صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

چقدر طول میکشه تا پرونده تحصیلی تایید بشه؟
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    چقدر طول میکشه تا پرونده تحصیلی تایید بشه؟
    مال من ۱۴ روزه تایید شد. ۱۴ روز هم از زمانی حساب کردم که مدارکم به واشنگتن رسید. واسه گذرنامه اقدام کرده بودم.
    امضا نامرئی

دوستان سلام
    فرزندم يه سالشه وكانادا به دنيا اومده
    پاس كانادا هم داره
    كسى اطلاع داره اگر بخوام براش شناسنامه ايرانى صادر كنم ، ميتونم تهران اين كار رو بكنم وچجورى
    ونياز نباشه از دفتر واشنگتن صادر بشه ،،

سلام.
    برای تایید مدارک ظاهرا به جای مراجعه حضوری میشه کد رهگیری و اطلاعات تماس رو به یه آدرس جی میل فرستاد. کسی می دونه آدرس جی میلشون چیه؟ پشت تلفن نمیشد فهمید واضح نبود.

Junior Member

جدیدا سایت میخک باید مدارک رو وارد کرد که برای شناسنامه و گذرنامه فرزند . ابتدا باید کد رهگیری برای شناسنامه گرفت و من فرستادم . الان بعد از یک و نیم ماه عکس شناسنامه فرستادند و گفته اند که دوباره وارد سایت شوم و کد رهگیری برای گذرنامه بخواهم که الان که این کار را می کنم بدون اینکه بگوید کجا مغایرت دارد٬‌ فقط می گوید مغایرت دارد و ثبت نهایی نمی کند تا کد رهگیری بدهد.
    من زنگ زدم٬‌ انگار خودشون هم اطلاعی ندارد از من می خواهد گزارش فردی که گوشه سایت هست رو این مشکل را گزارش کنم در حالی که آن گزارش مربوط به امور دیگری هست . جوابی دیگری که داد این هست که ‍پروفایل خودت را چک کن ٬‌ در حالی که به غیر از کد ملی و نام چیز دیگری نشان نمی دهد که بخواهم چک کنم که چه چیزی وارد شده است .
    خلاصه اینکه گیر افتادیم . آیا تجربه ای ایمیلی چیزی دارید که کمک کنه که مجبور نشیم پانصد دلاری هزینه سفر و مراجعه حضوری ندهیم؟

Junior Member

به غیر از اینکه ساعتها برای سایت میخک وقت گذاشتم .الان به قانون نانوشته ی دیگری هم پی بردم و اون این هست که باید چندین بار هم در مراحل مختلف زنگ زد و پی گیر باشید که این هم با معطلی نیمساعت یا یک ساعت هر دفعه کلی وقت می شود .
    و قانون نانوشته دیگر هم این هست که بعد از کد رهگیری و پی گیری تلفنی تازه برای شما سند تنظیم شده می فرستند که باید چک کنید و انگشت بزنید و تایید کنید.
    حتما اینکه تذکر می دهند تا مدارک را نگرفته اید٬‌ بلیط نگیرید را جدی بیگیرید و اینکه حتما حدااقل سه ماه زمان رو برای گرفتن و تجدید گذرنامه بزارید .

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)