یا ای چیزا دیگه قدیمی شده و همون فرم آنلاین کافیه؟
    البته من برای Tier 5 و از استانبول اقدام می کنم ولی اگر دوستان برای Tier 2 هم جواب بدند کمک بزرگی کردند. ممنون از پاسختون.
    There is no additional form for Tier 2 visas, the only things you should have with yourself are including
    - Visa
    - completed forms (appointment and visa request) both should be signed
    - Photograph
    - CoS or any relevant sponsorship documents
    - Proof of English Language

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

ما برای Tier2 این فرمها رو پر کردیم. چون توی این لینک یه لینک دیگه به عنوان راهنما گذاشته که اونجا فرم appendix5 رو برای دانلود گذاشته.
    اطلاعات مربوط به همسر توی این لینک هست. فرم Vaf10 رو هم محض اطمینان از این لینک دانلود کردیم و پر کردیم.

برای Tier5 توی این لینک اطلاعات کلی رو گذاشته و یه لینک داده به لیست مدارک مورد نیاز که فرم Appendix6 هم برای دانلود هست.
    برای همسر بازم Vaf10 که لینکش رو بالاتر گذاشتم می تونید پر کنید.

البته توی استانبول آدمهایی که برای پیک آپ پاسپورت اونجا بودند گفتند که این فرمها جدید نیستند و فرقی نداره اگه پر کنید یا نه! ولی ما ریسک نکردیم و هر چی که به نظرمون لازم بود رو تحویل دادیم.

ApplyAbroad Guru

فرم ضمیمه 5 دیگه ضروری نیست چون در فرم اصلی سوالات مربوطه پرسید شده. کسانی که برای پیک آپ هستند معمولا هیچ اطلاعی از پروسه ندارند و خیلی به حرفهاشون اطمینان نکنید. البته در این مورد خاص حرفی که زدن درست بوده چون پر هم بکنید مشکلی نیست فقط وقت خودتون رو گرفتید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)