صفحه 20 از 36 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 356

موضوع: مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط EasternBoy نمایش پست ها
    امتیاز کانادا رو میارم اما هنوز برای مهاجرتش اقدام نکردم.
    از ابتدای امسال دیگر آوردن امتیاز کافی نیست و باید رتبه شما بالاتر از داوطلبان دیگر باشد. فعلا تا اقامت کانادا را نگرفته اید که نیازی به انتخاب بین کانادا و استرالیا ندارید. اول اقدام کنید و بعد اگر انتخاب شدید و موفق شدید اقامت بگیرید بعد تصمیم بگیرید. در حال حاضر نقد را به نسیه نفروشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از ابتدای امسال دیگر آوردن امتیاز کافی نیست و باید رتبه شما بالاتر از داوطلبان دیگر باشد. فعلا تا اقامت کانادا را نگرفته اید که نیازی به انتخاب بین کانادا و استرالیا ندارید. اول اقدام کنید و بعد اگر انتخاب شدید و موفق شدید اقامت بگیرید بعد تصمیم بگیرید. در حال حاضر نقد را به نسیه نفروشید.
    کاملا متین فرمودید. منم همین تصمیم رو دارم.
    زمانی که اون روز رسید چی؟ سوال من در واقع مربوط به اون زمان هست. فرض کنیم که الان در اون شرایط هستم. توصیه و نظر شما چیه؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط EasternBoy نمایش پست ها
    کاملا متین فرمودید. منم همین تصمیم رو دارم.
    زمانی که اون روز رسید چی؟ سوال من در واقع مربوط به اون زمان هست. فرض کنیم که الان در اون شرایط هستم. توصیه و نظر شما چیه؟
    به نظر من شما که استرالیا هستید الان بهتره اول یه سفر توریستی برید کانادا ببینید خوشتون میاد اصلن یا نه، اینجوری واقع بینانه تر به شرایط نگاه میکنید چون وقت و هزینه ی که برای اقامت باید بگذارید به نسبت زیاده و حیفه که آدم همه تلاشش رو بکنه و اقامت بگیره بعد بخواد تصمیم بگیره که بره یا نه.

سلام دوستان گرامی

من لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد یزد در سال 82 دارم و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از آزاد کرمانشاه در سال 88.
    دارای 10 سال سابقه کار مفید و مرتبط با عناوین مدیرکارخانه - مدیر عامل و غیره - متاهل دارای یک فرزند 2 ساله. همسرم دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد. نمره زبان هم نداره. خودم آیلتس با نمره 6 دارم البته جنرال.
    سن بنده 35 و سن خانم 30 سال.
    می خواستم بدونم فرآیند مهاجرت کانادا آسان تره یا استرالیا. و با توجه به شرایط من کدوم بدردم میخوره و کار راحت گیر میاد. تمام سرمایه من 70 میلون تومن هستش.
    باتشکر

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

من لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد یزد در سال 82 دارم و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از آزاد کرمانشاه در سال 88.
    دارای 10 سال سابقه کار مفید و مرتبط با عناوین مدیرکارخانه - مدیر عامل و غیره - متاهل دارای یک فرزند 2 ساله. همسرم دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد. نمره زبان هم نداره. خودم آیلتس با نمره 6 دارم البته جنرال.
    می خواستم بدونم فرآیند مهاجرت کانادا آسان تره یا استرالیا. و با توجه به شرایط من کدوم بدردم میخوره و کار راحت گیر میاد. تمام سرمایه من 70 میلون تومن هستش.
    باتشکر
    با سلام،
    شما بهتره اینطوری به قضیه نگاه کنید که هدف شما از مهاجرت چی هست؟ سرمایه شما 20 هزار دلار هست که تقریبا با شرایط شما این پول در کمتر از 9 ماه تمام خواهد شد البته در کانادا. امروز از یکی شنیدم که هزینه ها در استرالیا بالاتر هست. بهتره بیشتر به هدفتون فکر کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

باتشکر
    سلام، در مورد کانادا اطلاعات دقیقی ندارم، احتمالاً شرایط اقامت در کبک رو داشته باشید اما بهتره در تاپیک خودش بپرسید.
    اما در مورد استرالیا اگر قصد دارید برای کار اقامت داشته باشید، میتونید با یکی از ویزاهای 189 یا 190 اقدام کنید.
    هزینه این ویزاها برای شما 3520 دلار میشه و برای همسر و فرزند 2 سالتون هم به ترتیب 1760 و 880 دلار اضافه میشه.
    اگر در 10 سال قبل شما حداقل 8 سال سابقه کار (با بیمه) داشته باشید، و اگر بتونید مدرک لیسانس یا فوق خودتون رو اسس کنید، در اینصورت میتونید 55 امتیاز کسب کنید و برای اقامت حداقل 60 امتیاز نیاز دارید.
    برای 5 امتیاز باقیمونده راهای زیر هست:
    * همسرتون کار مرتبط داشته باشه که 5 امتیاز از اون میتونید بگیرید.
    * آیلتس 7 بگیرید که 10 امتیاز داره.
    * تا سه سال اول رو در یکی از ایالات استرالیا اقامت داشته باشید (ویزای اسپانسرشیپ 190) که اون هم 5 امتیاز داره.

ویزای 189 و 190 دائمی هستن و شما بعد از 5 سال میتونید سیتیزن بشید.
    ضمناً شغلتون هم باید بتونه اسس بشه:
    https://www.immi.gov.au/skilled/gene...s-assessed.htm

موفق باشید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    من اطلاعات و تجربه ای در مورد کانادا ندارم که بخوام استرالیا رو با کانادا مقایسه کنم. اما یه سری نکاتی در مورد پست شما به نظرم اومد:
    - گفتین که زندگی در سیدنی "برای مهاجرین سخت تره چون هزینه های زندگی بالاست چون حقوق ها بالاست". بنابراین اگر کسی بتونه کار پیدا بکنه دیگه بالا بودن هزینه ها براش مسأله ای نیست چون حقوقش هم بالاست.

- فرمودین "امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه به هیچ وجه در استرالیا داده نمیشه". اگر در مورد امکاناتی که به مهاجرین در کانادا داده میشه توضیح بیشتری بدین میشه با استرالیا مقایسه کرد.

- گفتین که "تا اونجا که میدونم شهرهای خوب استرالیا فقط سیدنی و ملبورن هستن و بقیه شرایط آب و هوایی جالبی ندارند". «خوب» از چه نظر؟! معیارهای افراد مختلف برای «خوب» نامیدن یک شهر خیلی متفاوته. در مورد شرایط آب و هوایی هم من حدود یک سال و نیم هست که در Perth زندگی میکنم و از نظر من آب و هوای خیلی خوبی داره. فکر نمیکنم در استرالیا فقط سیدنی و ملبورن باشن که آب و هوای خوبی داشته باشن.
    فعلا در گیر و دار اسسمنت هستم.حالا سوال اساسی...
    من با لیسانس عمران و تسلط به اتوکد و زبان متوسط می تونم در کدوم Regional کار مرتبط پیدا کنم؟شاید مجبور بشم با 489 بیام..

Junior Member

با سلام
    تشکر از همه دوستان که تجربیاتشون را به اشتراک گذاشتند.
    من 16 صفحه از 20 صفحه این موضوع رو خوندم.
    من لیسانس شیمی دانشگاه زنجان و کارشناس ارشد شیمی دانشگاه آزاد هستم.
    قطعا برای من و خیلی دیگران زندگی پس از تحصیل و اقامت دایم و سیتیزن شدن بسیار مهم می باشد.
    لطفا در مورد اینکه چه فاکتورهایی باید در نظر بگیرم و کدامیک از کشورهای فوق مناسب تر خواهد بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

دوستان سلام. میشه بنده رو راهنمایی کنید.؟به نظرتون کدوم شهرهای استرالیا واسه رشته عمران و سابقه کاری طراحی سازه شرایط بهتری داره؟ به نظرتون توی سیدنی میشه کار پیدا کرد تو این زمینه؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

برای مهندسی محیط زیست هم اوضاع کاری خرابه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)