صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

Australia for sure

با سلام خدمت دوستان عزیز

من پس از خوندن بیش از 10 صفحه از پست های شما واقعا نتونستم که یک نتیجه گیری درستی کنم و شرایط بقیه افراد را به خودم تعممیم بدم. بنابراین، تصمیم گرفتن از نظر شما دوستان استفاده کنم.
    من از دو دانشگاه در مقطع دکترا پذیرش گرفتم. یکی دانشگاه curtin در استرالیا در زمینه مهندسی شیمی جزء صد دانشگاه اول دنیا هست. و دیگری دانشگاه Université du Québec à Chicoutimi در کانادا. من شرایط هر دو دانشگاه را خدمتتون عرض میکنم.

دانشگاه curtin:
    رنک زیر 100 در مهندسی شیمی، 27,000$ فاند، سوپروایرزم یک فرد شناخته شده بین المللی و مدیر یک کارخونه در استرالیا و یک موسسه تحقیقاتی در دانشگاه Curtin. ولی متاسفانه چینی هست و بیشتر افراد تیم تحقیقاتی هم چینی هستند.

شرایط دانشگاه Université du Québec à Chicoutimi:
    رنک دانشگاه کبک تقریبا 500 و رنک شعبه Chicoutimi تو دنیا 1200 هست. فول فاند گرفتم. دو تا سوپروایز دارم که هر دو ایرانی هستند و قبلا با هم پروژه داشتیم و کامل همدیگه رو میشناسیم. برای پست داک از همین الان به من قول دادند. ولی هر دو سوپروایزرم ادم های مطرحی توی دنیا نیستند و تقریبا 600 تا citation دارن.

با توجه به نکته که دوستمون در چند پست بالا مورد دکتری توی استرالیا گفته و اینکه بیشتر شبیه یه بیزینس هست، دانشجو براشون مهم نیست و اینکه در برخی موارد دکترا به سال چهارم و پنجم میکشه و اسکالرشیپ قطع میشه، نظر شما چیه؟

پیشاپیش از نظراتتون ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_350z نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من پس از خوندن بیش از 10 صفحه از پست های شما واقعا نتونستم که یک نتیجه گیری درستی کنم و شرایط بقیه افراد را به خودم تعممیم بدم. بنابراین، تصمیم گرفتن از نظر شما دوستان استفاده کنم.
    من از دو دانشگاه در مقطع دکترا پذیرش گرفتم. یکی دانشگاه curtin در استرالیا در زمینه مهندسی شیمی جزء صد دانشگاه اول دنیا هست. و دیگری دانشگاه Université du Québec à Chicoutimi در کانادا. من شرایط هر دو دانشگاه را خدمتتون عرض میکنم.

دانشگاه curtin:
    رنک زیر 100 در مهندسی شیمی، 27,000$ فاند، سوپروایرزم یک فرد شناخته شده بین المللی و مدیر یک کارخونه در استرالیا و یک موسسه تحقیقاتی در دانشگاه Curtin. ولی متاسفانه چینی هست و بیشتر افراد تیم تحقیقاتی هم چینی هستند.

شرایط دانشگاه Université du Québec à Chicoutimi:
    رنک دانشگاه کبک تقریبا 500 و رنک شعبه Chicoutimi تو دنیا 1200 هست. فول فاند گرفتم. دو تا سوپروایز دارم که هر دو ایرانی هستند و قبلا با هم پروژه داشتیم و کامل همدیگه رو میشناسیم. برای پست داک از همین الان به من قول دادند. ولی هر دو سوپروایزرم ادم های مطرحی توی دنیا نیستند و تقریبا 600 تا citation دارن.

با توجه به نکته که دوستمون در چند پست بالا مورد دکتری توی استرالیا گفته و اینکه بیشتر شبیه یه بیزینس هست، دانشجو براشون مهم نیست و اینکه در برخی موارد دکترا به سال چهارم و پنجم میکشه و اسکالرشیپ قطع میشه، نظر شما چیه؟

پیشاپیش از نظراتتون ممنونم.
    به نظر من استرالیا
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

با سلام به دوستان گرامی و سپاس بابت راهنمایی ها. من در حال حاضر دو پذیرش از دانشگاه های کانادا و استرالیا دارم (شهرهای ملبورن و اتاوا). برای لیسانس دوم میرم و رشته تحصیلیم media and communication هست. با فرض یکسان بودن همه شرایط (رنک، شهریه و...) اگر انتخابم صرفا بر اساس شانس گرفتن اقامت بعد از فارغ التحصیلی توی کشور مقصد باشه توصیه تون کدوم کشور هست؟ ممنون میشم اگر نظری دارید بدید.

Junior Member

دوستان اينكه ميگن استراليا بازار كار خيلييي بهتري از كانادا داره صحيحه؟
    من با كسي صحبت كردم، ميگفت كانادا براي افرادي كه سرمايه داري ميرن خوبه، استراليا واسه دانشجوهايي كه پول زيادي نميتونن ببرن، چون استراليا خيلي مار بيشتره. آيا اين حرف صحيحه؟ ( رشته مهندسي برق)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arad9985 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامی و سپاس بابت راهنمایی ها. من در حال حاضر دو پذیرش از دانشگاه های کانادا و استرالیا دارم (شهرهای ملبورن و اتاوا). برای لیسانس دوم میرم و رشته تحصیلیم media and communication هست. با فرض یکسان بودن همه شرایط (رنک، شهریه و...) اگر انتخابم صرفا بر اساس شانس گرفتن اقامت بعد از فارغ التحصیلی توی کشور مقصد باشه توصیه تون کدوم کشور هست؟ ممنون میشم اگر نظری دارید بدید.
    با توجه به رشتتون و شرایط فعلی اقامت کانادا و استرالیا ، در کانادا شانس به مراتب بیشتری برای گرفتن اقامت دارید

Junior Member

برای یک فوق کامپیوتر که تجربه 10 ساله برنامه نویسی تحت وب داره ... متاهل دارای یک فرزند که همسر هم همین سابقه کاری داره با تخصص شبکه و لیسانس
    آیا شانس مهاجرت به کانادا بیشتره یا استرالیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط euruse نمایش پست ها
    برای یک فوق کامپیوتر که تجربه 10 ساله برنامه نویسی تحت وب داره ... متاهل دارای یک فرزند که همسر هم همین سابقه کاری داره با تخصص شبکه و لیسانس
    آیا شانس مهاجرت به کانادا بیشتره یا استرالیا؟
    در مورد کانادا اگر زبانتون خوب باشه بله حتما میتونید با این شرایط اقدام کنید
    در مورد استرالیا میتونید آنلاین امتیازات تون و شانس تون رو اینجا بررسی کنید:
    https://assessments.visabureau.com/a...d/default.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط samsoon نمایش پست ها
    دوستان اينكه ميگن استراليا بازار كار خيلييي بهتري از كانادا داره صحيحه؟
    من با كسي صحبت كردم، ميگفت كانادا براي افرادي كه سرمايه داري ميرن خوبه، استراليا واسه دانشجوهايي كه پول زيادي نميتونن ببرن، چون استراليا خيلي مار بيشتره. آيا اين حرف صحيحه؟ ( رشته مهندسي برق)
    بازار کار کانادا مختص قشر خاصی نیست، مثل همه جای دنیا همه جور آدمی با هر شرایطی اینجا کار میکنه، اتفاقا کسانی که مسیر سرمایه گذاری رو برای مهاجرت انتخاب میکنند بعد از مهاجرت با توجه به عدم آشنایی با سیستم مالی و اقتصادی کشور مقصد مسیر سختی پیش رو دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مالی دارم
    و تقریبا ۸ سال سابقه کارِ بانک، در زمینه تسهیلات ریالی و حوال و اعتبارات اسنادی
    از نظر مهاجرت کاری،کانادا بهتر هست یا استرالیا و اینکه با این تجربه و رشته میتونم کار پیدا کنم یا بهتره یه مخارتی مثل نجاری و .. را یاد بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)