صفحه 8 از 183 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminaf نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون .
    من تنها کارکن اونجا هستم که با ویزا کار میکنکم .موسسس شرکت تایلندی است .ممکنه موافقت کنه .ضمن اینکه بر طبق چیزی که من خواندم لایسنس گرفتن اونقدر سخت نیست و یه هزینه ۵۰۰ پوندیه که من با کمال میل خودم تقبل می کنم
    اگه قبول کنند که عالیه. چون مراخل اداری طولانی و خسته کننده داره خیلی از شرکتها مایل نیستند. شما حتما باهاشون صحبت کنید.

Junior Member

با سلام نمی دونم کسی اطلاعی در این مورد داره یا خیر؟ خواهر من در حال حاضر در انگلستان مشغول به تحصیل در رشته داروسازی است(فوق لیسانس) و تا چند وقت دیگه درسش تموم میشه و مدرکشو میگیره با یک داروخانه هم جلوتر قرارداد بسته تا بعد از اتمام درسش مشغول به کار بشه و بر طبق ویزای tier 2 بتونه از طریق ویزای کاری در اونجا بمونه ولی متاسفانه امروز به ما زنگ زد و گفت که هوم افیس بهش گفته از 2013 این قانون رو برداشتن و تو باید بعد از اتمام درست به کشورت برگردی خلاصه که حالش خیلی گرفته بود چون این همه سال درس خونده و زحمت کشیده تا بتونه در انگلستان بمونه و حالا همه برنامه هاش بهم ریخته و راستشو بخواین دوباره حوصله درس خوندن برای دکتری رو نداره و هزینه اش هم که جای خود داره اگر کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم ما رو راهنمایی کنه که چه راههای دیگری برای ایشون و جود داره و از چه طریق میتونه اقامتش رو در انگلیس تمدید کنه(غیر از ادامه تحصیل و ازدواج) و ایا به فرض اگر هم بخواد برای دکتری پذیرش بگیره ایا راهی برای بورس گرفتن هست یا خیر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sei نمایش پست ها
    با سلام نمی دونم کسی اطلاعی در این مورد داره یا خیر؟ خواهر من در حال حاضر در انگلستان مشغول به تحصیل در رشته داروسازی است(فوق لیسانس) و تا چند وقت دیگه درسش تموم میشه و مدرکشو میگیره با یک داروخانه هم جلوتر قرارداد بسته تا بعد از اتمام درسش مشغول به کار بشه و بر طبق ویزای tier 2 بتونه از طریق ویزای کاری در اونجا بمونه ولی متاسفانه امروز به ما زنگ زد و گفت که هوم افیس بهش گفته از 2013 این قانون رو برداشتن و تو باید بعد از اتمام درست به کشورت برگردی خلاصه که حالش خیلی گرفته بود چون این همه سال درس خونده و زحمت کشیده تا بتونه در انگلستان بمونه و حالا همه برنامه هاش بهم ریخته و راستشو بخواین دوباره حوصله درس خوندن برای دکتری رو نداره و هزینه اش هم که جای خود داره اگر کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم ما رو راهنمایی کنه که چه راههای دیگری برای ایشون و جود داره و از چه طریق میتونه اقامتش رو در انگلیس تمدید کنه(غیر از ادامه تحصیل و ازدواج) و ایا به فرض اگر هم بخواد برای دکتری پذیرش بگیره ایا راهی برای بورس گرفتن هست یا خیر؟
    طبق قوانین سوییچ کردن به Tier 2 برای دانشجوهای Tier 4 ممکنه و راه کم دردسری هم هست. من نمی فهمم "هوم آفیس" از کجا به ایشون گفته این قانون رو برداشتند. طبق قوانین فعلی این کار ممکنه.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام،

برای بورس که باید در سایر تاپیک ها موضوع رو مطرح بفرمایید.

اما برای کار کردن مشکلی نیست، اگه اون شرکت بخواد با شما قرارداد ببنده میتونه و معمولا مشکلی نخواهد بود. اگه اون شرکت در لیستی که در پست اول تاپیک قرار داره باشه میتونه بلافاصله بعد از تحصیل با شما قرار داد ببنده، اگه هم نباشه چند ماه ( حداقل یک ماه) طول میکشه تا اون شرکت به عنوان اسپانسر ویزای TIER 2 رجیستر بشه و بعد میتونه با شما قرارداد ببنده.

شاید اطلاعات افرادی که شما در محل کارتون باهاشون سرکار دارید زیاد نباشه، میتونید بهشون اطلاع بدید که میتونن قرار داد ببندن و ازشون بخوایید که خودتون با همکاری اونها برای رجیستر کردن اقدام کنید. اگه باز هم اعتمادشون جلب نشد میتونید بهشون پیشنهاد بدید که خودشون واسه خودشون وکیل بگیرن و باهاش مشورت کنن.

البته بعضی از شرکت ها این مسئله ویزا رو بهونه قرار میدن و اقدامی برای بستن قرار داد نمیکنن.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

خیلی وقتها این شرکتها و موسسات چون نمیخواند اسپانسر شند این حرفهای الکی رو میگند. من یه مورد رو میدونم که وقتی دانشجو رفته بود راهنمای Tier 2 رو نشون داده بود بهشون بعد کلی من و من کردن گفته بودند ما اصلا الان علاقه ای به گرفتن لایسنس نداریم. هیچ تغییری در قوانین داده نشده و اگه حرفی زدند بگید منبع این خبر رو بهمون بکید.

Junior Member

هومن جان داریم دق میکنیم خواهرم تا پایان سپتامبر ویزا داره.تابستان با کمپانی های مختلف داروسازی مکاتبه کرده و یکی از کمپانی ها بهش کار داده با حقوق 17000پوند در سال.که کار از ماه اگوست شروع میشه فوقش تا پایان ماه می است و همان تور که مطلع هستید برای گرفتن مدرک داروسازی یکسال کار اجباریس و بعد از ان امتحان کلی را باید بگذرانند تا داروساز شوند.حالا که روز پنجشنبه تلفن به هوم افیس زده گفتند شما نمی توانید ویزای تیر2بگیرید و ان کمپانی حق نداره به شما کار بده قانون عوض شده تنها افراد نخبه یا اروپایی یا ورزشکارهای خاص میتوانند ویزای تیر4 را به تیر2 تبدیل کنندوشما باید پس از پایان ویزا از کشور خارج شوید یا اینکه پذیرش دکترا در رشته ای دیگر بگیرید چون داروسازی در انگلستان دکترا ندارد یعنی دوباره 3سال دیگه درس خواندن و تازه اگه بخواد که مدرک داروسازی رو بگیره پس از پایان دکترا باید دوباره 1سال کار رو بگذرونه و امتحان بده .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.ممنون پایان نامه اش Aشده

ApplyAbroad Guru

هومن جان داریم دق میکنیم خواهرم تا پایان سپتامبر ویزا داره.تابستان با کمپانی های مختلف داروسازی مکاتبه کرده و یکی از کمپانی ها بهش کار داده با حقوق 17000پوند در سال.که کار از ماه اگوست شروع میشه فوقش تا پایان ماه می است و همان تور که مطلع هستید برای گرفتن مدرک داروسازی یکسال کار اجباریس و بعد از ان امتحان کلی را باید بگذرانند تا داروساز شوند.حالا که روز پنجشنبه تلفن به هوم افیس زده گفتند شما نمی توانید ویزای تیر2بگیرید و ان کمپانی حق نداره به شما کار بده قانون عوض شده تنها افراد نخبه یا اروپایی یا ورزشکارهای خاص میتوانند ویزای تیر4 را به تیر2 تبدیل کنندوشما باید پس از پایان ویزا از کشور خارج شوید یا اینکه پذیرش دکترا در رشته ای دیگر بگیرید چون داروسازی در انگلستان دکترا ندارد یعنی دوباره 3سال دیگه درس خواندن و تازه اگه بخواد که مدرک داروسازی رو بگیره پس از پایان دکترا باید دوباره 1سال کار رو بگذرونه و امتحان بده .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.ممنون پایان نامه اش Aشده
    خیر دوست عزیز اینطوری نیست. هم من و هم دوستان دیگر گفتیم چنین چیزی نیست و معمولا شرکتها برای از سر باز کردن این حرفها را میزنند. در ضمن برای Tier 2 باید حداقل حقوق 20 هزار پوند باشد و احتمالا شرکت برای اینکه حقوق بیشتر ندهد این حرف را زده. هیچ وقت این موسسات به Home Office زنگ نمیزنند و اصلا تلفنش را هم ندارند. الکی بهانه میاورند.

ApplyAbroad Guru

تغییراتی در مورد Tier 2 اعلام شده که بیشتر در ارتباط با حداقل حقوق و شرایط آگهی زدن کار هستند. حداقل حقوق از 20 هزار به 20300 افزایش یافته.

http://www.homeoffice.gov.uk/publica...rs?view=Binary

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تماس بگیرید با UKBA و ببینید آدرس رو عوض کردند یا نه و اینکه چرا نامه بیومتریک نیومده؟
    من با UKBA تماس گرفتم آدرسم عوض شده بود اما هیچی راجع به این که ویزام در چه مرحله ای هست نگفت. جالب اینجاست قرارداد کاری من آخر مارچ تموم میشه، اگه ویزام تا اون موقع نیاد چه اتفاقی می افته؟ چه تاریخی می خوان برام ویزا رو صادر کنن؟ اگه اون موقع درخواست برگشت مدارک رو بدم، آیا overstayer حساب میشم؟ ویزای قبلیم ۳۰ ژانویه تموم شده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza093 نمایش پست ها
    من با UKBA تماس گرفتم آدرسم عوض شده بود اما هیچی راجع به این که ویزام در چه مرحله ای هست نگفت. جالب اینجاست قرارداد کاری من آخر مارچ تموم میشه، اگه ویزام تا اون موقع نیاد چه اتفاقی می افته؟ چه تاریخی می خوان برام ویزا رو صادر کنن؟ اگه اون موقع درخواست برگشت مدارک رو بدم، آیا overstayer حساب میشم؟ ویزای قبلیم ۳۰ ژانویه تموم شده.
    تا زمانی که جواب ویزاتون بیاد حضورتون قانونیه و Overstayer نخواهید بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)