نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تهيه دلار استراليا

شلمان!
    Guest

پیش فرض تهيه دلار استراليا

سلام.
    اگر كسي مي دونه دلار استراليا ارزون از كجا ميشه خريد يا به هر نحوي راهي بلده يا تجربه اي داره از كلاهي كه سرش رفته! به ما هم بگه كه ما هم زياد متضرر نشيم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تهيه دلار استراليا

امروز (شنبه ۳۱ ژانویه) دلار استرالیا ۶۲۴ تومن شده

http://www.tejaratbank.ir/portal/Des...l.aspx?mID=322
    این صفحه هر روز تغییر میکنه . باید آرشیو روز مورد نظر رو ببینید.

به نظرتون به همین شکل میمونه قیمتا یا بعد از عید دوباره مثل پارسال به مرز هزار تومن نزدیک میشه ؟؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    امروز (شنبه ۳۱ ژانویه) دلار استرالیا ۶۲۴ تومن شده

http://www.tejaratbank.ir/portal/Des...l.aspx?mID=322
    این صفحه هر روز تغییر میکنه . باید آرشیو روز مورد نظر رو ببینید.

به نظرتون به همین شکل میمونه قیمتا یا بعد از عید دوباره مثل پارسال به مرز هزار تومن نزدیک میشه ؟؟
    يكي از دوستام كه فاركس كاره مي گفت مي ره بالا ولي باز مياد پائين همچنين اسكناس نخريد فعلا.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    يكي از دوستام كه فاركس كاره مي گفت مي ره بالا ولي باز مياد پائين همچنين اسكناس نخريد فعلا.
    حتی تا همین حدود (زیر ۶۵۰ تومن ) ؟؟؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

البته باید توجه داشته باشید که این قیمتی است که بانک ارائه می کنه و وقتی که می ری بانک تا ازشون بخری می گویند که ما برای فروش نداریم و فقط حواله می کنیم. اگر بخواهید دلار استرالیا رو بخرید باید برید صرافی ها که اون ها هم مثلا امروز دلار استرالیا رو 665-670 می فروختند. همیشه قیمتی که صرافی ها دلار استرالیا رو می فروشند حدود 30-40 تومان بالاتر از قیمته که بانک اعلام می کنه

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط t_g_a
    البته باید توجه داشته باشید که این قیمتی است که بانک ارائه می کنه و وقتی که می ری بانک تا ازشون بخری می گویند که ما برای فروش نداریم و فقط حواله می کنیم. اگر بخواهید دلار استرالیا رو بخرید باید برید صرافی ها که اون ها هم مثلا امروز دلار استرالیا رو 665-670 می فروختند. همیشه قیمتی که صرافی ها دلار استرالیا رو می فروشند حدود 30-40 تومان بالاتر از قیمته که بانک اعلام می کنه
    منم منظورم حواله پول بعد از عید هست. چون نقدی که نمیشه برد .....
    ممنون

Junior Member

برادر من هم مجبور شد هفته گذشته یه مقداری از همین صرافی های فردوسی بخره ...

Junior Member

بالاخره فکر کنم همه مجبور بشوند یک مقدار دلار استرالیا به صورت نقدی بخرند و با خودشون ببرند تا بعدا که حساب اون جا باز کردند اقوام بتونند براشون از این جا حواله کنند.
    راستی کسی می دونه اگر دلار آمریکا داشته باشیم تبدیلش به دلار استرالیا تو خود استرالیا چه جوریه؟ منظورم این است که به نظر شما می صرفه اگر این جا دلار آمریکا بخریم و بعد توی استرالیا اون رو تبدیل کنیم؟ چون قیمت دلار آمریکا بین اون چه که بانک اعلام می کنه و اونی که صرافی ها می دهند تفاوت چندانی نداره چون دلار آمریکا فراوان تره ولی عملا دلار استرالیا به عنوان ارز متفرقه محسوب می شه

شلمان!
    Guest

پاسخ به وحيد: مطمئن نيستم . اگه بهش زنگ زدم حتما مي پرسم ولي اين مسئله ايه كه كسي اظهار نظر قطعي نمي كنه چون مي ترسن غلط از كار در بياد فردا بيخ خر اونا رو بگيريم!

به TGA من شنيدم كه كار اشتباهيه و ضرر ميده. بهتره دلار استراليا رو بخريد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)