صفحه 28 از 36 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي كساني كه سال ٢٠١٦ براي استراليا پذيرش گرفتن

ضمن تبریک به شماها، من یه سوالی دارم که به نظرم بچه هایی که پذیرش گرفتن بهتر بتونن جواب بدن:
    چرا استرالیا برای ادامه تحصیل این قد مهجور مونده؟ چرا بچه های دانشگاهای خوب کمتر برا استرالیا اقدام می کنن؟
    ببخشید که این جوری می پرسم. خودمم الان ذهنم شدیدا درگیر استرالیاست. ولی آدم وقتی می بینه همه دارن می رن آمریکای شمالی، شک می کنه که شاید تحصیل تو استرالیافوایدی که دانشگاها امریکای شمالی به /ادم می رسوننو نداره. رنک جهانی دانشگاه؟ (که اتفاقاً به نظرم خیلی مهم نیست. چون اکثر کسایی که برا تحصیل می رن استرالیا همونجا هم کار می کنن و می مونن، پس رقابتشون اون قدرا بین المللی نیست)... شاید اسکالرشیپ خوب نمی دن... چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه! کشور به این قشنگی، این قده ولکام برای مهاجرین/ف تازه زبونشم انگلیسیه. کلی هم جای پیشرفت شغلی توش هست.
    مشکلش چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

راستش خیلی در مورد پیدا کردن شغل مناسب بعد از phd حتی اونایی ک از unsw مدرکشونو گرفتن بد شنیدم. ممنون میشم اطلاعات در مورد این زمینه دراختیار بگذارید
    سلام دوست عزیز، حقیقتا پیدا کردن کار بعد دکتری خیلی بستگی دو چیز داره: 1- سوپروایزرتون در زمینه ی خودش شناخته شده باشه که این احتمال اینکه پروژه های بزرگ و مرتبط با صنعت بگیره رو میبره بالا(و در نتیجه احتمال کار گرفتن شما رو) 2- اینکه خودتون چقدر فعال هستین. برای من ب شخصه سوید راه مقیم شدنش زیاد مشخص نیست، انگلیسی زبان هم نیستند، و از لحاظ شرایط آب و هوا هم زیاد جالب نیست ولی خوب کشور صنعتی ای هست. کلا کار گرفتن هرجای دنیا چلنج داره. و در آخر اگر فول فاند از دانشگاهی مثل UNSW دارید ب نظر من فرصت خوبی هست چون دانشگاه خیلی مطرحی هست تو همه ی زمینه های مهندسی و حتما استادای خوب و پروژه های چلنجینگ داره و سیدنی هم شهر فوق العاده ای هست.

سلام دوست عزیز،
    جواب سوال شما که کاملا واضحه...
    طبیعتا دکتری استرالیا بافاند خیلی بهتر از ارشد آمریکا بدون فاند هست. اسکالرشیپتو میگیری، درستو میخونی، تا آخر دکتری هم اگه زرنگ باشی سیتیزن میشی تموم میشه میره...
    ارشد بدون فاند رو توصیه نمیکنم اصلا... مگر اینکه مثلا پذیرش ارشد شما از MIT باشه و خودتونم خفن مایه دار باشین و پول و این چیزا اصلا واستون مهم نباشه...
    کلا ادامه تحصیل تو خارج با هزینه شخضی گزینه جالبی نیست... استرسش خیلی زیاده... اون پولی که میخوای خرج تحصیل کنی رو یک پنجمشو بده از همون ایران واسه اقامت دائم کانادا یا استرالیا اپلای کن، ویزاتو بگیر بعد برو رایگان تحصیل کن، نخواستی هم برو کار کن پول در بیار ؛)

نقل قول نوشته اصلی توسط inatlos نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از استرالیا برای دکتری پذیرش و فاند گرفتم. از امریکا هم برای ارشد بدون فاند. با توجه به اینکه هدفم گرفتن اقامت هست (جدای از اینکه گرفتن اقامت استرالیا راحتره) به نظرتون کدوم کشورو انتخاب کنم.
    مرسی
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Junior Member tinijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام . من دانشجوی معماری ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم . به عکاسی و طراحی لباس و رقص علاقمندم . احتمالا با معدل بالای 16 تموم میشه درسم. کارای دانشجویی ام بیشتر طراحی شیت دیجیتال حرفه ای هستش .
    البته میتونم پورتفولیو عکس و طرح لباس هم ارائه کنم . بنظرتون تو کدوم یکی از اینا میتونم بورسیه بگیرم ؟ و اینکه کدومیک از این کشور ها راحت تره برای بورسیه تحصیلی ارشد ؟
    لطفا راهنماییم کنین . سپاس

پیش فرض پاسخ : آشنايي كساني كه سال ٢٠١٦ براي استراليا پذيرش گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeso نمایش پست ها
    ضمن تبریک به شماها، من یه سوالی دارم که به نظرم بچه هایی که پذیرش گرفتن بهتر بتونن جواب بدن:
    چرا استرالیا برای ادامه تحصیل این قد مهجور مونده؟ چرا بچه های دانشگاهای خوب کمتر برا استرالیا اقدام می کنن؟
    ببخشید که این جوری می پرسم. خودمم الان ذهنم شدیدا درگیر استرالیاست. ولی آدم وقتی می بینه همه دارن می رن آمریکای شمالی، شک می کنه که شاید تحصیل تو استرالیافوایدی که دانشگاها امریکای شمالی به /ادم می رسوننو نداره. رنک جهانی دانشگاه؟ (که اتفاقاً به نظرم خیلی مهم نیست. چون اکثر کسایی که برا تحصیل می رن استرالیا همونجا هم کار می کنن و می مونن، پس رقابتشون اون قدرا بین المللی نیست)... شاید اسکالرشیپ خوب نمی دن... چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه! کشور به این قشنگی، این قده ولکام برای مهاجرین/ف تازه زبونشم انگلیسیه. کلی هم جای پیشرفت شغلی توش هست.
    مشکلش چیه؟
    سلام
    مهجور نمونده شاید اگه نسبت جمعیت استرالیا به آمریکا رو در نظر بگیرید (کمتر از 10 درصد) و نسبت اقتصادهاشون رو هم در نظر بگیرید ( بازم کمتر از 10 درصد)، بعد نسبت دانشجوهاش رو در نظر بگیرید میبینید که استرالیا به نسبت جمعیت و اقتصادش داره دانشجو میگیره.

با سلام به همگی،
    من یک سال هست که یک اسکالرشیپ یک ساله گرفتم و به آمریکا اومدم. رشته ی تحصیلیم زبانشناسی هست و در ایران فارغ التحصیل شدم. به خوبی شرایط آمریکا را در این یک سال سنجیدم و یک جورایی دارم تصمیم می گیرم برای استرالیا اقدام کنم و بتونم برای یک فوق لیسانس دیگه اپلای کنم و فاند بگیرم. دلیل اینکه زیا مایل نیستم برای آمریکا اقدام کنم سختیه شرایط اقامت دایم هست یعنی بعد از چند سال هنوز شرایط آدم معلوم نیست. من باید الان درس بخونم و حداقل دو سال دیگه دنبال شغل بگردم و بعد شرکتی که واسش کار می کنم باید قبول کنه که اسپانسر من بشه که اون هم بصورت لاتاری هست یعنی از بین تمام شرکت کننده ها لاتاری می کنن و تعداد محدودی در مرحله ی اول پذیرفته می شن و بعد در مرحله ی دوم باید بطور کامل متقاعد بشن که این کاری که من می کنم را هیچ آمریکایی قادر به انجامش نیست تا اینکه من را بپذیرن و برای ویزای کاری من اسپانسر شن و خلاصه بالاخره بتونم گرین کارت و بگیرم بعد از این همه استرس و سختی!!! و حالا چیزی که می خوام درباره استرالیا مطمان شم اینه که آیا می تونم ویزای تحصیلی بگیرم و با فاند وارد دانشگاه شم و هم زمان برای ویزای دائم اقدام کنم و پی آر بگیرم؟ یا اینکه باید درسم تموم شه و بعد دنبال شغل بگردم و ادامه ... می شه یه توضیحی بدید که پروسه ی اقامت گرفتن در استرالیا چه جوری هست برای کسی که می خواد از طریق دانشجویی وارد شه؟ من مشکل زبان هم ندارم و می تونم آیلتس 7 یا 8 را بگیرم. جی پی ای هم بالای 3 و نیم هست و مقاله ای ندارم در حال حاضر. و اینکه آیا گرفتن فاند در مقطع فوق لیسیانس در استرالیا محال هست؟ ممنون

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط tinijoon نمایش پست ها
    سلام . من دانشجوی معماری ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم . به عکاسی و طراحی لباس و رقص علاقمندم . احتمالا با معدل بالای 16 تموم میشه درسم. کارای دانشجویی ام بیشتر طراحی شیت دیجیتال حرفه ای هستش .
    البته میتونم پورتفولیو عکس و طرح لباس هم ارائه کنم . بنظرتون تو کدوم یکی از اینا میتونم بورسیه بگیرم ؟ و اینکه کدومیک از این کشور ها راحت تره برای بورسیه تحصیلی ارشد ؟
    لطفا راهنماییم کنین . سپاس
    عجله نکنید و ارشدم توی ایران بمونید...در ضمن شما باید ببینین رشته و تخصصتون تو چه کشوری روتینگ تره حتی اگرم آمریکا بود به عنوان مثال تو چ ایالت و دانشگاهی روتینگ تره...چون مهندسی نیستین اینو بهتون .فتم و اینکه موفق باشین
    Bazi shoroe shod...

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnooshsaneei نمایش پست ها
    با سلام به همگی،
    من یک سال هست که یک اسکالرشیپ یک ساله گرفتم و به آمریکا اومدم. رشته ی تحصیلیم زبانشناسی هست و در ایران فارغ التحصیل شدم. به خوبی شرایط آمریکا را در این یک سال سنجیدم و یک جورایی دارم تصمیم می گیرم برای استرالیا اقدام کنم و بتونم برای یک فوق لیسانس دیگه اپلای کنم و فاند بگیرم. دلیل اینکه زیا مایل نیستم برای آمریکا اقدام کنم سختیه شرایط اقامت دایم هست یعنی بعد از چند سال هنوز شرایط آدم معلوم نیست. من باید الان درس بخونم و حداقل دو سال دیگه دنبال شغل بگردم و بعد شرکتی که واسش کار می کنم باید قبول کنه که اسپانسر من بشه که اون هم بصورت لاتاری هست یعنی از بین تمام شرکت کننده ها لاتاری می کنن و تعداد محدودی در مرحله ی اول پذیرفته می شن و بعد در مرحله ی دوم باید بطور کامل متقاعد بشن که این کاری که من می کنم را هیچ آمریکایی قادر به انجامش نیست تا اینکه من را بپذیرن و برای ویزای کاری من اسپانسر شن و خلاصه بالاخره بتونم گرین کارت و بگیرم بعد از این همه استرس و سختی!!! و حالا چیزی که می خوام درباره استرالیا مطمان شم اینه که آیا می تونم ویزای تحصیلی بگیرم و با فاند وارد دانشگاه شم و هم زمان برای ویزای دائم اقدام کنم و پی آر بگیرم؟ یا اینکه باید درسم تموم شه و بعد دنبال شغل بگردم و ادامه ... می شه یه توضیحی بدید که پروسه ی اقامت گرفتن در استرالیا چه جوری هست برای کسی که می خواد از طریق دانشجویی وارد شه؟ من مشکل زبان هم ندارم و می تونم آیلتس 7 یا 8 را بگیرم. جی پی ای هم بالای 3 و نیم هست و مقاله ای ندارم در حال حاضر. و اینکه آیا گرفتن فاند در مقطع فوق لیسیانس در استرالیا محال هست؟ ممنون
    سلام

شما در حین تحصیل می تونید برای پی آر اقدام کنید.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بهترین کار اینکه که خود امریکا برای پی ار استرالیا درخواست بدی و بعد که اومدی درستو بخونی و اینطوری بورست 90 درصد برای ارشد هم تضمین میشه.... اما اینترنشنال باشی مستر شانسی نداری عملا برای بورس.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farnooshsaneei نمایش پست ها
    با سلام به همگی،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بهترین کار اینکه که خود امریکا برای پی ار استرالیا درخواست بدی و بعد که اومدی درستو بخونی و اینطوری بورست 90 درصد برای ارشد هم تضمین میشه.... اما اینترنشنال باشی مستر شانسی نداری عملا برای بورس.....
    ببخشید چرا میگید برا مستر اینترنشنال باشی شانسی نداری برا بورس؟ من ایرانم و میخوام برا مستربای‌ریسرچ اقدام کنم. توی سایت های دانشگاه ها که نیگاه میکنی بورس ها برا postgraduate هست و تفاوتی رو بین دکترا و مستر قائل نشده. ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)