صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 76

موضوع: امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

2 ماه گذشت !
    منم می خوام گذرنامم رو تجدید کنم ! دانشجو هستم و مقیم کانادا هستم! ما چون بی سفارتیم ، باید از سفارت شما استفاده کنیم!
    مدارک مورد نیاز فرم 61 رو فرستادم و سفارت اشتغال به تحصیل و کارنامم رو تایید کرده و واسم پست کرد!
    مثل اینکه اینطور تو فرم 61 نوشته ، حالا باید این مدارک رو بفرستم یکی ببره وزارت علوم ! کسی می دونه باید بگن ما دنبال چه کاری اومدیم وزارتخونه؟

Junior Member jessie_michael آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature - University of Western Ontario

درود بر دوستان،
    می خواستم بدونم که آیا کسی اخیرا کار تمدید/تجدید پاسپورتش رو از طریق دفتر حافظ منافع در واشنگتن انجام داده، و مدت زمانی که از پست مدارک تا دریافت پاسپورت جدید طول کشید چقدر بوده؟
    توی سایتشون نوشته اند 4 هفته، اما من نگرانم که خیلی بیشتر از اینها باید منتظر باشم. اگه کسی بتونه تجربه شو در میون بذاره ممنون می شم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. نگران نباشید کمتر از اون 4 هفته هم طول میکشه. برای من حوالی 3 هفته طول کشید. البته گزینه ی حضوری هم هست که اگه "خیلی" عجله دارید و هزینش مساله ای نیست میتونید شخصا تشریف ببرید و همون روز کارتون رو راه میندازن.

نقل قول نوشته اصلی توسط jessie_michael نمایش پست ها
    درود بر دوستان،
    می خواستم بدونم که آیا کسی اخیرا کار تمدید/تجدید پاسپورتش رو از طریق دفتر حافظ منافع در واشنگتن انجام داده، و مدت زمانی که از پست مدارک تا دریافت پاسپورت جدید طول کشید چقدر بوده؟
    توی سایتشون نوشته اند 4 هفته، اما من نگرانم که خیلی بیشتر از اینها باید منتظر باشم. اگه کسی بتونه تجربه شو در میون بذاره ممنون می شم.
    Quaecumque Vera

Junior Member jessie_michael آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature - University of Western Ontario

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    سلام. نگران نباشید کمتر از اون 4 هفته هم طول میکشه. برای من حوالی 3 هفته طول کشید. البته گزینه ی حضوری هم هست که اگه "خیلی" عجله دارید و هزینش مساله ای نیست میتونید شخصا تشریف ببرید و همون روز کارتون رو راه میندازن.
    s.m.h.sh
    ممنون از پاسخت، دوست عزیز. مشکل من اینه که من کانادا هستم و ویزای آمریکا ندارم که حضوری برم. شما جدیدا پاسپورتتونو تمدید کردین؟
    من تو عکسم یه مقداری آرایش دارم، می ترسم کلا همه چیزو بعد از چند هفته پس بفرستن و به پروازم نرسم!! :'(

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

توی تاپیک کانادا دوستان تجاربشونو از مدت زمان ارسال از کانادا هم نوشتن که تفاوتی با آمریکا نداره. من حوالی 8 ماه پیش بود که پاسپورت جدید گرفتم. به نظر نمیاد اینقدر سختگیر باشن نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jessie_michael نمایش پست ها
    s.m.h.sh
    ممنون از پاسخت، دوست عزیز. مشکل من اینه که من کانادا هستم و ویزای آمریکا ندارم که حضوری برم. شما جدیدا پاسپورتتونو تمدید کردین؟
    من تو عکسم یه مقداری آرایش دارم، می ترسم کلا همه چیزو بعد از چند هفته پس بفرستن و به پروازم نرسم!! :'(
    Quaecumque Vera

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    هرینه خدمات را چطوری پرداخت کردید؟ تو سایت نوشته که Money order باشه٬ یعنی حواله بانکی را تو پاکت ارسال کنم؟

http://www.daftar.org/far/forms_far.asp?formcat=fees&lang=Far

من میخوام وکالت نامه بدون خرید و فروش به یک نفر بدم٬ برای اینکار تو ایران مثلا وکالت نامه تنظیم بشه و بعد اسکنش را بفرستن برای من و من امضا کنم بفرستم به حفاظت منافع آنها امضام را تایید کنن و برام ارسال کنن و منم بفرستم ایران؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    هرینه خدمات را چطوری پرداخت کردید؟ تو سایت نوشته که Money order باشه٬ یعنی حواله بانکی را تو پاکت ارسال کنم؟

http://www.daftar.org/far/forms_far.asp?formcat=fees&lang=Far

من میخوام وکالت نامه بدون خرید و فروش به یک نفر بدم٬ برای اینکار تو ایران مثلا وکالت نامه تنظیم بشه و بعد اسکنش را بفرستن برای من و من امضا کنم بفرستم به حفاظت منافع آنها امضام را تایید کنن و برام ارسال کنن و منم بفرستم ایران؟

دوست عزیز من هم مقیم کانادا هستم و چندین ماه پیش مدراک فرستادم دفتر حافظ منافع وکالت نامه مالی دادم به مادرم. مادرم برد ایران هیچ دفترخونه ایی قبول نکردن. مهر برجسته هم داشت.!

اولا باید دقیق و با جزییات نوع وکالت رو توضیح بدین دوم اینکه باید وکالتنامه رو ببرید ایران امور خارجه تایید بشه.
    واسه من که فقط پول هدر دادن بود.
    باید فرم رو از سایت دفتر دانلود کنید بعد با مانی اردر به دلار امریکا و هزینه پست و مدارک لازم پست کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم مقیم کانادا هستم و چندین ماه پیش مدراک فرستادم دفتر حافظ منافع وکالت نامه مالی دادم به مادرم. مادرم برد ایران هیچ دفترخونه ایی قبول نکردن. مهر برجسته هم داشت.!

اولا باید دقیق و با جزییات نوع وکالت رو توضیح بدین دوم اینکه باید وکالتنامه رو ببرید ایران امور خارجه تایید بشه.
    واسه من که فقط پول هدر دادن بود.
    ممنونم من وکالت نامه مالی نمیخوام بدم٬ وکالت نامه برای امور اداری هست.

خودش تو فایل PDF بند 19 این لینک نوشته که تصدیق امضا (حقوق بازنشستگی٬ سابقه کار٬ .. وکالت نامه بدون خرید فروش)٬ اگر قبول ندارند پس برای چی نوشته؟ پس من چیکار کنم خودم که نمیتونم برم. پدر و مادرم هم قبول ندارن میگن وکالت نامه محضری باید باشه

من فرم ها را اینجا پیدا کردم. ؛وکالتنامه کلی وکاری؛

مدارک لازم چی هست؟ کجا نوشته؟
    ویرایش توسط candid : October 25th, 2014 در ساعت 07:52 PM

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    ممنونم من وکالت نامه مالی نمیخوام بدم٬ وکالت نامه برای امور اداری هست.

خودش تو فایل PDF بند 19 این لینک نوشته که تصدیق امضا (حقوق بازنشستگی٬ سابقه کار٬ .. وکالت نامه بدون خرید فروش)٬ اگر قبول ندارند پس برای چی نوشته؟ پس من چیکار کنم خودم که نمیتونم برم. پدر و مادرم هم قبول ندارن میگن وکالت نامه محضری باید باشه

من فرم ها را اینجا پیدا کردم. مدارک لازم چی هست؟ کجا نوشته
    والا بهشون زنگ بزنید بپرسید مدارک چی میخوان چون تو سایت نزدن. از من کپی پاسپورت خودم و مادرم رو خواستن.
    من برای فروش آپارتمان به مامانم وکالت داده بودم ولی جزییات ننوشته بودم. در حقیقت انگار وکالت تام داده بودم. اینو گفتم که شما اشتباه من رو تکرار نکنید.
    به هر حال والدینتون باید بعد از اینکه وکالتنامه رو گرفتن ببرن ایران وزارت امور خارجه تایید کنن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    والا بهشون زنگ بزنید بپرسید مدارک چی میخوان چون تو سایت نزدن. از من کپی پاسپورت خودم و مادرم رو خواستن.
    من برای فروش آپارتمان به مامانم وکالت داده بودم ولی جزییات ننوشته بودم. در حقیقت انگار وکالت تام داده بودم. اینو گفتم که شما اشتباه من رو تکرار نکنید.
    به هر حال والدینتون باید بعد از اینکه وکالتنامه رو گرفتن ببرن ایران وزارت امور خارجه تایید کنن.
    سلام دوست عزیز من از اونروز یکسره دارم زنگ میزنم هر شماره ای هم میگیرم در هر ساعتی میگه کلیه خطوط در حال حاضر اشغال هست. شما چطوری تماس گرفتید؟ ایمیل هم جواب نمیدن.
    تو سوالات متداول نوشته که برای وکالت نامه اصل گذرنامه را بفرستید ولی من نگرانم که اصل را بفرستم گم بشه. میخواستم اگر کپی قبول میکنن دیگه اصل را نفرستم ولی نمی تونم باهاشون حرف بزنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)