صفحه 79 از 146 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام
    من یک سوال داشتم از دوستان.
    من میخوام برای ویزای tier 2 اقدام کنم اما همسر و دخترم دو ماه بعد از من بیان در نتیجه نمیتونم از الان براشون ویزا بگیرم چون انگار یه ویزای موقت میدن که برای ورود هست و فقط 30 روز اعتبار داره بعد باید برم و BRP بگیرم.
    خواستم ببینم مشکلی از این بابت نیست که بعدا برای اونها اقدام کنم؟
    و سوال دوم اینکه آیا از سرویس قبلی (visa4uk) باید استفاده کنم یا از همین سرویس جدید (https://visas-immigration.service.gov.uk) ؟!!
    ممنون میشم اگه زود بهم کمک کنید. من الان توی مرحله پرداختم.
    و سوال نهایی اینکه وقت سفارت رو نهایتا توی یکی از این سایتا انتخاب می کنیم یا تویtlscontact ؟

Junior Member

دوستانی که اخیرا تجربه ویزای Tier 2 دارند لطفا راهنمایی کنند.
    برای تحویل مدارک، دفتر ایران فرقی با دفتر امارات میکنه؟ از نظر شانس قبولی میگم.
    و اینکه شروع کار من ۱ اکتبر هست (تقریبا دو ماه دیگه) امروز از صبح هرچقدر سایت visa4uk رو چک میکنم، وقت ایران نمیده. احتمالا اگر وقت بده، برای یک ماه دیگه (اواخر آگوست) باشه و با فرض اینکه فرآیند ویزا یک ماه طول بکشه، آخر سپتامبر ویزای من دستم برسه.
    با این شرایط، مشکلی برای دریافت ویزا از طریق دفتر تهران ندارم؟
    یا اینکه فرصت کم هست و برم دنبال وقت دفتر دبی که البته هزینه زیادی داره.

Junior Member

با سلام
    من شرایط مشابه شما را به لحاظ زمانی داشتم و واسه همین بعد از پرسش از دوستان مختلف و چک کردن لینک زیر در مورد زمان های تقریبی هر سفارت (ترکیه/امارات/ایران) و البته توصیه خود سایت ویزای انگلستان به اینکه به دلیل شلوغی بهتر است به دفاتر امارات یا ترکیه مراجعه کنیم، گزینه اقدام از امارات را انتخاب کردم.
    لینک تخمین زمان رسیدگی به درخواست ویزا از شهرهای مختلف:
    https://visa-processingtimes.homeoffice.gov.uk/y
    اینکه شانس بیشتری نسبت به تهران دارد یا خیر را نمی دانم چون این یک تصمیم بر اساس شرایط و مدارک متقاضی است و نمی توانم با قطعیت نظری بدهم.

ولی در زمانی که من درخواست دادم (یک ماه پیش) بین زمان های پیشنهادی برای امارات و تهران یک و نیم ماه فاصله بود. یعنی برای امارات بلافاصله برای ۵ روز بعد وقت گرفتم ولی برای ایران حداقل از یک و نیم ماه بعد اولین وقت را پیشنهاد می داد. اگر به این زمان ها زمان رسیدگی که برای تهران خیلی بیشتر هست و البته برای امارات هم کم نیست به این نتیجه می رسید که از امارات اقدام کنید تا به زمان اشاره شده (یعنی اول اکتبر) برسید. چون امارات تقریبا ظرف ۱۵ روز کاری (سه هفته) به صددرصد پرونده ها پاسخ می دهد که در مورد من دقیقا ۱۵ روز کاری شد.
    موفق باشید

===================
    و اینکه شروع کار من ۱ اکتبر هست (تقریبا دو ماه دیگه) امروز از صبح هرچقدر سایت visa4uk رو چک میکنم، وقت ایران نمیده. احتمالا اگر وقت بده، برای یک ماه دیگه (اواخر آگوست) باشه و با فرض اینکه فرآیند ویزا یک ماه طول بکشه، آخر سپتامبر ویزای من دستم برسه.
    ویرایش توسط mv6166 : July 24th, 2018 در ساعت 10:37 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mv6166 نمایش پست ها
    با سلام
    من شرایط مشابه شما را به لحاظ زمانی داشتم و واسه همین بعد از پرسش از دوستان مختلف و چک کردن لینک زیر در مورد زمان های تقریبی هر سفارت (ترکیه/امارات/ایران) و البته توصیه خود سایت ویزای انگلستان به اینکه به دلیل شلوغی بهتر است به دفاتر امارات یا ترکیه مراجعه کنیم، گزینه اقدام از امارات را انتخاب کردم.
    لینک تخمین زمان رسیدگی به درخواست ویزا از شهرهای مختلف:
    https://visa-processingtimes.homeoffice.gov.uk/y
    اینکه شانس بیشتری نسبت به تهران دارد یا خیر را نمی دانم چون این یک تصمیم بر اساس شرایط و مدارک متقاضی است و نمی توانم با قطعیت نظری بدهم.

ولی در زمانی که من درخواست دادم (یک ماه پیش) بین زمان های پیشنهادی برای امارات و تهران یک و نیم ماه فاصله بود. یعنی برای امارات بلافاصله برای ۵ روز بعد وقت گرفتم ولی برای ایران حداقل از یک و نیم ماه بعد اولین وقت را پیشنهاد می داد. اگر به این زمان ها زمان رسیدگی که برای تهران خیلی بیشتر هست و البته برای امارات هم کم نیست به این نتیجه می رسید که از امارات اقدام کنید تا به زمان اشاره شده (یعنی اول اکتبر) برسید. چون امارات تقریبا ظرف ۱۵ روز کاری (سه هفته) به صددرصد پرونده ها پاسخ می دهد که در مورد من دقیقا ۱۵ روز کاری شد.
    موفق باشید

===================
    ممنون از پاسخ شما.
    من پاسخ شما رو الان دیدم و تقریبا یکی دو ساعت پیش برای تهران وقت گرفتم برای سه هفته دیگه (۱۳ آگوست). با این توضیحات شما، خدا کنه که به ۱ اکتبر برسیم.
    فقط یک سوال:
    چه مدارکی رو شما در روز تعیین شده تحویل دادید؟ -هم برای خودتون و هم وابستگان

من اینها رو میدونم:
    -دو سری کپی از پرینت نهایی اپلیکیشن
    -کپی CoS
    -قرارداد کار
    -کارنامه IELTS UKVI
    -پاسپورت
    -در CoS هزینه maintenance رو برای من و همراهان YES زده بنابراین پرینت مالی لازم نیست.

آیا ترجمه شناسنامه یا عقدنامه برای نشان دادن ارتباط بین همسر و فرزند زیر دو سال لازم نیست؟

ممنون میشم اگر هر تجربه‌ای در این زمینه دارید بفرمایید.

Junior Member

در صفحات پایانی اپلیکیشن به شما لیستی از مدارک را ارایه میدهد که برای هر نفر باید همراه داشته باشید.
    اگر تیک خورده باشد که نیاز به مدارک مالی نیست و همان تایید دانشگاه مبنی بر پوشش هزینه های ماه اول در COS کافیست.
    برای ارتباط همسرتان نیز بله من ترجمه سند ازدواج و شناسنامه ها را گذاشتم که قاعدتا سند ازدواج کافی بود ولی من چون ترجمه کرده بودم هر دو را دادم.
    سایر مدارک را هم من هم مشابه قهرست شما دادم به انضمام کپی رسید پرداخت هزینه IHS.
    من یه رزرو هتل هم برای یک هتل نزدیک دانشگاه با کروکی مسیر با گوگل مپ که نشان میداد پیاده ۱۳ دقیقه راه هست را همراه داشتم که کارمند VFS گفت اون را هم بده بهتره باشه.
    کپی کلیه صفحات پاسپورت را هم دادیم (چون از سرویس پاس بک استفاده کرده بودم ) و نمی دونم برای شما هم نیاز هست یا نه. از دوستان دیگر راهنمایی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما.
    من پاسخ شما رو الان دیدم و تقریبا یکی دو ساعت پیش برای تهران وقت گرفتم برای سه هفته دیگه (۱۳ آگوست). با این توضیحات شما، خدا کنه که به ۱ اکتبر برسیم.
    فقط یک سوال:
    چه مدارکی رو شما در روز تعیین شده تحویل دادید؟ -هم برای خودتون و هم وابستگان

من اینها رو میدونم:
    -دو سری کپی از پرینت نهایی اپلیکیشن
    -کپی CoS
    -قرارداد کار
    -کارنامه IELTS UKVI
    -پاسپورت
    -در CoS هزینه maintenance رو برای من و همراهان YES زده بنابراین پرینت مالی لازم نیست.

آیا ترجمه شناسنامه یا عقدنامه برای نشان دادن ارتباط بین همسر و فرزند زیر دو سال لازم نیست؟

ممنون میشم اگر هر تجربه‌ای در این زمینه دارید بفرمایید.

Junior Member

برای ویزای tier2 بایستی از طریق visas-immigration.service.gov.uk/next اقدام کنیم یا www.visa4uk.fco.gov.uk ؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من از لینک زیر استفاده کردم و کارهام انجام شد:
    https://www.gov.uk/tier-2-general/apply

وارد شدید باید در قسمت
    Apply outside the UK

You must apply online for a Tier 2 (General) visa.
    روی لینک اپلای انلاین مسیر را دنبال کنید و مرحله به مرحله پیش بروید.
    موفق باشید

=================
    «برای ویزای tier2 بایستی از طریق visas-immigration.service.gov.uk/next اقدام کنیم یا www.visa4uk.fco.gov.uk ؟؟؟؟ »
    ویرایش توسط mv6166 : July 24th, 2018 در ساعت 10:42 AM

Senior Member

سلام

چه فرقی بین آزمون های UKVI و LIFESKILLS هست؟ منظورم اینه که میشه برای ویزای TIER2 هر کدومش رو داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

چه فرقی بین آزمون های UKVI و LIFESKILLS هست؟ منظورم اینه که میشه برای ویزای TIER2 هر کدومش رو داد؟
    UKVI هر چهار مهارت رو ارزیابی میکنه ولی Life Skill فقط لیسنینگ و اسپسکینگ هست.
    برای Tier 2 حتما بایستی آزمون UKVI بدید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    UKVI هر چهار مهارت رو ارزیابی میکنه ولی Life Skill فقط لیسنینگ و اسپسکینگ هست.
    برای Tier 2 حتما بایستی آزمون UKVI بدید.
    با تشکر از پاسخی که لطف کردید و بیان فرمودید

سوالی دارم شاید شما اطلاعاتی داشته باشید یا دیگر دوستان. سوالم این هست که من سابقه کار یک سال و نیمه در کشور نیوزیلند رو دارم و این کشور هم انگلیسی زبان هست. مدرک دکتری تخصصی مهندسی برق از ایران هم دارم، آیا با این شرایطی که در کشور انگلیسی زبان بودم و ویزای مشابه داشتم باز هم باید حتما آزمون زبان بدم؟
    اگر پاسخ قطعی براش ندارید، از کجا میشه اطلاعات دقیق گرفت؟

با تشکر مجدد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)