صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

پیش فرض امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

کسی می دونه برای تمدید پاسپورت از طریق دفتر حفاظت منافع، آیا به وضعیت سربازی گیر میدن یا نه؟ من قبلا معافیت تحصیلی داشتم ولی الان H-1 هستم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت و سربازی

میدونم که میتونی از اینجا برای خرید سربازی اقدام کنی و بعد پاسپورتت رو تمدید کنی. بهتره با سفارت پاکستان (حافظ منافع ایران در امریکا) تماس بگیری و سوال کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت و سربازی

منهم میخوام پاسپورتمو تمدید کنم و چون هنوز دانشجو هستم میخواستم از شرایط تمدید پاسپورت دانشجویی که توی فرم 001 دفتر حافظ منافع نوشته استفاده کنم. مزیت تجدید گذرنامه دانشجویی نسبت به معمولی هم اینه که هزینه 128 دلار نیاز نیست پرداخت بشه.
    این هم لینکش: http://daftar.org/forms/passports/001.pdf

مشکلی که دارم اینه که تماس که باهاشون گرفتم بهم گفتن چون من سربازی معاف هستم بهتره 128 دلار رو بدم و پاسپورت معمولی بگیرم، چون اگه دانشجویی بگیرم هربار که بخوام برگردم ایران باید از دفتر حافظ منافع اجازه بگیرم!!!! حالا کسی میدونه فرق بین پاسپورت دانشجویی و غیر دانشجویی چی هست؟ چون اصلا نمیفهمم چرا باید اجازه خروج از امریکا رو دیگه از دفتر حافظ منافع بگیرم!!! تا حالا کسی پاسپورت دانشجویی رو تمدید کرده؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون اصلا دلم نمیخواد 128 دلار تو جیب دفتر حافظ منافع بره.

Junior Member

پیش فرض امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

دوستان لطفا در این تاپیک هرگونه تجربیاتی ( حضوری یا پستی) که در مورده امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن می باشد را به اشتراک بگذارید. فکر می کنم بیشترین موارد مربوط به تایید اشتغال به تحصیل برای ارز دانشجویی و احتمالا تعویض گذرنامه هست. من خودم قراره پاسپورتم را بصورت پستی بفرستم برای تعویض ، میخواستم ببینم کسی از دوستان در این مورد و یا فرستادن اشتغال به تحصیل برای ارز دانشجویی تجربه ای داره از مشکلات احتمالی و زمان لازم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امور مربوط به دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن

I sent my documents for Arz Daneshjooyi and they had to verify my enrollment letter. It took around 25 days!

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

سلام به همه

من اين چند صفحه آخر مربوط به شناسنامه و کارت ملي رو خوندم. ميشه اينو واضح تر بگيد چرا بايد عوض کرد. کارت ملي من اعتبار داره تا 93 و شناسنامه هم قديمي بدون مشکله حالا بصورت کلي براي چه کاري بايد اين ها رو عوض کنم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rp_abdollahi نمایش پست ها
    سلام به همه

من اين چند صفحه آخر مربوط به شناسنامه و کارت ملي رو خوندم. ميشه اينو واضح تر بگيد چرا بايد عوض کرد. کارت ملي من اعتبار داره تا 93 و شناسنامه هم قديمي بدون مشکله حالا بصورت کلي براي چه کاري بايد اين ها رو عوض کنم؟
    دوست من، همونجوری که در صفحات آخر اینجا که درباره تعویض شناسنامه و کارت ملی است، ذکر شده، اگر کارت ملی و شناسنامه تون، مشکلی نداره، میتونید از همون استفاده کنید و نیازی به تعویض نیست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط rp_abdollahi نمایش پست ها
    سلام به همه

در صورتی که نیاز به تعویض گذرنامه در آمریکا داشته باشید طبق لیست مدارک مورد نیاز که در سایت دفتر حافظ منافع اومده شناسنامه جدید مورد نیاز هست که در غیر اینضورت باید همونجا درخواست تغییر شناسنامه هم بدین اگر وقت دارین همینجا بدین عوض کنن در غیر اینصورت هم مشکلی برای شما بوجود نخواهد آمد
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    در صورتی که نیاز به تعویض گذرنامه در آمریکا داشته باشید طبق لیست مدارک مورد نیاز که در سایت دفتر حافظ منافع اومده شناسنامه جدید مورد نیاز هست که در غیر اینضورت باید همونجا درخواست تغییر شناسنامه هم بدین اگر وقت دارین همینجا بدین عوض کنن در غیر اینصورت هم مشکلی برای شما بوجود نخواهد آمد
    موفق باشید
    گذرنامه من تا چند ماه دیگه منقضی میشه ولی نمیدونم درخواست گذرنامه دانشجویی بدم یا عادی؟ کدوم بهتره؟ سوال دیگه هم اینه که من اصل شناسنامه ام رو همراه ندارم و ایرانه. آیا مشکلی بوجود میاد؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1982ir نمایش پست ها
    گذرنامه من تا چند ماه دیگه منقضی میشه ولی نمیدونم درخواست گذرنامه دانشجویی بدم یا عادی؟ کدوم بهتره؟ سوال دیگه هم اینه که من اصل شناسنامه ام رو همراه ندارم و ایرانه. آیا مشکلی بوجود میاد؟
    یادتون باشه حتماٌ بگید دانشجو هستید چون دیگه اون 148$ ( دو سال پیش اینقدر بود) رو ازتون نمی گیرن.
    من یه بار رفتم دفتر منافع برای تغییر گذر نامم دانشجوهایی هم اونجا بودن که داشتن گدرنامشون رو عوض می کردم. گذرنامه هامون هیچ فرقی نداشت.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)